trawa

Autor Wątek: Aktualności z USA  (Przeczytany 356141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #270 dnia: Grudzień 31, 2014, 05:42:45 pm »
Czym tu sie jarac?
Niczym. Ot sympatyczna zabawa. Kompletnie nie rozumiem z czym dokładnie masz problem.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #271 dnia: Grudzień 31, 2014, 05:52:04 pm »
no to chyba z pewniaków zostały tylko Saga, Sex Criminals, Moon Knight i Ms Marvel ?


Z Marvela oprócz tych dwóch ostatnich jeszcze She-Hulk może coś zdziałać.

Offline donTomaszek

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #272 dnia: Grudzień 31, 2014, 06:08:53 pm »
Ok, bawcie sie. No problem.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 31, 2014, 06:35:30 pm »
Ok, bawcie sie. No problem.


I tak będziesz tu zaglądał i interesował się tym zestawieniem  :cool:

Offline donTomaszek

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #274 dnia: Grudzień 31, 2014, 06:41:10 pm »
Tak, bede zagladal bo to temat o aktualnosciach z usa. Aczkolwiek, nie bede zagladal dzis wieczorem i nie bede interesowal sie rankingiem z dupy. Ale nie odbieram zabawy i nie pisze tego zlosliwie. :cool:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #275 dnia: Grudzień 31, 2014, 06:56:37 pm »
Tak, bede zagladal bo to temat o aktualnosciach z usa. Aczkolwiek, nie bede zagladal dzis wieczorem i nie bede interesowal sie rankingiem z dupy. Ale nie odbieram zabawy i nie pisze tego zlosliwie. :cool:


Już jest wieczór  :cool:

Offline maximumcarnage

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #276 dnia: Grudzień 31, 2014, 08:23:03 pm »
Na trzecim miejscu "Multiversity". Wygląda na to, że Morrison znowu w wysokiej formie.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #277 dnia: Grudzień 31, 2014, 09:05:27 pm »
Jej, Kamala Khan na pierwszym. Jestem dziko ciekawy jak w PL zostałby przyjęty komiks o muzułmańskiej superbohaterce? :)

Na trzecim miejscu "Multiversity". Wygląda na to, że Morrison znowu w wysokiej formie.
Czyżbyś sugerował, że to będący na 98 miejscu ze swoim "Sandman: Overture" Gaiman może Morrisonowi berło pucować, czy co tam to było? ;-)
(oczywiście tylko żartuję...)

Offline kosmoski

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 01, 2015, 02:29:23 pm »
Jej, Kamala Khan na pierwszym. Jestem dziko ciekawy jak w PL zostałby przyjęty komiks o muzułmańskiej superbohaterce? :smile:

i pytanie brzmi, czy nie jest to główny powód takiego wyróżnienia... może ktoś czytał i jest w stanie potwierdzić, że to takie cudo?

Offline misiokles

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 01, 2015, 05:53:54 pm »
Nie wiem jak o superbohaterce, ale na wskroś muzułmańskie Habibi przyjęło się bardzo dobrze.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 06, 2015, 03:06:48 pm »
Top Shelf Productions (Liga niezwykłych dżentelmenów, Prosto z piekła, Blankets) od teraz jest własnością IDW Publishing: http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=58242

Offline amsterdream

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #281 dnia: Styczeń 20, 2015, 09:54:55 pm »
Marvel idzie w ślady DC. Najpierw robi crossover pomiędzy universami a potem resztki poszczególnych światów zostaną połączone w jeden większy - Battleworld:
http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=58625
Kilkadziesiąt lat historii prawdopodobnie pójdzie do kosza :doubt:

Offline spence

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #282 dnia: Styczeń 20, 2015, 10:16:17 pm »
i pytanie brzmi, czy nie jest to główny powód takiego wyróżnienia... może ktoś czytał i jest w stanie potwierdzić, że to takie cudo?

Zajebiście to jest napisane. Odpal pierwszy numer na próbę, ja odpaliłem z myślą 'co się jarajo tak jak to kupa pewnie' a jestem wielkim fanem. Jedno z ciekawiej pisanych superhero (komiksów też w sumie). Jest luz, jest mądrze, jest śmiesznie (śmiesznie HAHA, nie hehe). Spojrzenie na dojrzewanie w ciężkich czasach plus dobra pokoleniowa rozkmina póki co w tomie drugim. Może ktoś ma alergie na takie rzeczy, ja bardzo się jaram. I przy okazji jest to bardzo też ważny komiks z punktu widzenia pochodzenia bohaterki (co owocuje pięknymi scenami w stylu "mam szlaban a muszę iść ratować miasto", choć nie jest to dla mnie największą kartą przetargową.
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline badday

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #283 dnia: Styczeń 20, 2015, 11:31:20 pm »
A jakies inne kobiece superhero polecacie? Słyszałem, że dobra jest nowa Batgirl z DC52. Coś jeszcze?

Offline spence

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #284 dnia: Styczeń 21, 2015, 12:13:26 am »
Batwoman Williamsa z Rucką może? Kumpel ze strony pisał kiedyś, że łądne. Tylko nie pozwolili im końcówki zrobić tak jak chcieli i wyszło wyjście z fochem i niedokończona historia zdaje się. Queen and Country pomyślałem, ale to nie superhero D:

edit: She Hulk ta zeszłoroczna też zbierała propsy, ale nie czytałem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 08:10:20 am wysłana przez spence »
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

 

anything