trawa

Autor Wątek: Aktualności z USA  (Przeczytany 358138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #420 dnia: Lipiec 11, 2016, 11:43:45 pm »
Duży spoiler związany z postacią Spider-Mana:
http://oi63.tinypic.com/2qnpfe0.jpg
Spoiler: pokaż
W końcu odkręcają One More Day



Są też złe wieści. W październiku pojawi się tylko jedna seria z mutantami o jakże wymownym tytule "Death of X". Niestety Marvel chyba dalej będzie sukcesywnie tą markę ubijał dopóki nie odzyska praw filmowych :doubt: 

Pełna lista zapowiedzi:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 11:47:09 pm wysłana przez amsterdream »

Offline Ulotu

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #421 dnia: Lipiec 12, 2016, 07:39:14 am »
to nie jest odkręcenie OMD, tylko kontynuacja tego tie-inu do Secret Wars - alternatywna rzeczywistość

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #422 dnia: Lipiec 12, 2016, 08:17:07 am »
All-New Wolverine też dostała cancel ? Z tego co słyszałem to była jedyna około mutantowa seria, która trzymała stały dobry poziom. Extraordinary się wahało a Uncanny i All-New X-Men dość słabe.

Pewnie sprzedaż nie zachwyciła. Zdaje mi się, że po tym Death of X, które co nieco wyjaśni może dostaniemy jakąś jedną serie z mutantami

Co do reszty zapowiedzi. Nadal nie ma zapowiedzianego dawno temu (jeszcze jako część ANADM) Blade'a w wersji żeńskiej i solówki Gamory

mkolek81

  • Gość
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #423 dnia: Lipiec 12, 2016, 08:36:07 am »
solówki Gamory
ale ona jest na tej liście

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #424 dnia: Lipiec 12, 2016, 08:37:33 am »
ale ona jest na tej liście

My bad ;( Nie przyuważyłem  :cool:

Offline Nawimar

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #425 dnia: Lipiec 12, 2016, 09:29:43 am »

Offline amsterdream

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #426 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:53:44 am »

to nie jest odkręcenie OMD, tylko kontynuacja tego tie-inu do Secret Wars - alternatywna rzeczywistość

Wczoraj czytałem, że to może dziać się w głównym uniwersum, ale nie śledzę obecnych komiksów z Parkerem więc może być tak jak mówisz. Szkoda.

All-New Wolverine też dostała cancel ? Z tego co słyszałem to była jedyna około mutantowa seria, która trzymała stały dobry poziom. Extraordinary się wahało a Uncanny i All-New X-Men dość słabe.

Uncanny jest najlepsze. Za to Lemire pokazał, że cierpi na kompleks Brubakera i nie potrafi pisać komiksów drużynowych.

Pewnie sprzedaż nie zachwyciła.

Było odwrotnie. Mimo, że Marvel od dłuższego czasu stara się zepchnąć mutantów w cień to i tak serie z nimi sprzedawały się sporo lepiej od niesamowicie promowanych komiksów z Inhumans i Strażnikami. A od pobocznych koszmarków typu Drax albo Star-Lord to nawet 4-5 razy lepiej.

Offline 8azyliszek

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #427 dnia: Lipiec 12, 2016, 04:21:39 pm »
Bo ci Inhumans po 2014 to jest strasznie tani chwyt marketingowy i podróbka mutantów. Fajnie że zamykają te serie. Mówiłem, że odrodzenie mutków dzięki Fenixowi to gupi pomysł. Dzień M uber alles. Kill all mutants! Dawajcie Traska.

Offline 8azyliszek

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #428 dnia: Lipiec 13, 2016, 08:21:17 pm »
Dlaczego nienawidzę Bendisa powód 101.

http://naekranie.pl/aktualnosci/marvel-usmierca-kolejnego-superbohatera-kto-tym-razem-zginal-932603

Dobra ja rozumiem, że kiedyś może on był dobry, fajny i miał świetne pomysły. Że jego Daredevil, Alias czy Ultimate Spider-man byli spoko.

Ale ja na każdym kroku natykam się na powyższe kwiatki. I mam już tego serdecznie dość. Nie wiesz co zrobić? Zniszcz/zabij ikonę Marvela. I tak jest kurde od przekazania pałeczki CA Falconowi - głupszy pomysł za głupszym, nawet wyjmując z tego zabicie Profesora X. Jakby mnie dopuścili na długość ręki to bym ......

Offline misiokles

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #429 dnia: Lipiec 13, 2016, 08:46:30 pm »
Gdzie byłeś jak zabijali Supermena?

Offline donTomaszek

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #430 dnia: Lipiec 13, 2016, 08:49:44 pm »
Ocenial komiksy, ktorych nie czytal.
 :doubt:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline amsterdream

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #431 dnia: Lipiec 13, 2016, 08:51:57 pm »
Marvel miota się na lewo i prawo i zupełnie nie wie w jakim kierunku podążyć. Bardziej martwi mnie co oni z X-tytułami wyczyniają. Okładka Death of X:




Po N52 chyba pora na bojkot Marvela.

Offline misiokles

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #432 dnia: Lipiec 13, 2016, 08:57:44 pm »
Ależ świetna ta pierwsza okładka!
A mutanci, jak i Fantastic Four wrócą kiedyś. Oby wrócili z hukiem.

Offline 8azyliszek

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #433 dnia: Lipiec 13, 2016, 09:28:18 pm »
Najpierw rozmnożyli Inhumans, by potem zabić wszystkich mutantów. I to niecałe cztery lata po tym jak ich ponownie przywrócili. Paranoja. Ale z chęcią poczytam jak nastąpił koniec śmierdzących mutantów. Wreszcie. :D

Offline amsterdream

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #434 dnia: Lipiec 13, 2016, 09:51:43 pm »
Ależ świetna ta pierwsza okładka!
A mutanci, jak i Fantastic Four wrócą kiedyś. Oby wrócili z hukiem.
Pytanie czy będzie miał kto wracać? Ubito już chyba z połowę najpopularniejszych postaci, nowi mutanci się nie pojawiają, teraz rodzą się tylko Inhumans, bo w 2019 film :lol: