trawa

Autor Wątek: Battletech 3060 <mój autorski system>  (Przeczytany 1328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YuriPRIME

Battletech 3060 <mój autorski system>
« dnia: Kwiecień 08, 2006, 12:00:40 pm »
Witam państwa. Przez ostatni tydzień, pracowałem na forumową grą fabularną, która łączy w sobie elementy, przygody, akcji, ale i polityki ekonomii, strategii czy planowania, a w końcu dyplomacji i biznesu. W kilku słowach, "Każdy coś dla siebie znajdzie."
Od Wielkiego władcy/władczyni, po plującego na patriotyzm najemnika, któremu, jeno pieniądz w głowie.
Gra niedługo rusza, a jesteśmy już na finiszu i zbieramy, ludzi, którzy chcieliby się dołączyć do wspólnej rozgrywki.
Każdy ma wpływ na świat Battletecha, i wkład każdego człowieka, może przeważyć, o losie Sfery Wewnętrznej. Bardzo chętnie powitamy panie, które zechciałyby poprowadzić, naprawdę ważne postacie kobiece.

Poznaj świat feudalnych dworów przyszłości, jako możny arystokrata, lub powierzchnię spalonej ziemi, zasnutej wonią prochu, po której stąpają wojownicy, w wielotonowych machinach.

www.battletech3060.fora.pl

Offline steelie

Battletech 3060 <mój autorski system>
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2006, 07:58:23 pm »
Jestem w trakcie czytania, o co tam właściwie chodzi i z pewnością będę grać. Zachęciła mnie wolność oferowana przez twórców. Gra nieco podobna do OGame, a swoboda działania jak z RPG. I nie ogranicza cię tylko do roli władcy państwa. Ja na przykład widzę się w roli najemnika lub szpiega (szef wywiadu to jest to - od razu przed oczyma stanął mi Dijkstra z Wiedźmina. Nie ten świat, ale rola i styl te same). Jeśli tylko gracze wykażą się wyobraźnią i chęcią do odgrywania postaci, B3060 może pobić na głowę płatne MMORPG. Nie pod względem liczby graczy, oczywiście, ale wolności i urozmaicenia.
EDIT
Uch... zanim przekopię się przez te wszystkie informacje i opis uniwersum (nigdy wcześniej nie miałem styczności ze światem Battletech) minie trochę czasu. Ale zapału nie tracę :)