trawa

Autor Wątek: kreczmar nie zyje?  (Przeczytany 7602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

kreczmar nie zyje?
« dnia: Kwiecień 01, 2003, 10:26:42 am »
Lepsze "Sin City"
 
  To znakomita informacja dla fanów Franka Millera. Mandragora podkupiła Egmontowi serię "Sin City". Oznacza to, że cykl będzie wydawany na papierze kredowym za połowę niższą cenę i - co najważniejsze - z dobrym tłumaczeniem. Egmont zmuszony był odwołać zapowiedź "Krwawej jatki" ["The Big Fat Kill"]. Album ten pojawi się nakładem Mandragory w czerwcu. Polski tytuł nie został jeszcze ustalony, ale na pewno będzie odmienny od propozycji Egmontu.
[Mandragora]
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2003, 10:46:24 am »
Kreczmar jest jak Freddy i zawze znajdzie sposob zeby powrocic- jest w Syrenie i zepsul nam tłumaczenie Daredevila, a teraz szykuje zamach na Hulka i LXG- proponuje za wczasu ostrzec Syrene!
...

Offline JANKE'S

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2003, 12:35:33 pm »
Dziwne rzeczy dzieja sie z Egmontem. Kupuja jakieś badziewie "Anachron", "Kokabura", na kredzie wydaja "Wampirellę", na WSK oświadczaja że teraz bedzie więcej komiksów amerykańskich bo sie lepiej sprzedają po czym odsprzedają SinCity Mandragorze i ta bedzie ja drukować na kredzie.  :shock:
A moze skoro Mandragora jest taka dobra to zachęcić ją żeby podkupiła Andreasa, też by na tym zyskali  
Ps. Clay, nie jestem pewien czy Kreczmar zasługuje na to aby mieć swoje nazwisko w temacie

Offline Arusiek

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2003, 01:23:38 pm »
To wspaniałe!
NA lepszym papiewrze i bez kreczmara! Sukces mandragory.
Nasuwa mi sie tylko jedno pytanie. Czy mandragora wznowi od początku, czyli wyda te 3 tomy które sie ukazały od Egmontu, czy tylko bedzie kontynuowac?

SAD

  • Gość
kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2003, 01:57:48 pm »
A mi się nasuwa pytanie, czy te newsy są w nawiązaniu do dzisiejszej daty. Bo tak jakoś brzmią. Jeśli tak, to przepraszam, że psuję zabawę. :lol:

Offline JANKE'S

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2003, 02:06:19 pm »
Cytat: "SAD"
A mi się nasuwa pytanie, czy te newsy są w nawiązaniu do dzisiejszej daty. Bo tak jakoś brzmią. Jeśli tak, to przepraszam, że psuję zabawę. :lol:

I wszystko jasne... :D
Tak samo jak to że Rosiński wraca do ryswania Yansa i pare ieszcze innych informacji które się dziś pojawią :wink:

Offline Clayman_

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2003, 02:44:10 pm »
heh,nie sadzilem ze ktos sie na to zlapie:)szczegolnie na fragment o dwa razy mniejszej cenie i papierze kredowym :D

a poza tym sad mogles sie jeszcze troche powstrzymac z tym komentarzem:)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Janek Pietkiewicz

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2003, 03:21:35 pm »
Cóż Clay, dopiero ty mi uświadomiłeś, że dzisiaj jest pierwszy :-)

Ale pomysł niezły, trzeba o nim powiedzieć Mandragorze...

Offline JANKE'S

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2003, 03:38:00 pm »
Cytat: "Clayman_"
heh,nie sadzilem ze ktos sie na to zlapie:)szczegolnie na fragment o dwa razy mniejszej cenie i papierze kredowym :D

a poza tym sad mogles sie jeszcze troche powstrzymac z tym komentarzem:)

Eee... zalewasz Clay :wink: . Pewnie sam w to uwierzyłeś dlatego otworzyłeś ten temat bo ta informacja była dziś juz z samego rana na Wraku. I to tam pisało o kredzie i dwa razy nizszej cenie. Kurde, ja dałem sie nabrać i dopiero SAD mnie obudził.
Dziś juz nikomu nie wierzę...

Offline Jarek Obważanek

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2003, 05:34:48 pm »
Cytat: "Necrarch"
Ale pomysł niezły, trzeba o nim powiedzieć Mandragorze...


To jest informacja autentycznie napisana przez Przemka Wróbla, więc on już o tym wie. :)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline pookie

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2003, 06:54:14 pm »
Tylko ciiiiiiiiiicho , bo to sekret jest ...
 for Pookie

Offline Arusiek

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2003, 06:58:24 pm »
A ja rzeczywiscie myslałem ...  :evil: ;)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 01, 2003, 07:06:46 pm »
Zabawny ten dzień był! ;-)

Dostałem kilka maili związanych z newsami dzisiaj zamieszczanymi i aż nie mogę się powstrzymać by jeden zamieścić tutaj:

Oj Jacku, ja bym na twoim miejscu cos sprawdził. W newsie o nowej posadzie Kreczmara napisano, że ten pracuje teraz w Syrenie i będzie ulepszał pare filmów. Wśród wymienionych tytułów jest też Hulk. Nie wiem czy Krecz dotknie się i do tego, ale wiem, że Hulka rozprowadzi UIP, a nie Syrena. Podpytałem się w UIP o kreczmara, ale jeszcze nic nie wiem. Poważnie polecam upewnienie się.
pozdrawiam,
Kosmaty


Mam nadzieję, że się Kosmaty nie obrazisz ale ale ja się cieszę, że złapałem ciebie (i nie tylko) na tego newsa :-)

Pozdrawiam
CD Jack
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Kosmaty

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 01, 2003, 09:17:55 pm »
Blamaż totalny  8)
Gratuluje pomysłu, bo naprawde się złapałem  :D

Za rok wywinę taki numer że i CD Jacka złapie  :)  :)  :)  :)

Zresztą to naprawdę śmieszne, wystarczy rzucić okiem na minę na moim avatarku :-)
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline Clayman_

kreczmar nie zyje?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 01, 2003, 09:35:25 pm »
to chyba najlepsza wiadomosc dnia:)

Baranowski w USA
 
  Wczoraj wydawnictwo Egmont oficjalnie potwierdziło krążącą od pewnego czasu w środowisku miłośników komiksu plotkę, jakoby Vertigo (imprint DC Comics, w ramach którego ukazują się komiksy dla dojrzałego odbiorcy) zamierzało wydać w USA "Porady Praktycznego Pana" Tadeusza Baranowskiego. Album ukaże się w na papierze górnokredowym w twardej oprawie. Przekładu na język angielski dokona Tomasz Kreczmar, a okładkę specjalnie na tę okazję zaprojektuje Dave McKean.
[Michał Sobczyk]
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.