Autor Wątek: Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.  (Przeczytany 4754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 11, 2006, 09:33:52 pm »
Cytat: "Pacool"
Z tego co wiem to jeżeli zna się troche niemiecki lub angielski to można spokojnie poszukać różnych artykułów na niemieckim ebayu.


Nie tylko na ebayu, ale jak zwykle pojawia się kwestia uczciwości sprzedających. Czy Ci nie wcisną uszkodzonego towaru lub w ogóle nie dostarczą.

Offline Pacool

Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 12, 2006, 05:49:06 pm »
Cytat: "Louise"
Cytat: "Pacool"
Z tego co wiem to jeżeli zna się troche niemiecki lub angielski to można spokojnie poszukać różnych artykułów na niemieckim ebayu.


Nie tylko na ebayu, ale jak zwykle pojawia się kwestia uczciwości sprzedających. Czy Ci nie wcisną uszkodzonego towaru lub w ogóle nie dostarczą.


Niemcy są raczej uczciwi, poza tym teoria mówi że prawie każdy na świecie może zrobi Ciebie w konia...
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:00:45 pm »
Ale jeśli kupujesz ze sklepu to co najwyżej poczta może uszkodzić, a zawsze masz możliwość reklamacji.
A kupno używanej to jest ryzyko. Bo co zrobisz, jeśli dostaniesz towar nie taki jaki miał być? Przejedziesz się do Niemiec i będziesz szukał sprzedającego, żeby odzyskać pieniądze?  :roll:  No chyba, że kupujesz figurki/modele niewiele warte i Ci nie zależy.

Offline Pacool

Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:04:12 pm »
A kto powiedział o kupowaniu uzywanej !!! przecierz są na ebayu takie oferty co to ludzie sprzedają nówki sztuki nie odpakowane, pozatym są też sklepy internetowe... tylko ze w tmy przypadku trzeba znaleźc taki z wysyłka do EU -_-;
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:06:44 pm »
Jesli kupujesz "nówki sztuki" ze sklepu, to w porządku rozumiem. Ale "nówka sztuka" na aukcji może się okazać wcale nie być nowa. Tego patrząc na opis wystawianego towaru nie sprawdzisz.

Offline Pacool

Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:09:31 pm »
no risk, no fun ^^
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:17:29 pm »
Cóż, ja bym nie ryzykowała straty 500 czy 600 zł za figurkę z aukcji.

Offline Pacool

Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:25:17 pm »
Pesymistka  8) od razu 500-600 zł :D nie no żartuje. Ta dyskusja nie ma raczej dalszego sensu bo np. ja mam przekonanie do aukcji internetowych a inni nie...
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Dostepność modeli do skeljana z róznych serii anime.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:39:00 pm »
Jedna z figurek, które posiadam jest warta na aukcjach 517 zł  :p  Stąd ta kwota.
Kupuję na aukcjach internetowych sporo komiksów, nie mam nic przeciwko takiej formie nabywania towarów. Jednak ja sama nie odkupiłabym od kogoś figurki za więcej niż 30 zł. A że interesują mnie o wiele droższe, to nie bawię się w kupowanie ich na aukcjach, bo za duże ryzyko :)