trawa

Autor Wątek: Tomb Raider  (Przeczytany 9629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Henry

Tomb Raider
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 13, 2006, 07:45:08 pm »
Dobra, ludzie. Tu macie recenzję :

http://www.gry.gildia.pl/gry/tomb_raider_legend/recenzja

Skońćzyłem grę w trzy dni i bardzo mi się podobała. A jakie jest wasze zdanie na temat LEGENDY ?

***

  • Gość
Tomb Raider
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 12, 2006, 02:14:36 pm »
Mnie wciąż zniechęca cena... A dokładniej cena/długość gry :roll: Wychodzi na to, że muszę zapłacić ponad 40zł za dzień gry :roll: Drogo... Powiem szczerze, trochę się zdziwiłem, w końcu gra wychodzi po słabej 5 i 6, a cena wcale nie zachęca. Ale widać, że wydawcy zaliczają już Polskę, do krajów Zachodniej Europy, więc i ceny muszą być na odpowiednim poziomie ;)

A ten, kto nie miał okazji zobaczyć "Lary" na żywo, może ją spotkać na targach w Lipsku :p (@ Ryba :p Chociaż nie wiem, gdzie dokładnie mieszkasz ;)).

Cytuj
Mogłaby powstać jakaś wersja dla pań z przystojnym, dobrze zbudowanym brodaczem...

Takim? [zobacz]
Uwaga, specjalnie wrzuciłem w postaci linka, a nie bezpośrednio... Nie dla wrażliwych, ostrzegam!

Tam było napisane " przystojnym, dobrze zbudowanym brodaczem"! Nie krzycz! =P

Offline Hang Man

Tomb Raider
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2006, 02:32:50 pm »
LOL! Wiedziałem ,że wykorzystasz te zdjęcia po wczorajszych gadkach... :lol:  ;)

Przeglądałem ten temat, i gdy zobaczyłem "brodacza" i przypomniałem sobie to, co dziś (nie wczoraj :p) mówiłeś, to nie mogłem przepuścić okazji- Norse
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Henry

Tomb Raider
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 12, 2006, 07:10:50 pm »
:badgrin:

***

  • Gość
Tomb Raider
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2007, 12:54:37 pm »
Legenda pojawiła się ostatnio w serii Superseller, więc kupiłem.
Spodziewałem się czegoś krótszego, a tu miłe zaskoczenie :) Właściwie jak na obecne standardy, to raczej coś normalnego. Po zaliczeniu trylogii Prince of Persia muszę powiedzieć, że TR7 bardzo przypomina Prince'a ruchy, skoki, architektura poziomów, wstawki przypominające "speed kill'e". Efekt jest bardzo dobry.

Trochę lepiej zrealizować można było etapy z motocyklami (fizyka), ale te również nie są złe.

O ile przy pierwszej cenie zakup raczej nie był opłacalny, to za te 45 zł można już po Legendę sięgnąć :) Teraz tylko poczekam, aż cena Anniversary  zostanie trochę obniżona ;)

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Tomb Raider
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 31, 2007, 09:44:04 pm »
Jakie wrażenia po Anniversary? Bo zastanawiam się, czy może zakupić  ;)
o Ty wiesz o Mitrilu?

gość1

  • Gość
Tomb Raider
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 31, 2007, 09:46:42 pm »
Sam się przekonaj ^^

To tak, jakbyś połączył grafikę z Legendy z fabułą z pierwszego Tomb Raidera.

Offline ArtiS

Tomb Raider
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:05:10 am »
Uwielbiam serię TB i teraz stoję przed dylematem: czy lepiej postarać się o Anniversary czy Legend?

Kończyłem kolejno:
• Tomb Raider
• Tomb Raider II
• Tomb Raider III
• Tomb Raider: The Last Revelation
• Tomb Raider: Chronicles
• Tomb Raider: The Angel of Darkness

Chodzi o to, czy Anniversary jest tą samą grą pod względem fabuły co I tylko że z dodaną graficzką i resztą oprawy czy całkowicie nowa grą? Przez nową rozumiem np. nowe zadania i wątki. I czy prawdą jest jak czytałem w kilku recenzjach, że Legend wymaga "potwora" ze względu na efekty graficzne i ponoć ma kilka błędów uniemożliwiających ukończenie gry. Eto prawda?

Offline OOllaaffeekk

Tomb Raider
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2007, 02:44:22 pm »
Legend nie miałem. Za to mogę powiedzieć coś o Anniversary. Dla mnie był to stary TB, ale nie był to wcale minus. TB kończyłem już kilka lat temu i w Anniversary bardzo dobrze mi się grało. Te najbardziej charakterystyczne wątki zostały zachowane - np. Tyranozaur ;), ale nie da rady przejść gry ze starą solucją - rozmieszczenie pomieszczeń, wrogów itd jest inne. Z tego co wiem graficznie Anniversary dorównuje Legendzie,a ma mniejsze wymagania (poszedł na moim złomie bez najmniejszych problemów), choć tego nie mogę być pewien.

 

anything