trawa

Autor Wątek: Heros w oddziale a fear testy!  (Przeczytany 4049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zox

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2006, 07:45:38 pm »
Cytat: "Gotrek"
Coś mi się widzi, że masz rację :)


A teraz pytanie - jak to mam w skavenach interpretować? :D Np. elektryk w 23 clanratach. Clanrats - Ld 5+3, a elektryk jak? Też 5+3? Bo jego liderka też jest przecież podbijana :)


Po pierwsze to elektryk jest w stanie użyczac liderki, a assasin nie (przypuśćmy że wyjdzie errata i elektryk dostanie +1ld i już daje, a jak assasin dostanie +1ld to dalej nie może dawać).
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Zafael

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2006, 07:49:25 pm »
Cytat: "Zox"
Cytat: "Zafael"
co druga zasada ma bagi...


Coś w tym jest :roll:  :badgrin:


znow mi sie udało trafić :lol:
quote="b_sk"]
Cytat: "Tomash"
Z bitewniaków się nie wyrasta. Wpadnijcie kiedyś na turniej 40k i spróbujcie odgadnąć średnią wieku :)
Wiesz, po osiemdziesiątce ludzie dziecinnieją to mogą w 40k grać.  ;)[/quote]

szafa@poznań

  • Gość
Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2006, 08:27:23 pm »
Cytat: "Zafael"
dobra moze mnie poniosło ale nie lubię takich poszukiwań luk w systemie...

dalej sie powołuję na stronę w AB gdzie napisane jest czarno na bialym - heros dołączony do odzialu staje sie jego częścią i jeśli oddzialopwi nie wyjdzie jakikolwiek test to i herosowi - czy mialby najmniejszy czy njwiększy LD w oddziale, a poszukiwanie dziury w niejasnych zapiskach GW jest bez sensu, bo idac Twym tokiem rozumowania to co druga zasada ma bagi...

Q&A często nie rozwiazują sytuacji a wręcz je komplikują ;) patrz wyżej - takie coś moze niźle namieszać - 2 osobne testy nie wychodzi to biorę tel. do przyjaciela


nie kombinuj. To uściślenie jest proste jasne i klarowne. przeczytaj je jeszcze raz. jak nie skutkuje - czytaj az poskutkuje. Jesli oddział nie uzyl liderki herosa w tescie feara to heros ma prawo testowac oddzialnie. skomplikowane? To przerzuć sie na wojne albo warcaby, tam zasady sa bardzo proste...

Offline Jarek Tyszka

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 11, 2006, 08:17:24 am »
Zgadzam sie z Szafa. Uscislenie jest klarowne. Jesli bohater nie daje ld oddzialowi, to moze testowac oddzielnie. Tylko ze ja uwazam, ze bohater daje Ld oddzialowi zawsze, chyba ze jest wyraznie napisane ze nie moze (np. assasin), wiec 'zwykli' bohaterowie nie moga zdawac Ld oddzilenie.
:)
czoraj  PiS nie zaprosil dziennikarzy, dzisiaj  my nie zapraszamy PiS'u.
         Jacek Żakowski (Radio Tok FM)

szafa@poznań

  • Gość
Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 11, 2006, 09:09:23 am »
Cytat: "Jarek Tyszka"
Zgadzam sie z Szafa. Uscislenie jest klarowne. Jesli bohater nie daje ld oddzialowi, to moze testowac oddzielnie. Tylko ze ja uwazam, ze bohater daje Ld oddzialowi zawsze, chyba ze jest wyraznie napisane ze nie moze (np. assasin), wiec 'zwykli' bohaterowie nie moga zdawac Ld oddzilenie.
:)


u mnie problemu nie ma bo herosi nie maja liderki wyzszej od oddziałow tylko taka samą. A w innych przypadkach - zapraszam do Rbooka - nie trzeba korzystac z liderki herosa dołączonego do oddziału - jest tam klasycznie przerabiane "unit may use characters leadreship" :D

Offline cauliflower

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 11, 2006, 01:00:10 pm »
No, ale idąc zgodnie z tym rozumowaniem to można by było używać niższej ld bohatera, mając oddziałem wyższą...
przykład: black orcowie z goblin big bossem...

bo czasami się nie opłaca zdac fear'a itd....

ale to już chyba dochodzi do jakiegos nonsensu.....
Girls don't like boys, girls like cars and money..."

Offline cauliflower

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 11, 2006, 01:03:55 pm »
No, ale idąc zgodnie z tym rozumowaniem to można by było używać niższej ld bohatera, mając oddziałem wyższą...
przykład: black orcowie z goblin big bossem...

bo czasami się nie opłaca zdac fear'a itd....

ale to już chyba dochodzi do jakiegos nonsensu.....
Girls don't like boys, girls like cars and money..."

Offline Gotrek

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 11, 2006, 02:11:37 pm »
To nie nonsens. To esencja Battla! :lol:
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Jarek Tyszka

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 12, 2006, 08:05:42 am »
Cytat: "szafa@poznań"
Cytat: "Jarek Tyszka"
Zgadzam sie z Szafa. Uscislenie jest klarowne. Jesli bohater nie daje ld oddzialowi, to moze testowac oddzielnie. Tylko ze ja uwazam, ze bohater daje Ld oddzialowi zawsze, chyba ze jest wyraznie napisane ze nie moze (np. assasin), wiec 'zwykli' bohaterowie nie moga zdawac Ld oddzilenie.
:)


u mnie problemu nie ma bo herosi nie maja liderki wyzszej od oddziałow tylko taka samą. A w innych przypadkach - zapraszam do Rbooka - nie trzeba korzystac z liderki herosa dołączonego do oddziału - jest tam klasycznie przerabiane "unit may use characters leadreship" :D


Sytuacja analogiczna ja z wardem...

Moim zdaniem wszyscy wiedza jak byc powinno. Chwytanie za slowka autorow zasad nie ma sensu, w ten sposob do niczego nie dojdziemy.
czoraj  PiS nie zaprosil dziennikarzy, dzisiaj  my nie zapraszamy PiS'u.
         Jacek Żakowski (Radio Tok FM)

Offline Gogol

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 12, 2006, 08:25:52 am »
Zgadzam sie ...
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

szafa@poznań

  • Gość
Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 12, 2006, 08:37:46 am »
szczelinki strzelnicze, overguesing z klopy czy branie 4 magów dla mnie tez jest bez sensu ale jakos sie nie kłóce :D

aha co do uzywania liderki herosa jeszcze:
"mozesz uzyc wyzszego ld herosa dolaczonego do oddziału". po pierwsze - mozesz. po drugie - wyzszego. Bestie maja tą sama liderke :D

Offline Gogol

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:24:54 pm »
Tak ale ogólna zasada herosa w oddziale jest taka ... że jeśli oddział coś obleje to heros razem z nim .... jestem pewien że akurat w tym przypadku autorom tego tłumaczenia chodziło o to ... ze hero testuje osobno gdy nie miał mozliwości dać swojego Ld oddziałowi (nawet nie było go na stole wówczas)
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Jarek Tyszka

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:51:06 pm »
Cytat: "szafa@poznań"
szczelinki strzelnicze, overguesing z klopy czy branie 4 magów dla mnie tez jest bez sensu ale jakos sie nie kłóce :D

aha co do uzywania liderki herosa jeszcze:
"mozesz uzyc wyzszego ld herosa dolaczonego do oddziału". po pierwsze - mozesz. po drugie - wyzszego. Bestie maja tą sama liderke :D


Warda tez mozna uzywac :)

Troche Cie nie rozumiem. Jestes fajnym gosciem, na dodatek inteligentnym.
Zamiast marudzic w sprawie  dodatkowego fear testu na bohaterach moglbys przeczytac 'polityke', albo uwodzic kolezanki ... to naprawde przyjemniejsze ...
:)
czoraj  PiS nie zaprosil dziennikarzy, dzisiaj  my nie zapraszamy PiS'u.
         Jacek Żakowski (Radio Tok FM)

szafa@poznań

  • Gość
Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 12, 2006, 01:00:48 pm »
polityke czytalem, ale duzo bardziej podoba mi sie punkt widzenia przedstawiony w księciu :D a co robie z kolezankami to juz moja prywatna sprawa :D

natomiast bardzo lubie teoretyczne zagwozdki zasadowe wiec od czasu do czasu wrzucam takie uscslenie i kminie :D

Offline StoryTeller

Heros w oddziale a fear testy!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 12, 2006, 07:29:47 pm »
Hmmm... dziwne.
W takim układzie mam takie pytanko.

Na oddział 20 Goblinów z Orkiem Herosem szarżuje oddział 15 BK. Gobliny nie zdały feara, a Ork zdał. Co się dzieje? Czy wszyscy uciekają? Czy może ork zostaje a Gobliny uciekają? :roll:
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

 

anything