Autor Wątek: Turniej Lubartowski  (Przeczytany 13364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Parufka

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 03, 2006, 04:30:31 pm »
Skineczkow bylo oj malutko panie malutko bo byly w lesie i dostaly czarem wczesniej :P.Dudi dudi zawsze szukasz dziury w calym :).
areszcie mam Yetich i BSB :D.

Offline Robson

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 03, 2006, 04:35:42 pm »
ojojoj dudi chyba ktos nie zna zasad... oczywiscie ze byla panika
A wracvajac do turnieju rzeczywiscie byl syty i nagrody, tereny leprze niz na Pyrkonie nie mowiac juz o wiekszej sali :) za co gratulacje!
Pojechalismy z Dziopem zboczonym sojuszem, za co wszystkich, z ktorymi gralismy przepraszamy  ;)  8)  :lol: Czekam na kolejny turniej w Lubartowie

Offline Supeł

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 03, 2006, 05:31:40 pm »
Oj przesadzasz, dobrze rozpisany, mocny sojusz, i świetni gracze. Fajnie że wpadliście. Jedyne co było beznadziejne na tym turnieju to to, że specjalnie był zrobiony 1 kwietnia a wiadomo, że ja zawsze pije na koniec miesiaca i będe skacowany i zmęczony, ale i tak pokazaliśmu z Jerzykiem, że mimo beznadziejnych błędów (czyżby? a po co grać z Robsonem i Dziopem... hehe dżołk) jeszcze troche umiemy grać. Dzieki Jerzyn za kolejny dobry sojusz, pilnowałeś mnie jak zwykle za co mam nadzieje się czasem owdzięczyłem...
A co do paniki to czemu miało by nie być, może są jakieś przesłanki, których nie znam?
Pozdro

Offline Shakin' Dudi

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 03, 2006, 05:36:30 pm »
pajoj ;P zawsze mona się pomylić. Ale już nie wdrążam się bardziej  :badgrin: .
)

Offline sAddamiec

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:49:41 pm »
Turniej byl naprawde boski, wielkie rispekt dla Lukasza za zdolnosci organizacyjne (i za pozyczenie armii :) ). Pozdrawiamy przeciwnikow z ktorymi mielismy przyjemnosc zagrac.
A najbardziej to dziekuje Anetce, ze chciala sie razem ze mna wystapic :* (naleza sie Jej tez podziekowania za dostarczenie terenow).

PS. Nastepnym razem wezmiemy moze jakies troche madrzejsze zestawienie armii i wtedy to dopiero porzezamy :p  :D
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline hmk(skaven)

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 04, 2006, 09:03:18 am »
Cytat: "Shakin' Dudi"
pajoj ;P zawsze mona się pomylić. Ale już nie wdrążam się bardziej  :badgrin: .


mozna, byle nie za czesto :>
ewien znany ktos, co mial skarpet wbrod, mowil "Moria ja", "jestem czlowiek cud"...

http://www.coolminiornot.com/browse/submitter/ArekArkadiusz

Offline Supeł

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 09, 2006, 09:21:39 pm »
szybkie pytanko kontrolne: czy wyniki poszły już do koordynatora?

Offline Boberr

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 10, 2006, 11:14:54 am »
takk :D
ladiator uważa za zniewagę, gdy każe mu się walczyć z przeciwnikeim słabszym. Wie, że zwycięstwo bez możliwości klęski jest zwycięstwem bez chwały.

Offline Supeł

Turniej Lubartowski
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 11, 2006, 09:02:29 am »
Hello Boberro. Jak możesz to dowiedz sie czemu nie zaliczyli turnieju z Lubartowa do ligii... Nie ma go w xlsie...  A 4 pkt na lige poleciec powinny jak nic  ;)  Pozdro