Autor Wątek: Co sie teraz czyta?  (Przeczytany 280113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pacool

Co sie teraz czyta?
« dnia: Kwiecień 11, 2006, 09:05:22 pm »
Tak, sobie siedze, myśle i dochodze do wniosku że dawno nie czytałem jakiejs dobrej mangi. Stąd też pochodzi tytuł tego topica :>

Co teraz sie czyta?

aby nie było płytkie i z "jajem"

Za pomoc z góry dziękuje ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2013, 05:12:50 pm wysłana przez Ijon Tichy »
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

grzybek

  • Gość
Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2006, 10:42:38 pm »

Offline Dreadorus Maximus

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:27:00 am »
Ja sobie czasami przeglądam "Miecz Nieśmiertelnego", ale bardziej ze względu na formę, niż treść - po prostu podobają mi się rysunki.

A co do mangi z "jajem" to ostatnio z zapartym tchem Negimę :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:04:04 pm »
Aktualnie czytam "Strawberry Shake Sweet", stare ale jare :) "Golgo13" oraz kolejny tom "Claymore" :P

Offline Astaroth

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2006, 09:53:30 am »
Dla miłośnika fantasy - Record of Loddos War: Chronicles of Heroic Knight. Rysunki dużo lepsze niż, w Szarej Wiedźmie (o niebo) i historia całkiem wciągająca, choć bez jaja.

Jeśli chodzi o "jajcarską" mangę to polecam wymienionego wyżej Maho Sensei Negima, oraz wcześniejsze dzieło tegoż autora - Love Hinę, a które akuratnie wychodzi u nas w kraju.

Z czystym sumieniem polecić też mogę Inuyashę, jest treść, jest jajo.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Dreadorus Maximus

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2006, 02:55:37 pm »
Ostatnio sam siebie zaskakuję. Nawet się nie zorientowałem, gdy przeczytalem mangę pt. "Mars". Nawet mi się spodobało, choć jest to manga kierowana do dziewcząt, love story i duuuże oczka.

No dobra, podobało mi się że główny bohater jeździ na Hondzie NSR 500.
(sam się napalam na Hondę CBR 600) :lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Jezus

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2006, 09:08:48 pm »
O tak, Mars wymiata, wybitna fabula, piekna kreska - po prostu niebo w lapkach :p .

Fajnie wiedziec co on dosiadal <aczlolwiek bez tego jakos sie obylo>, znowu jakas etykietka zajmie mi miejsce wpamieci.

Jak tak dalej bedzie, to przez te wszystkie gry/mangi/anime/filmy naucze sie rozpoznawac wszystkie typy samochodow <oczywiscie tylko Toyoty, Hondy, Mitsubishi ;) >, trza wrocic do fantasy i SF :badgrin: .



Nikt nie czyta teraz Vagabonda, Hiroshimy czy innych co niedawno zaczely wychodzic <sam nie czytam i nie widze by kto kolwiek czytal, to sie zastanawiam>.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Dreadorus Maximus

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2006, 09:21:50 pm »
No to dodam, że na NSR 500 to było na rajdzie, bo na codzień, do szkoły to był Ducatti Monster (poteżne bydle z litrowym silnikiem)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2006, 02:24:18 pm »
Aktualnie czytam kolejne rozdziały "Strawberry Panic". Muszę przyznać, że historia coraz bardziej mi się podoba :)
No i niedługo trzeba będzie się zapoznać z całą zawartością 10 tomu "Claymore". Niestety póki co, to co widziałam nie zachęca :(

Offline Aviona

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:53:55 pm »
Ostatnio czytalam tokio mew mew  :oops:
podobało mi sie  .. choć sporo było pantyschotów ... ale to tylko dodawało im uroku i było takie  KAWAII  :D

 Polecam "hiroszime "  poprostu wymiata .. :lol:
ale ostrzegam nie jest to komiks dla wielbicieli przesłodzonej kreski .. jednak jest to miła idmiana jesli ma sie juz powoli  dosc tego lukru .. :)

hmm eden"the endlles of word " znacie .. :P wiec wiecie :badgrin:
ech .. sadze iż fajnym i godnym polecenia komiksem jest "Cowboy..." hmm mi osobiscie bardziej sie podoba anime ..A  MUZYKA jest boska  ;)

Offline Frey Ikari

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2006, 09:23:38 pm »
A ja obecnie lecę RG Vede... Nawet niezłe... Bardzo podoba mnie się graficzna strona tej stareńkiej już mangi. ;)

Offline Astaroth

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2006, 10:14:28 pm »
RG Veda? Jeden z tytułów na mojej liście "Niech no to tylko dostanę w swoje łapy". Szczęściaż z ciebie...  :x
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2006, 07:39:17 pm »
Ooooołłłł jeeeeessss... Taki se ze mnie szczęściarz... :lol:  Mam angielską wersję językową, ale daję radę, zawsze byłem dobry z angielskiego. :)  ;)

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 27, 2006, 04:46:58 pm »
Niedawno nabyte trzy tomu Bakuretsu Tenshi. Nie będę ukrywać, historia nie jest ambitna ale i nie taka ma być. Tam gdzie trzeba jest humor, tam gdzie trzeba to i dramat. Zabójczy duet i odrobina yuri :)

Offline raseku

Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 27, 2006, 08:27:46 pm »
Właśnie trzymam w łapach coś co się zwie :
 "Samotny wilk i szczenię" :D  Podobno klasyk, podobno warto.
Jak przeczytam dam znac :)

 

anything