trawa

Autor Wątek: Co sie teraz czyta?  (Przeczytany 282275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #615 dnia: Listopad 02, 2010, 05:37:38 pm »
Nareszcie - wydałem kupę kasy (jak na mangę), długo czekałem, ale w końcu dotarł do mnie drugi tom GitSa. Jeszcze tylko trzeci + jedna płyta z drugim SAC + trzeci film kinowy i będę mógł zacząć okraszać ołtarzyk figurkami :D

Samo wydanie jest śliczne. Bez cenzury, a jakaś połowa stron to pełen kolor. Jeśli tłumaczenie będzie na poziomie pierwszego tonu... Orgazm...
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2010, 05:44:54 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #616 dnia: Listopad 02, 2010, 06:11:53 pm »
Manmachine Interface? Czyje wydanie?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 02, 2010, 06:29:56 pm »
Nasze, polskie od JPFu :D
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #618 dnia: Listopad 02, 2010, 07:00:43 pm »
To miłego czytania.
Daj znać jak dowiesz się o co tam chodzi. Do tej pory mam problemy ze zrozumieniem niektórych wątków. Shirow tym tytułem pojechał nieźle po bandzie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 02, 2010, 10:37:21 pm »
Kurczę, jakbym chciał dorwać 2 tom GiTSa wydania JPFu. Gratki i miłego czytania.
Jakbyś wiedział gdzie dorwać jeszcze jeden egzemplarz daj znać na PW. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 02, 2010, 10:46:39 pm »
;( mi brak tomu 1 i 2 ueee~~

Offline Ganossa

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 02, 2010, 10:50:31 pm »
Kurcze, mogłem kupić po kilka egzemplarzy, teraz bym pewnie nieźle zarobił  :lol:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 02, 2010, 11:20:28 pm »
Ja kupiłem za niecałą stówę. Widywałem na Allegro nawet za niecałe dwie - 400% pierwotnej ceny ;)
I'd like to be a tree

Offline Zeromus

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 03, 2010, 09:21:05 am »
Nagato Yuki-chan no Shoushitsu.Zawsze miałem słabość  do alternatywnych wersji różnych historii.Ten opowiada historię klubu literatury w składzie Kyon,Yuki i Asakura.Asakura próbująca swatać Yuki i Kyona jest przezabawna. Haruhi jak na razie(6 rozdział) wystąpiła tylko na dwóch rysunkach a Yuki nie jest kosmitką.Całość wyszła autorowi sympatycznie.

''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 03, 2010, 10:51:52 am »
Niestety w późniejszych rozdziałach pojawia się częściej i jak zwykle robi zamieszanie w swoim stylu...
Za to Yuki i Asakura są genialne. W tej mandze zamiast czytać Yuki cały czas pocina na PSP...

Offline Zeromus

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 03, 2010, 11:11:56 am »
Niestety w późniejszych rozdziałach pojawia się częściej i jak zwykle robi zamieszanie w swoim stylu...
Nie są to dobre wieści.Nigdy jakoś za nią nie przepadałem.Anfi ukrzyżował by mnie za te słowa gdyby ciągle był z nami.
Za to Yuki i Asakura są genialne.
Asakura od razu zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.O ile pamiętam(oglądałem to dawno temu) w anime był to czarny charakter który próbował zabić Kyona i zginął w połowie historii.Cały urok historii alternatywnych.
W tej mandze zamiast czytać Yuki cały czas pocina na PSP...
Zawsze lubiłem te gagi gdy ktoś zaspał bo zarwał nockę grając.Są mi jakoś tak dziwnie znajome...
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Zeromus

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 09, 2010, 06:45:41 pm »
W końcu przeczytałem Gunnm:Another Story.Jest to zbiór rożnych  historii dziejących się przed,pomiędzy i po  wydarzeniami znanymi z głównej serii.W niektórych Gally nawet nie występuje a bohaterami są inne postacie np.Ido albo Koyomi.Jako fanatyk Gally uważam ze ciężki grzech ze cięgłem po ten tytuł dopiero teraz.W ciekawy sposób uzupełnia on główną historię i pozwala dowiedzieć się więcej o niektórych postaciach.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 09, 2010, 07:31:26 pm »
A ja sobie bardzo sporo ostatnio czytam (praktycznie tylko czytam). Za dużo w sumie tego, by o wszystkim pisać, ale jak położyłem łapki na Kamiyadori to grzech nie wspomnieć :smile: Manga autora mojego ulubionego Testarotho. Znowu horrorowato i brutalnie. Dwójka głównych bohaterów jest w oddziałach specjalnych policji i poluje na osoby zarażone tajemniczym wirusem. Projekt potworków kapitalny (bardzo podobny do tych z sagi o Druuna), śliczna, ale za razem mroczna i bardzo dynamiczna kreska, fajni bohaterowi, ciekawy świat - wyszedł taki brutalny i seinenowaty D.Gray-man - dla mnie bomba.

Offline Frey Ikari

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #628 dnia: Listopad 09, 2010, 09:31:59 pm »
VAMPIRE GIRL
Years of Released   1999
Status                               Completed
Author(s)                 Fujiwara Kaoru
Artist(s)                               Fujiwara Kaoru
Genre(s)                               Drama, Historical, Josei, Mystery, Psychological, Romance, Supernatural, Tragedy

Manga o wampirach zawarta w 3 tomach (17chap), niby z poczatku to tylko romansidło ale w ostatnim tomie okazuje się jednak czymś więcej..., jak dla mnie pozytywnie.

Offline Zeromus

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #629 dnia: Listopad 10, 2010, 06:48:38 pm »
Doczytałem Medaka Box do najnowszego rozdziału(71).Do 54 rozdziału czytałem to bez większego zainteresowania i raczej z nudów.Kolejny shonen z elementami ecchi.Zastanawiałem się czy dać  sobie spokój z tą mangą ale dobrze zrobiłem ze wytrwałem dalej.Od 55 rozdziału manga zaczyna robić się zdecydowanie ciekawsza.Główny czarny charakter serii, Kumagawa Misogi, wybitnie przypadł mi do gustu.Jedna z najbardziej szalonych i oryginalnych postaci ze wszystkich jakie widziałem w shonenach.Zresztą nie on jeden z pośród nowych postaci zdobył moją sympatie.Widać ze niektóre wydarzenia były planowane od samego początku historii.Choćby gdy wyjaśnione zostaje na czym polega zdolność jednej z postaci  kilka wydarzeń sprzed kilku tomów nabiera nagle sensu.Niemniej manga ciągle pozostaje mało realistyczna i dosyć absurdalna ale z czasem przywykłem do tego.Zaskakujące jest ze główna bohaterka zmieniła w nowych tomach strój na taki który więcej zakrywa(przedtem chodziła pół naga).Zwykle dziewczyny w shonenach z czasem noszą coraz mniej.Jak dla mnie pozytywne zaskoczenie(tak,nie przepadam za fanserwisem).   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything