Autor Wątek: Co sie teraz czyta?  (Przeczytany 282566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 10, 2008, 10:43:47 am »
JPF wydało 3 tomy:
Ghost in The Shell
Ghost in the Shell 2: Manmachine Interface
Ghost in the Shell 1.5: Human - Error Processer - już chyba niedostępny do kupienia w wydawnictwie

GitS 1.5 jest zbiorem opowiadań wcześniej nie wydanych w formie komiksu a rysowanych w latach 1991- 1996
Stylem i klimatem zbliżony jest bardziej do pierwszej mangi więc jak ci się podobała to polecam najpierw zdobycie tego tomiku.
Bonusem wydawniczym była dołączona płytka z animowaną wersją komiksu (niestety już nie przetłumaczona) i jakimś programikiem, ale wszystko po japońsku.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 10, 2008, 01:21:52 pm »
1.5 jeszcze jest i właśnie go sobie zamówiłem, bo mi brakował do kolekcji :) Za to 2 jest już tylko w drugim obiegu.

Offline Hollow

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 10, 2008, 01:53:23 pm »
Ostatnio przeczytałem mangę Girlsaurus. Jest to 3 tomowa manga o facecie, który został pobity przez dziewczynę i teraz ma dziewczynofobie. Żeby umieć się bronić przed nimi postanawia zapisać się do drużyny bokserskiej. Pech chciał, że są tam same dziewczyny. Seria jest typową haremówką z dodatkami ecchi. Na szczęście ma tylko 3 tomy więc nie jest męcząca. Seria w sam raz aby się zrelaksować i trochę pośmiać.

Offline Frey Ikari

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 10, 2008, 07:37:33 pm »
A ja przecztałem 3 CH. Sex=Love2
-1 dziewczyna i dwa bisze
-bisze myślątylko o Sexie i raczej rywalizują z sobą
-bisze trzaskają biszne męskie teksty
-sceny sexu są nie szczegołowe nie ma detali itp.(to jest jak dla mnie +)
-podoba mi się kreska
-humor jest a czy śmieszy to zależy od czytającego.

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 10, 2008, 09:11:28 pm »
-bisze trzaskają biszne męskie teksty

Bardziej w stylu: "Zielone Berety to ja na śniadanie jadam";
Czy może raczej: "Niezłe cyce ma ta mała";
A może typowo męskie: "Spieprzaj dziadu"

?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 11, 2008, 05:17:47 am »
Podejrzewam, że coś w stylu: "Ochronię cię swoją klatą, maleńka." hyhy

Offline Niuniek

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 11, 2008, 09:34:37 am »
Z bisznych tekstów to jest tylko jeden naprawdę dobry: "W imię zasad skur*****u"  :D

A tak żeby nie offtopować, to napiszę, że ostatnio czytam Złodzieja czasu Pratchetta.  ;-)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 11, 2008, 06:30:18 pm »
Podejrzewam, że coś w stylu: "Ochronię cię swoją klatą, maleńka." hyhy

raczej "pobawię sie twoją klatą, maleńka" :P

A ja odzyskałam moje Ouranki i teraz mam dylemata, gdzie je zmiescić, bo nie mam miejsca na półce... W dodatku pochwalę sie, ze wreszcie zaczęłam dostawać do recenzji mangi, które lubię i kupuję, więc jest progres, a dodatkowo mogę siedzieć z wypiekami na twarzy i pożerać kolejnego Sajuczka.

Niech wydają WA w Polsce, no...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Dembol_

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 12, 2008, 04:36:35 pm »
Skończyłem na trzecim tomie (16tym chapterze) a tomów jest w sumie siedem tylko chyba poza Japonią ta seria nie jest wydawana.
Jest wydawane we Francji.

Offline Frey Ikari

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 16, 2008, 08:13:59 pm »
Cytuj
Podejrzewam, że coś w stylu: "Ochronię cię swoją klatą, maleńka." hyhy
Cytuj
raczej "pobawię sie twoją klatą, maleńka" :P
Obydwie odpowiedzi są poprawne, fabuła mnie osobiście średnio interesuje ale kreska jest fajna. ;-)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:15:34 am »

Tengen Toppa Gurren Lagann 
Muszę powiedzieć, że jak na razie manga nie różni się od anime. Przynajmniej na razie, na początku. Można jedynie narzekać na to, że dynamika jak była świetne przedstawiona w anime, to w mandze za bardzo się o to nie postarali. Chara design, jest identyczny prawie ja w anime. Można by więc rzec: jest to miła mangowa powtórka z rozrywki ;)

Offline Hollow

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 19, 2008, 05:34:53 pm »
Ostatnio przeczytałem 16 tomów mangi 666 satan.Autorem tej mangi jest Kishimoto Seishi. Jeśli ktoś kojarzy nazwisko to się nie zdziwię bo to brat twórcy Naruto. Styl rysowania i ogólna fabuła są mniej więcej podobna. Ta manga to taki Naruto, w którym nie występuje Sasuke. Więc mamy tam chłopaka, który jest sierotą i w jego ciele jest zapieczętowany demon (do tego jego marzeniem jest dominacja nad świtem aby wszyscy uznali jego istnienie). Po pewnym czasie spotyka dziewczynę która szuka przedmiotów o nazwie O-part. Są to artefakty po dawno wymarłej cywilizacji które mają różne nadprzyrodzone zdolności (np. włócznia która miota ogniem, albo łańcuch zamrażający wszystko co dotknie). Posługiwać się nimi mogą  tylko OPT-cy. Osoby potrafiące przelać swoją energie duchową w taki przedmiot aby uwolnić ich zdolności. Do tego jeszcze trzeba dodać organizacje pseudo-Akatsuki, która poluje na demony i przy ich pomocy chce podbić świat.Jeśli lubicie Naruto, a Sasuke wam się już przejadł to polecam tą mangę.

Offline Frey Ikari

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 03, 2008, 10:30:34 pm »
After School Nightmare
Po 3 stronach dałem za wygraną, z powodu kreski i tego ze gosc miał miesiączkę a przynajmniej tak to z tych 3 stron wygladało...

Offline Skrzydlaty

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 03, 2008, 10:38:19 pm »
Ta, leciutki poślig, ale trudno - zabrałem się za One Piece. Sto chapterów za mną, więc jeszcze tylko około czterystu i przysięgam, że mnie ten fakt wyjątkowo raduje. Manga jest cudownie głupkowata, żeńskie postacie są narysowane absolutnie bez polotu, główny bohater swoją pozytywną aurą bije na głowę wszelakich Narutów i innych takich. Po prostu wyśmienite czytadło na odmóżdżenie, poprawę humoru, kaca.


Offline Sir_Ace

Odp: Co sie teraz czyta?
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:58:27 am »
Wpadłem do kumpla, zerknąłem na półkę z mangami, przejrzałem któryś tom wydawnictwa Eden i zabrałem wszystko, co miał. Po 6 tomach przestałem czytać i stwierdziłem, że tę mangę muszę mieć na własność. Już czekam na rozpoczęcie roku akademickiego, bo wiem, gdzie mogę serię dostać. Trafiłem na ideał, tę jedyną :D

Zacząłem też czytać staruśkie Initial D. Myślałem, że to DMC ma kiepską kreskę, ale... Postacie są naprawdę paskudne, tła zamazane. Jedynie samochody prezentują się należycie. A o co chodzi? Graliście w NFS Carbon? Mniej więcej coś takiego. Mimo swojej brzydoty - wciąga  ;-)
I'd like to be a tree

 

anything