trawa

Autor Wątek: Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.  (Przeczytany 39986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ManiaC

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 16, 2005, 11:04:30 pm »
Na DM bym nie pojechał nigdy. Nawet gdyby mi płacili za wyjazd to i tak bym odmówił.  :?
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2005, 09:36:34 am »
Ależ nikt nie zmusza, choć ich koncerty sa bardzo fajne (i muza nabiera dodatkowego kopa). Skoro tak stawiasz sprawe (a masz odtwarzacz DVD), to looknij na "Devotional" i "One Night In Paris". Zasiadz wygodnie, bez uprzedzen i popatrz sobie spokojnie. Zawsze to jakies nowe doswiadczenie muzyczne.

Offline ManiaC

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 18, 2005, 11:03:59 am »
Oczywiście nie neguje, jestem otwarty jak najbardziej na nowe fronty muzyczne. Próbowałem już nie raz otworzyć się na DM ale mi nie wyszło. Poprostu nie podoba mi się klimat jaki prezentuje ta kapela. Najbardziej jednak wysiadłem w zeszłym roku na After Party w Bolkowie kiedy to spędzilem 5 godzin na DM NIGHT PARTY. Najśmieszniejsze jest to, że wcale nie chciałem się tam znaleźć.  :)
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 05, 2005, 09:48:01 am »
Kilka newsów z zaprzyjaznionej strony:

Oficjalna strona zespołu Depeche Mode opublikowała dziś tytuł nowej płyty i kilku piosenek, które się na niej znajdą. Miło nam więc obwieścić że najnowsza płyta DM, która ukazac ma się w październiku 2005 nosić będzie tytuł "Playing The Angel". Wśród utworów jakie znajdą się na albumie znajdziemy między innymi takie piosenki jak "Precious", "The Sinner in Me", "Suffer Well", "John the Revelator", "Macrovision", "A Pain That I'm Used To Be" i "I Want It All".

Dzięki stronie Empty World 3 znamy jeszcze więcej szczegółów dotyczących nowej płyty Depeche Mode - "Playing The Angel". Oprócz zaprezentowanych wcześniej tytułów piosenek wspomina się jeszcze 3 dodatkowe utwory: "Everything", "Martyr For Love" oraz "Free". Nie wiadomo jednak czy w ogóle znajdą się one na płycie, a jeżeli tak to czy nie nastąpi zmiana tych roboczych jak dotąd tytułów. Wiadomo także, że Martin zaśpiewa na pewno piosenkę "Macrovision" i jeszcze jeden utwór, co do którego szczegóły nie są jeszcze znane. Robocza wersja albumu została zaprezentowana wczoraj podczas specjalnej sesji dla wybranych przez zespół osób z mediów. Impreza miała miejsce w londyńskim Home House. Jeden z uczestników powiedział, że Ben Hillier zrobił kawał dobrej roboty podczas prac nad albumem, który jest bardzo prosty w odbiorze ale jednocześnie niesie w sobie wiele warstw, tak jak dawne produkcje Flooda i Alana Wildera. Płyta ogólnie jest mocniejsza basowo co brzmi świetnie, a głos Dave'a jest naprawdę bardzo dobry. Album faktycznie brzmi jak mix albumów "Violator" i "Songs Of Faith And Devotion", ale podobno słychac w nim także dźwięki utrzymane w klimacie płyty "Ultra".

Potwierdzono już oficjalnie, że album ukaże się 17 października 2005, a poprzedzać go będzie singiel zatytułowany "Precious", który na rynku pojawi się na 2 tygodnie przed albumem, czyli 3 października. Tytułowy utwór z tego singla ponoć ma szanse stać się hitem i przypomina nieco swoim brzmieniem piosenkę "Halo".

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 05, 2005, 01:33:21 pm »
Wiadomo juz, jakie kawalki znajda sie na nowym krązku DM:
01 A pain that I'm used to
02 John the Revelator
03 Suffer Well (autor Gahan)
04 The sinner in me
05 Precious
06 Macro (śpiewa Gore)
07 I want it all (autor Gahan)
08 Nothing's impossible (autor Gahan)
09 Introspectre (instrumentalny)
10 Damaged people (śpiewa Gore)
11 Lillian
12 The darkest star
W opisach piosenek (przybywa ludzi, ktorzy slyszeli juz caly album) najczesciej powtarzajace sie slowa to "strange" i "very dark". Podobno plyta ma byc o wiele szybsza niz ostatnie dokonania DM. Przynajmniej 4 kawalki maja 120 i wiecej bitow na sekunde, a 3 kolejne 90-105. Nie milkna tez echa wycieku roboczej wersji klipu do "Precious". Teledysk bedzie animowany, panowie poruszaja sie w czarnych ubrankach i graja na analogowych klawiszach znanych z z ich pierwszych teledyskow :) . Zreszta - "Precious" jest wlasnie taki bardzo analogowy w brzmieniu.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 09, 2005, 09:39:59 pm »
Kontynuując monolog  :lol:
DM juz w trasie. Nowa plyta - jak dla mnie jedna z lepszych w dyskografii grupy.

I fotki z Juesej:






Offline Halfing@

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 15, 2005, 06:19:54 pm »
Ale swietne foteczki znalazłeś

Ja DM kocham od 13 lat, kiedy brat mi dał kasetę i powoli oswajał z ich utworami.

Teraz jeżdże sobie z nim na koncerty i praktycznie cały czas w domu leci ich muzyka, sa poprostu częścią mojego życia.


Niecierpliwie czekam na koncert w Katowicach
retka Bretka bretka

Offline Dereq

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 18, 2005, 03:12:23 pm »
pozytywnie sie zdziwilem nowa plyta DM.
smakowita.
moze dlatego ze ostatnio lubie klimaty electro/industral/industrial rock.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 06, 2006, 08:27:14 am »
Koncert w Spodku za dni 8. Czy ktos sie wybiera? A jesli nie do Katowic to moze w czerwcu na stadion Legii?

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 06, 2006, 09:19:21 pm »
Naprawde? Nikt ani nie byl w Spodku, ani na Legie sie nie wybiera w piątek? Jakos tak czuje w kosciach, ze to ostatnia trasa DM. W kuluarach mowi sie, ze po zakonczeniu trasy DM wyda jakies specjalne oswiadczenie. Zakonczenie kariery? Ojciec ich sukcesu - szef Mute idzie na emeryture. Samo Mute tez juz nie ma i o wydawnictwach DM decyduje EMI. Moze czas pakowac walizki...?

Offline Kormak

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 07, 2006, 01:08:44 am »
Ejże, akurat po tak dobrze przyjętej płycie mieliby się rozpaść? Po tym, kiedy złapali drugi oddech? Kiedy nadal bilety na trasy koncertowe sprzedają się na pniu?

Odejść u szczytu to teraz nie odejdą, bo szczyt to był kiedy indziej (po "Devotional Tour" - moim zdaniem)

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 07, 2006, 04:41:37 pm »
No ja tez w rozpad kapeli jakos nie za bardzo wierze. Moze jakis urlop wezma, by Gahan nagral druga solówke? A moze przyjma do skladu koncertowych wspomagaczy - perkusite Eignera i klawiszowca Gordeno? A moze...? Nic to. Na te chwile wazne, zeby dobrze zabawic sie na koncercie i na jakims after.

Offline Kormak

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:55:24 pm »
A może... ogłoszą powrót syna marnotrawnego na łono zespołu?
Od czasu pojednania Rogera Watersa z Pink Floyd i Briana Eno nagrywającego znowu z Roxy Music uwierzę we wszystko.

Offline Maciej

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:18:46 pm »
Ano, fajno by było
ale
o którego syna marnotrawnego Ci chodzi?  :badgrin:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Dereq

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:25:59 pm »
zapewne o tego z dluzszym stazem.


http://www.dmrealm.com/members/alan_wilder.gif

slodki.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.