Autor Wątek: Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.  (Przeczytany 39507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 25, 2004, 09:24:12 pm »
Stusunki miedzy Wilderem a reszta sa chyba raczej chlodne, ale bez toczenia piany z pyska. Zreszta - z jednej strony Alan odmowil udzialu w reedycji filmu "101" (na bonusowej plycie sa rozmowki ze wszystkimi oprocz Wildera), a z drugiej strony byl na jednym z koncertow  na solowej trasie Gahana. Zreszta chyba stosunki Gahana z Wilderem sa teraz najcieplejsze (rany, jak to zabrzmialo  :oops: ). Poza tym Wilder jest chyba obrazony na Mute, bo w ogole nie promowala jego ostatniej plyty (znakomitej zreszta). Oczywiscie Recoil (czyli jak ktos nie wie - muzyczne wcielenie Wildera) nie zrobil remiksu DM i nie ma chyba zadnych szans na to, ze kiedykolwiek dojdzie jeszcze do jego muzycznej wspolpracy z bylymi kolegami.

Offline Kormak

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 09, 2004, 07:13:27 pm »
Słyszeliście już cover "People are people" w wykonaniu A Perfect Circle z ich nowego albumu "eMOTIVE"? To jeden z najjaśniejszych punktów tej przeciętnej (w najlepszym wypadku) płyty. Trudno poznać, całkiem inaczej potraktowany utwór. Dla mnie brzmi jak coś, co mógłby nagrać Gary Numan.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 17, 2004, 04:10:21 pm »
Nie słyszałem jeszcze tego koweru, ale mam za to dość dobre wieści z obozu DM. Otóż panowie w styczniu wchodzą do studia i rozpoczynają pracę nad nowym albumem. Producentem krążka ma być Ben Hillier, znany z pracy przy produkcji płyt m.in. Blur, Marianne Faithful, Clinic, Echobelly, Pulp, Erasure, Underworld, Wannadies, Suede, Smashing Pumpkins, Republica, Curve, U2, Skunk Anansie, Duran Duran, Lush, New Order czy Stabbing Westward. Mozna się chyba spodziewać trochę mocniejszego albumu niz "Exciter", zwlaszcza, ze pare kawalkow ma napisac tez Gahan, ktory ma "parcie" na rockowe granie.

Offline Kormak

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 17, 2004, 06:44:06 pm »
Czyli M. Gore ustąpił i dopuścił Gahana do procesu twórczego? :)  Dobrze dobrze, mam nadzieję, że wyjdzie coś bliższe "Ultra" czy "Songs of faith...", bo "Exciter" był dla mnie nie do słuchania.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 26, 2004, 02:51:57 pm »
Ja bym sie nie spodziewal plyty w klimacie ktorejs z poprzednich (choc oczywiscie cos w stylu "Ultry" bardzo by mi pasowalo). DM nie zdarzylo sie jeszcze nagrac krążek brzmieniowo podobny do jakiegos wczesniejszego. I za to ich cenie.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 08, 2005, 12:56:49 pm »
Najświeższe wieści z obozu dwóch panów G i jednego pana F. Chłopcy sa po pierwszej sesji nagraniowej i maja nagranych 9 kawalkow. Teraz zrobili sobie przerwe na pisanie kolejnych (Fletcher oczywiscie nie pisze  :badgrin: ). Plyta w pazdzierniku. To juz (dopiero?) 11 studyjny krążek w ich karierze. Lekko podniecony jestem  :oops:

Anonymous

  • Gość
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 11, 2005, 06:28:56 pm »
Cytat: "Kormak"
bo "Exciter" był dla mnie nie do słuchania.


Naprawdę? Często słyszę taką opinię z ust fanów :?

Moim zdaniem płyta jest znakomita. Inna niz wszystkie (w sumie to każda ich płyta jest inna - to jeden z ich największych atutów), nie starali się nagrywać takich kawałków jak na poprzedniczce - przebojów. 'Exciter' jest dość stonowany, spokojny. Ale i dość trudny - trzeba mi było długo wsłuchiwać się w tą płytę, aby dotrzeć do jej piękna. Cieszy mnie to, że nie stanęli w miejscu i wciąż są w stanie zaprezentować słuchaczom coś nowego.

Offline tocariew

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 11, 2005, 10:29:36 pm »
Od samego początku grania Depech Mode jest boski po prostu:) Zaluje tylko ze prawie wcale nie  mam materialu video z pierwszych lat, kiedys widzialem jeszcze z Macintosha klip i zaskoczony bylem tym jacy sa mlodzi i tym ze mimo takiej przepasci czasowej i technologicznej klip mi sie podobal :)
Exciter tez jest w porządku jak wszystkie płyty ale jakimś fanem strasznym nie jestem może dlatego nie dostrzegam istotnych uchybień tego albumu. Jest inny i to jest też dobre  ;)
No to czekamy do października tak? 8)
Zwyciestwo na wojnie składa się w jednej cześci z planowania, a w dziewieciu z wiary"

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 12, 2005, 11:33:38 am »
Cytat: "tocariew"
No to czekamy do października tak? 8)

Ostatnio mowi sie o listopadzie. Niemniej - plyta w tym roku jesienią. Po raz pierwszy od "SOFAD" Depeche Mode bedzie wspolproducentem plyty, co znaczy, ze Gore i Gahan troche bardziej zaangazuja sie w powstawanie albumu i powinno wyjsc mu to na dobre.

Anonymous

  • Gość
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 14, 2005, 10:27:23 am »
Nie wiem czy było o tym - jak Wam się widzi (a raczej słyszy) solowa płyta Gahana 'Paper Monsters'? Mnie zaskoczyła. I to pozytywnie.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 08, 2005, 11:01:51 am »
Cóż, "Paper Monsters" nie jest plyta wybitna. Przyznam, ze spodziewalem sie po Gahanie czegos mocniejszego. Owszem, jest kilka interesujacych kompzycji, ale calosciowo to jest taka dobra czwórka.

Tymczasem machina pod nazwa DM rozkreca sie coraz bardziej.
Oto plakat, ktory bedzie promowal trase koncertowa (moze zmienic sie jeszcze liternictwo, bo to sa litery z "Excitera"):



Jak wiesc niesie, DM ma wystapic w Polsce w styczniu w stolicy (Torwar?), ale nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia. Aktualna data wydania plyty - 17 pazdziernika. Jak twierdzi Gahan, nowy krazek bedzie czym pomiedzy "Violatorem" a "Songs Of Faith & Devotion".

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:23:02 am »
Prawie na 100% - Depeche Mode zagra 14 marca 2006 roku w katowickim Spodku. Yeah!

Anonymous

  • Gość
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:35:25 am »
No to jedziemy. Gdzie się zbieramy?

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 16, 2005, 09:32:18 pm »
Sprzedaż biletów już ruszyla. Idą jak świeże bułeczki. Kto się spóźni, ten nie dostanie.  :lol:

Offline sa7o

Depeche Mode, czyli dwaj panowie G.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 16, 2005, 09:44:34 pm »
Cytat: "Waltari"
Sprzedaż biletów już ruszyla. Idą jak świeże bułeczki. Kto się spóźni, ten nie dostanie.  :lol:

hmm.. taka kaska wpadnie w moje rece dopiero po wakacjach  :?
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

 

anything