Autor Wątek: Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko  (Przeczytany 7263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Demence

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« dnia: Kwiecień 13, 2006, 04:33:35 pm »
)

Offline mecenasik

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2006, 11:06:53 am »
wszystko fajnie tylko ze na tym forum nie mozna sie zarejestrowac:)

Offline Kapitan_Hak

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2006, 12:58:57 pm »
Cytat: "mecenasik"
wszystko fajnie tylko ze na tym forum nie mozna sie zarejestrowac:)


Jak to nie można? http://gtpl.hg.pl/forum/profile.php?mode=register

Doceniam inicjatywę, ale, swoją drogą, nie za dużo już tych forów o bitewniakach?

Offline G O N Z O

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2006, 08:27:10 pm »
Cytat: "BOLS"
Doceniam inicjatywę, ale, swoją drogą, nie za dużo już tych forów o bitewniakach?

No właśnie...
Czy forum Gildii jest niewystarczające?
Po co pisac o tym samym po raz n-ty?
                Dla mnie to tylko strata czasu  :?
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Valten

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2006, 09:10:04 pm »
ale nie wszystko na tym forum powiedziec mozna  :?  szczerze a to nowe daje peną swobode
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Wojtek_Krz

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2006, 09:16:06 pm »
Valtenie a czego nei możesz powiedziec? Jesli chodzi ci o sprawy turnieju to wal smiało do motora na PW. Jak dla mnei nowe forum jest bezsensowne ale pewnie z czasem sie dostosuje

Offline Motorek

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2006, 08:35:20 am »
I tak się do mnie dość często dobija :lol: Wcale mi to nie przeszkadza, no może czasami;p
Pozdro ;)

Offline Valten

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 15, 2006, 09:56:57 am »
Cytat: "Kretek"
I tak się do mnie dość często dobija :lol: Wcale mi to nie przeszkadza, no może czasami;p
Pozdro ;)


o przepraszam to napisz kiedy nie masz czasu gadać żeby potem nie było ze jestem namolny

a jesli chodzi o sprawy turnieju to juz nic nie bede mówił dobrze jest  ;)
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Motorek

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2006, 08:49:05 pm »
Przecież żartowałem ;)
Pozdro ;)

Offline Valten

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 16, 2006, 09:46:58 am »
ja tez :D  :lol:  :)  :p  :badgrin:  ;)
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Demence

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2006, 06:44:03 pm »
forum będzie nastawione też na zagranicznych forumowiczów :) fajne jest... i nie tylko dlatego, że jestem tam modem ;) :D
)

Offline MiSiO

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2006, 08:14:35 pm »
Cytuj
Czy forum Gildii jest niewystarczające?


Jeśłi chodzi o WFB i W40k to wysarczająca ilość for jest wystarczająca. Jeśli chodzi o Mordheim to jest gildia [jeden zbiorczy dział "MORDHEIM"] i forum TH. Czy to wystarcza? Raczej w 99%. Jest jeszcze Cytadela ale to inna liga. W każdym razie jeśli chodzi o dział Mordheim.

Cytuj
forum będzie nastawione też na zagranicznych forumowiczów Smile fajne jest... i nie tylko dlatego, że jestem tam modem Wink Very Happy


Zagraniczni forumowicze? ... a po cholerę im polskie forum?! Jest DUUUŻO wybornych for zagranicznych o duuużej ilości członków i wypasionej szacie graficznej. Polskie forum dla "zagraniczników" to lekka przesada. Racjonalnie powstanie działu mordhiem na takim forum tłumaczę sobie jedynie chęcią zapełnienia tematów "przewodnich" :D Konkuręcji dla Gildii czy nawet dla mniejszego forum TH nie przewiduję.

Muszę też powiedzieć, żę Demence jako mod to dziwna sprawa. Jeśli chodzi o administracyjne pilnowanie pisowni, spamu [:D] itp. to ok. To będzie robione na pewno jak trzeba. Jednak mod musi mieć większą niż podstawową wiedzę w temacie MORDHEIM [np. bandy Witchek NIE ma na SG... bo to nawet nie półoficjalny wymysł szalonego miłośnika HR :D] ... a tu jej zdecydowanie brakuje wiedzy i "zacięcia". Niestety. Głupio by było jakby kolejne forum Mordheim skończyło jak forum Cytadeli, gdzie poziom "sięgnął bruku". Niestety po lekturze kilku postów na tym forum z przykrością muszę stwierdzić, że pytania jakby żywcem  z Cytadeli wzięte. MOże się to zmieni. Będę czasem zaglądał :D

Offline Demence

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:14:28 pm »
(...)

Forum ma pomagać zagranicznym przy okazji GT i WM.

I skoro lepiej się orientujesz to mogłeś pomóc forumowiczowi który poprosił o pomoc.
)

Offline Mistrz wałków :)

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 17, 2006, 10:40:34 pm »
Jak dla mnie tym lepiej bedzie, jeśli mod będzie spoza kregu graczy.
Jego zadanie nie ma wiele wspolnego z wiedzą tego sytemu.

Powiedziałbym nawet że ta niewiedza moze przyczynic sie do czezwosci patrzenia na niektore sprawy. Wten czas bedac poza układami mozna podchodzic jednakowo do wszystkich uczestnikow dyskusji.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 18, 2006, 11:34:36 am »
Jakie to spawy wymagają czystości? Ee... to forum tematyczne i mod powinien mieć wiedzę.


Cytuj
I skoro lepiej się orientujesz to mogłeś pomóc forumowiczowi który poprosił o pomoc.


Musiałbym się logować [brak opcji "Gość"] ... dla 1 posta jest to bez sensu. Do tego nie ja jestem tam modem/uczestnikiem i nie muszę poprawiać nieprawd na każdym forum na jakie zajżę :D [ale muszę powiedzieć [w temacie Amazonek], że cycków nie mają dużych :D Mam te modele w domu więc mogę to ocenić :D]

Jak przyjdzie co do czego i będę pisał regulamin na WM [miałem pisać na kwiecień ale wiadomo - przłożyli] to wtedy może się zaloguję ale na razie sensu nie ma.

 

anything