Autor Wątek: Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko  (Przeczytany 7264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 18, 2006, 12:19:36 pm »
IMO im więcej for mordheimowych tym lepiej. Tak czy siak wszystkie przymierają. Najprężniej rozwija się to na NG :lol: jezeli to można tak określić ale to i tak nie to samo co rok temu. Cytadela kaput teraz nawet się zalogować nie da :? Polter też kaput, z pół roku temu coś tam się jeszcze działo teraz cisza. TH hmm jedna rzecz mi się na forum TH nie podoba podejście modów  :arrow: ma być tak i ch... bo jak nie to usunę post/temat, a tak poza tym jest ok.
Nowe forum ma jeden plus rozwinięte forum WFB i oddzielny temat dla Skavenów ;) Mordheim może się tam rozwinie a może nie.
Pozdro ;)
PS: Znowu zaczynacie się opluwać :?

Offline MiSiO

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 18, 2006, 12:40:36 pm »
To forum straciło sporo ze swojego impetu jak TH się przeniosło na swoje forum i jak Berserker przestał tu pisywać. Teraz jest dość marny okres. Każdy jest zajęty. Ale od pażdziernika uczelnie normalnie zaczą działaś [a nie praktyki i inne cuda] i THowcy się rozkręcą :D

Kretku... jeśli masz jakieś zastrzeżenia do konkretnych modów to wal w odpowiedni temat i już. :D Po kłopocie. [jeszze nie było usuówania tematów ... ]


Kretku. Posiadanie własnego zdania i jego przedstawianie to nie jest opluwanie się ... chyba, że coś przeoczyłem. Na razie rozmowa jest NORMALNA... jakie będą kolejne posty? Tego nie wiem, bo nie ja je pisać będę.  ;)

Offline Kapitan_Hak

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 18, 2006, 08:04:53 pm »
Cytat: "Kretek"
IMO im więcej for mordheimowych tym lepiej. Tak czy siak wszystkie przymierają. Najprężniej rozwija się to na NG :lol: jezeli to można tak określić ale to i tak nie to samo co rok temu.


Nie wiem, jak było rok temu - nie mam punktu odniesienia - ale nie powiedziałbym, żeby to forum przymierało. Codziennie min. kilka nowych postów, dość często pojawiają się jakieś nowe osoby, niejednokrotnie zostające "na dłużej"... w końcu to jednak nie WFB, czy WH40K i też tłumów nie należy się spodziewać. Innymi słowy, narzekać nie należy, jest całkiem nieźle.

Co do stwierdzenia, że im "więcej forów, tym lepiej", zgodzę się o tyle, o ile ilość ma służyć celom "propagandowym". Natomiast jeżeli trzeba celem przeprowadzenia dyskusji, czy też dowiedzenia się czegoś, rejestrować się i logować równolegle na kilku (Gildia, TH, SG itd.), zaczyna się to robić mocno upierdliwe i ta ilość nie jest już taką zaletą.

Offline Demence

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 18, 2006, 08:45:39 pm »
Misio...

to nie tutaj padły pytania na które "z dumą" odpowiadasz i nie tutaj toczyła się dyskusja w tej kwestii, a ten temat nie jest częścią forum gt więc nie rozumiem tutaj kontynuacji  tam, a nie na NG poruszonych kwestii.
Dlaczego tutaj a nie tam odpowiadasz? pewnie dlatego, że ja tam jestem modem i Ci to nie wsmak, no trudno, nikt Ci nie każe tam siedzieć, ale jak widać od odpowiedzi na tam ruszone tematy nie mogłeś się powstrzymać.

nie Ty napiszesz posta? to kto to za Ciebie zrobi?

tak do odp. na Kretka zdanie o modach na forum TH... pożalić się na moda tam? przecież to Ty i Naz dzierżycie w dłoniach moderowanie, więc co to da, że ktoś się poskarży skoro to wasze forum i "wolność tomku w swoim domku"? [pytanie retoryczne]
)

Offline MiSiO

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 19, 2006, 07:26:37 am »
Ja mam swój dział [mało odwiedzany i dział w którym z racji jego NAZWY, do problemów z modowaniem przyznać się nie mogę]. Naz ma swój [OGÓLNE]. Wnioskuję, że chodzi Kretkowi o niektóre Naza wypowiedzi do niektórych postów. Dlatego jeśli są problemy to jest od tego odpowiedni post. Sam jedynie upominam o ortografię a o to zarzutów mieć nie można ... daltego wspomnianą krytyką Kretka dotknięty się nie czuję ... choć chciałbym, jako admin, poznać ją dokłądniej. Stąd moja prośba o odpowiedniego posta w odpowiednim miejscu. Twoje teksty o niemożności "pożalenia się" przypominają PRL... "po co pisać w księdze skarg? Przecież i tak to nie mój sklep więc nic nie zmienię a tylko będzie nagonka kasjerem na moją osobę". To nie było pytanie retoryczne... to było robienie zamieszania i wypowiadanie się ZA Kretka. Pod przykrywką "retoryki".

Na "twoim" forum się nie zaloguję [może przed WM]. Nie dlatego, że ty tam modujesz. Mi to rybka co ty tam robisz. Nie zaloguję się tam, bo rozmowy o tym czy DE są oficjalne czy nie, prowadzone były zanim wogóle jeszcze usłyszałaś słowo MORDHEIM... dawno w 2004, a może i wcześniej .... na Cytadeli. Abyś nadal nie uważała, że masz moc pozwalającą zniechęcić mnie do udziału w jakimś forum powiem, że na Cytadeli od dawna już też nie pisuję. Miłe to było forum ale jakby tematyka rozmów z wczesnych początków Mordheim ...

Cytuj
nie Ty napiszesz posta? to kto to za Ciebie zrobi?


Na pewno, jak widać, nie ja napisałem kolejnego posta ... a to właśnie każdy nastrępny post decyduje o tonie rozmowy ... Tu się chyba zgodzisz ze mną.

Offline Motorek

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2006, 08:37:49 am »
Cytat: "MiSiO"
Wnioskuję, że chodzi Kretkowi o niektóre Naza wypowiedzi do niektórych postów.
Trafiłeś w 10 ;) IMO mod nie powinien zachowywać się jak żandarm :roll:
Co do ortografii masz rację, ale nie można przesadzać.
Pozdro ;)

Offline MiSiO

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 19, 2006, 10:04:34 am »
Zauważ, że jakość pisanych postów trzyma poziom :D Może te moje upominania działają? :D

Offline Nazroth

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 19, 2006, 12:37:08 pm »
Cytat: "Demence"
tak do odp. na Kretka zdanie o modach na forum TH... pożalić się na moda tam? przecież to Ty i Naz dzierżycie w dłoniach moderowanie, więc co to da, że ktoś się poskarży skoro to wasze forum i "wolność tomku w swoim domku"? [pytanie retoryczne]


Eee... jeśli tylko komuś nie podoba się (nie odpowiada) moje moderowanie na TH niech po prostu mi o tym napisze i uzasadni to a ja od kopa ustąpię ze stanowiska. Co was ludzie pokręciła febra czy co? Wydaje wam się, że dobrze się bawię czytając bzdury, poprawiając błędy i przenosząc posty? Mam taki a nie inny sposób konwersacji, chcę aby moje wypowiedzi TRAFIAŁY do ludzi i nie lubię "głaskać wszystkich niedojebków po główkach*"   tłumacząc "tak jasiu, tak" po prostu jak ktos jest leniwy to kopię w tyłek, a pracowitych wspieram. Na rany chytrusa a tu czowiek musi wejśc na jakiś temat na innym forum, żęby sobie przeczytać, że jest złym moderatorem. To nei umie mnie nikt o tym poinformowac po prostu?

*Jeśli ktoś poczół się obrażony to z przykrościa stwierdzam, że nie miałem na myśli NIKOGO konkretnego, a sformuowania owego użyłem wyłącznie jako przenośni. Ewentualnie kierowałem je do ludzi, którzy sami o sobie myślą w ten sposób i sami nie krępują się o tym rozmawiać. Czyli do NIKOGO.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 19, 2006, 04:23:26 pm »
Wychodzisz z załozenia, że najlepszą obroną jest atak a jak nie to się obrażę i odejdę :? Nie mam do Ciebie nic jako do moda poza tym, że czasami reagujesz zbyt impulsywnie i tyle.
Pozdro ;)

Offline Nazroth

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 19, 2006, 05:48:30 pm »
ee tam - ja się NIGDY nie obrażam... w najgorszym przypadku mogę się bardzo zdenerwować, twarz nabiega mi krwią i żołądek zaczyna skakac po bebechu...no i gdyby taki delikwent co mnie do tego doprowadził siedział obok, a nie za monitorem to pewnie rzuciłbym sie na niego w akcie desperacji starając się wydrapać mu ślepia:) Ale się PRZENIGDY nie obrażam... tego bądź pewien. Natomiast jeśli dopłynęły by do mnei głosy twierdzące, iż moderator ze mnei do bani i, że wolałyby forum TH bezemnie - to po prostu bym ustąpił, nie na zasadzie "zabieram zabawki i pa..." tylko zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem moderatorem mażeń, to mój pierwszy raz...jestem tylko człowiekiem.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline nahar

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2006, 10:45:33 pm »
Ze swojej strony dodam że dla mnie wystarczy jedno duze forum Mordheim.

To.  :D

Na inne zaglądam z ciekawości z rzadka. No poza SG.

Ale jeśli dzięki wielu forom więcej ludzi będzie grało to tym lepiej. Szczególnie że na tych kilku co są brylują te same osoby.... (Kretek jest wszędzie).

Koniec tematu. Ostatnie posty kasuję jako nie wnoszące nic do dyskusji. Ewentualne "ale" proszę wyjaśniać sobie na PR
paweł

Offline Motorek

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 20, 2006, 11:17:24 am »
Tak to napisałeś jakby Cię to bolało, że jestem zarejestrowany na kilku forach :? Czasami mi się nudzi przed kompem to sobie śmigam po forach i czytam co ludzie napiszą, niekoniecznie na temat Mordheim.
Pozdro ;)

Offline nahar

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:10:10 pm »
Czuję się po prostu osaczony.........  ;-]]]]
paweł

Offline MiSiO

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:29:31 pm »
HAHAHAHAHAHAHAHHAHA...

Teraz musisz tupnąć nóżką :D Posłuch musi być :D:D

Offline Motorek

Nowe Forum Bitewniaków i nie tylko
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 21, 2006, 12:28:43 pm »
Cytat: "nahar"
Czuję się po prostu osaczony.........  ;-]]]]
Taka Skaveńska taktyka ;)
Cytat: "MiSiO"
Teraz musisz tupnąć nóżką  Posłuch musi być
Cicho;p nie podjudzaj;p
Pozdro ;)

 

anything