Autor Wątek: Najlepsze RPG na GBA  (Przeczytany 18595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dj_chemik

Najlepsze RPG na GBA
« dnia: Sierpień 12, 2004, 07:07:06 pm »
Jakie są najlepsze rpg na Game Boya advance???
ajtowo, nie?

Offline High Elf

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:47:38 am »
Nie ma żadnego RPGa na GBA :)

No dobry jest golden sun II. Uważam, że jest bardzo udany, ale zaciąłem się na air rock i nie mogę iść dalej :( więc skończyłem grać. Miałem teamik na 16lvlu  :giggle:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline zim

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:51:59 am »
ja pograwlem swgo czasu troche w Golden Sun i ...zaluje ze nie moglem sobie konsolki z ta gra zatrzymac na dluzej. wciaga jak chodzenie po bagnie :) goraco polecam :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Muminek

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2004, 12:59:10 pm »
Też grałem w Golden Sun 1, właściwie nadal gram, gdyż zaciołem sie w penym miejscu :). Moge z czystym suminiem  powiedzieć, że gra jest DOBRA. Nie jest wyjątkowa, ale trzyma pewien poziom.  Jeśli chodzi o drugą cześc, to jeszce nie grałem i chętnie przeczytałbym jakies opinie o niej.
Inne RPG na GBA - slyszałem coś o Breath of Fire. Zdaje się, że ta gra wcześniej była juz na  Snessa. Nie miałem jednak przyjemności (?) w nią grać. Jest też Lord og the Rings- Two Towers. Zdaje się, że sam system i typ jest pododny do Diablo,  a opinie o grze są raczej przychylne. Jednak też nie grałem.
ww.ankh-morpork.w.pl :
Njwiększe w Polsce  forum poświecone Świecie Dysku!

Offline zim

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2004, 01:30:53 pm »
ekhm ja czytalem ze GSII nie jest jush tak dobre jak 'jedyneczka' ale wciaz jak to sie mowi 'trzyma poziom'. Breath of Fire nie widzialem ale o LotR: TTT tesh slyszalem generlanie same dobre opinie ...w ogole musze sobie kupic GBA mila zabaweczka szczegolnie gdy sie jedzie gdzies dalej pociagiem/autobusem :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline spedi1985

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2004, 03:28:43 pm »
Cytat: "Muminek"
Też grałem w Golden Sun 1, właściwie nadal gram, gdyż zaciołem sie w penym miejscu :). Moge z czystym suminiem  powiedzieć, że gra jest DOBRA. Nie jest wyjątkowa, ale trzyma pewien poziom.  Jeśli chodzi o drugą cześc, to jeszce nie grałem i chętnie przeczytałbym jakies opinie o niej.
Inne RPG na GBA - slyszałem coś o Breath of Fire. Zdaje się, że ta gra wcześniej była juz na  Snessa. Nie miałem jednak przyjemności (?) w nią grać. Jest też Lord og the Rings- Two Towers. Zdaje się, że sam system i typ jest pododny do Diablo,  a opinie o grze są raczej przychylne. Jednak też nie grałem.


Przeszedlem golden sunI .
troche czasu minelo ale morze moge pomuc niestety jyrz niegram na gba adw po mi go zakosili :cry:
szystko jest względne ale ja jestem bezwzględny:evil:

Offline Trigeron

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2005, 10:15:52 pm »
Ja mam LOTR: TTT. Przeszłem je 4-krotnie. Jest to świetny klon diablo. Zaletą jest wspaniała jak na GBA grafika i to, że każda postacia gra się inaczej - każda ma inną drogę. Polecam.

Offline Soul Taker

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2005, 11:52:41 pm »
Nie ma co najlepszym rpg na gba jest Golden Sun, jak zaczalem grac to giera mnie wciagnela ze ja przejsc , potem z niecierpliwoscia czekalem n druga czesc no i doczekalem sie :)

Offline horsie

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2005, 08:12:09 am »
Przeszedłem Golden Sun i bardzo polecam, świetna, wciagająca gierka :)

Squall

  • Gość
Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 19, 2006, 04:56:59 pm »
Ze swej strony mogę polecić Lunar Legend. Gra przyjemna graficznie i posiadająca sporą grywalność. Za wady można uznać dosyć krótki czas potrzebny na jej przejście oraz zdarzające się błędy w grafice i zacięcia (gra potrafi na kilka sekund stanąć).

Offline Assarin

Najlepsze RPG na GBA
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2006, 11:58:33 pm »
Te z moge polecic Golden Sun no i jeszcze FF: Tactics - obydwie gry świetne :)
url=http://www.publicamp.org/][/url]

 

anything