trawa

Autor Wątek: Impakty w herosa  (Przeczytany 7340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Impakty w herosa
« dnia: Kwiecień 16, 2006, 11:07:43 am »
A jak ma się 7S i się np. bije w oddział chariotów khemrijskich i się np. z 3A trafi 2, potem 2 zrani to padają 2 charioty, to dostaje 6 ran do cr ?
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

JJ

  • Gość
Impakty w herosa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2006, 11:59:10 am »
Cytat: "TomCio"
A jak ma się 7S i się np. bije w oddział chariotów khemrijskich i się np. z 3A trafi 2, potem 2 zrani to padają 2 charioty, to dostaje 6 ran do cr ?


No tak... A co to ma wspólnego z Killing Blow? :shock:

Offline Zox

Impakty w herosa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2006, 12:59:37 pm »
Wpsólne do tematu ma tylko liczenie woundów do CR, ale IMo 1 rydwan spadnie (dostał 2 razy z S7, poprawcie mnie jeśli się mylę).
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Impakty w herosa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2006, 01:15:55 pm »
Cytuj
Wpsólne do tematu ma tylko liczenie woundów do CR


Tak właśnie
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

JJ

  • Gość
Impakty w herosa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2006, 02:09:14 pm »
Cytat: "Zox"
Wpsólne do tematu ma tylko liczenie woundów do CR, ale IMo 1 rydwan spadnie (dostał 2 razy z S7, poprawcie mnie jeśli się mylę).


Khemrijskie są rank&file (to oddz1ał zwyklaków), więc nie widzę mozliwości by gdy mój Wampir Lord Blood Dragon s 6 atakami z siłą 8 i przerzutami nie trafionych, jeśli zadał Kherijskim rydwanam 6 ran z siłą 8 zabił mniej niż 6 rydwanów (chyba że jest ich mniej).
Natomiast przy inych, NORMALNYCH rydwanach - tylko tyle z iloma się styka, (czyli raczej 2) a i to musi zadeklarować które ataki w który rydwan wymierza.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Impakty w herosa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2006, 02:51:51 pm »
ok dzięki
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Shino

  • Gość
Impakty w herosa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2006, 03:51:07 pm »
Cytat: "JJ"
Cytat: "Zox"
Wpsólne do tematu ma tylko liczenie woundów do CR, ale IMo 1 rydwan spadnie (dostał 2 razy z S7, poprawcie mnie jeśli się mylę).


Khemrijskie są rank&file (to oddz1ał zwyklaków), więc nie widzę mozliwości by gdy mój Wampir Lord Blood Dragon s 6 atakami z siłą 8 i przerzutami nie trafionych, jeśli zadał Kherijskim rydwanam 6 ran z siłą 8 zabił mniej niż 6 rydwanów (chyba że jest ich mniej).
Natomiast przy inych, NORMALNYCH rydwanach - tylko tyle z iloma się styka, (czyli raczej 2) a i to musi zadeklarować które ataki w który rydwan wymierza.


oj JJ chyba nigdy o challange'ach nie slyszales ;)  ;)  tam dostalbys tylko 1*3 (niszczenie rydwanu z s7+) + 5 woundow do coimbatu. Jest to mozliwe, ze zabije mnije niz 6 rydwanow ;)  ;)

JJ

  • Gość
Impakty w herosa
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 16, 2006, 04:26:02 pm »
Cytat: "Shino"


oj JJ chyba nigdy o challange'ach nie slyszales ;)  ;)  tam dostalbys tylko 1*3 (niszczenie rydwanu z s7+) + 5 woundow do coimbatu. Jest to mozliwe, ze zabije mnije niz 6 rydwanow ;)  ;)


No dobra... Nie Blood Dragon tylko Slaaneshowiec z Pendantem, Regeneracją, 3000 ataków S7 i chempionem u boku, który challenge mumii przyjmie... :lol:  :lol:  :lol:  ;)  ;)  ;)  ;)

Nie spamujmy więcej

BTW w challengu schodzisz z rydwanu, a ja nie mogę w niego walić - zakładając overkill na mumii - +6 do CR

Offline czreq

Impakty w herosa
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 16, 2006, 05:44:48 pm »
Shino chyba myślał o championie charioteerów - Jemu raczej ciężko będzie zejść z rydwanu ;)

Shino

  • Gość
Impakty w herosa
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 16, 2006, 06:20:12 pm »
dokladnie on jest zespolony z rydwanem;] nawet challenge przyjmuje na rydwan;]

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Impakty w herosa
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2006, 09:08:03 pm »
I co impacty lecą w kolesia w czelendżu czy w oddział ?
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

JJ

  • Gość
Impakty w herosa
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 16, 2006, 10:02:05 pm »
Cytat: "TomCio"
I co impacty lecą w kolesia w czelendżu czy w oddział ?


W oddział. Chyba, że koleś jest sam - impakty nigdy sie nie marnuja.
Czyli - chcecie sztuczki?
Oto sztuczka.... :roll:
Sam jesteś?
Challenge!!!!!!!!
Ale najpierw impakty... :badgrin:

Offline czreq

Impakty w herosa
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2006, 11:50:02 pm »
Fajna sztuczka :)
A to wtedy te woundy z impactów idą na normalnego overkilla ? I jeśli, to czy po wklepaniu takiego typka na -3 Wo z impactów mozna bić normalnie po nim w HtH ? - niby głupie pytanie (w końcu nie żyje) ale w multicombacie doklepanie dwóch woundów może mieć kolosalne znaczenie... tylko czy jest to legalne ?

i szkoda że do tej sztuczki trzeba mieć coś co jednocześnie moze krzyczeć challange i wklepywać impacty :(

JJ

  • Gość
Impakty w herosa
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 17, 2006, 01:03:10 am »
Gostek musi być SAM - inaczej impakty w oddział - więc overkill z impaktów na zwis - albo żyje albo nie..

Offline czreq

Impakty w herosa
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 17, 2006, 10:05:53 am »
Cytat: "JJ"
Gostek musi być SAM - inaczej impakty w oddział - więc overkill z impaktów na zwis - albo żyje albo nie..

No nie, bo moze być pojedyńczy charakter przyczepiony do jakiegoś multicombatu od boku a ja mu sie pakuje rydwanem z charakterem na japę. I wtedy to już ma naprawdę duże znaczenie. Wiec jak, działa ta sztuczka ? ;)