trawa

Autor Wątek: Powrót do M:TG  (Przeczytany 4295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luk_

Powrót do M:TG
« dnia: Kwiecień 19, 2006, 11:45:41 am »
Cze gralem w magica jak byla jescze 7 edycja ale wszytko sprzedalem. Zreszta gralem tylko troche tak bardziej dla zabawy. Teraz chciałbym powrócić i mam pytanka

Teraz jest chyba 9 ed? Ja dysponuje książeczka z zasadami do 7. Czy zasady bardzo sie zmieniły?

I co kupic na paoczątek? Moze talię z najnowszego dodatku Ravnica??

Po tych paru latach wogóle wyszedłem z tematu  :?

Thx

Offline Kokos22wdh

Powrót do M:TG
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:20:07 am »
nie chce zakladac nowego tematu wiec moze porusze ten...
mam takie samo pytanie co przedmowca...
co kupic na poczatek??
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline Bociek

Powrót do M:TG
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:23:37 am »
kup odemnie karty
najnowsza ma zagiety róg i jest z 6 edycji
mam ich duzo i sprzdam tanio
zasady sie nei zmieniły, nawet uprosciły, mozna grac asami
pozdrowienia Bociek

Offline Kokos22wdh

Powrót do M:TG
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:29:55 am »
mi bardziej hodzilo jaka talie kupic (kolor) itp...
chce dopiero zacząć grac bo gralem tylko czarna talia mojego kolegi i patrzalem jak inni wymiataja w to i mi sie spodobało...
i bardziej bym chcial wiedziec jaką i jak skladac talie a nie od kogo i gdzie mam kupowac ;p
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline Bociek

Powrót do M:TG
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:44:48 am »
nie składaj na piki bo na pik nie wygrał nikt

Cytuj
mi bardziej hodzilo jaka talie kupic (kolor) itp...


a o to ci hodziło
to pżepraszam, nie zrozómiałem.

Cytuj
chce dopiero zacząć grac bo gralem tylko czarna talia mojego kolegi i patrzalem jak inni wymiataja w to i mi sie spodobało...


ja grałem talia brata mojego wujka, czerwoną, w sumie tez nie wiem co teraz zbierac, tyle sie pozmieniało, moze ktos cos poradzi, co kupic i w ogole?

pozdrowienia Bociek.

Offline High Elf

Powrót do M:TG
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2006, 07:05:28 pm »
O M:TG się pytasz? Cóż, to chyba nie jest odpowiednie miejsce, otworzyłem je przypadkiem. Mało kto się tu tym zajmuję.

Grałem jeszcze jedną serię kart (już nie pamiętam jak się to profesjonalnie nazywało) temu. Kiedy wszedł najnowszy guildpact, porzuciłem grę by przerzucić się w 100% na bitewniaki - wyższy poziom strategii. Posiadam nadal dosyć mocną talię z Kamigawy (poprzedni blok kart) opartą na czterorękich wojownikach jaszczuroludzi i ich małych, tokenowatych pomocników. Snake'i rosną w siłę i zdobywają bonusy do ataku i obrony oraz specjalne skille wraz z wejściem do gry kart legendary creature. Mogę Ci ją opchnąć jeśli masz 200zł, taniej po prostu mi żal (tak, to dość drogo, nie namawiam Cię).

Co kupić na początek? Proponuję przejechać się w sobotę do empiku czy trafficu bądź miesjca gdzie u Ciebie w mieście grają i popytać zorientowanych graczy. Acha i dobra rada - nigdy nie kupuj ani nei sprzedawaj póki nie popytasz o ceny w cudzych klaserach, mogą Cię naprawdę nieźle za przeproszeniem "wydy*ać'[/i]
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Kokos22wdh

Powrót do M:TG
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 27, 2006, 11:39:14 pm »
moze i bym kupil za te dwie stowy ale we wrzesniu po wyplacie ale chyba wczesniej juz cos sobie zloze i chyba nie bedzie mi juz potrzebne ;]
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline Merry

a wiec
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2006, 10:57:32 am »
Jedna rada - NIGDY nie kupuj w sklepach fizycznych jak Bard, Empik itd - zaplacisz 2 x wiecej. Sprawdz aukcje - oryginalny towar, legalny i nierozpakowany.  Ludzie kupuja w empikach decki Magic po 47-55 zl, poki gdy mozna to mec max po 30 zl...

Offline michal000123

Powrót do M:TG
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2006, 03:49:23 pm »
Mam małe pytanie.

Posiadam już swój numer DCI, ale nie mogę się zalogować na oficjalnej stronie DCI. W czym może tkwić problem?

Pozdrawiam,
michal000123
Faith without deeds is worthless."

"Life is a prison,
death is relase."