trawa

Autor Wątek: Adler i Piątkowski kontratakują  (Przeczytany 20837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diefarbe

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 31, 2003, 11:34:28 am »
Zaraz zaraz,
Ale o co chodzi.
Mój jest nieuszkodzony a czytałem go kilka razy. :lol:
Nie wysnuwać mi tu takich teorii.
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline pookie

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 31, 2003, 11:44:49 am »
Mój się rozkleił po pierwszym czytaniu (a należę do tych komiksowych zboczków, którzy nigdy do końca nie "rozkładają" albumów)
 for Pookie

Offline JANKE'S

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 31, 2003, 01:06:51 pm »
no właśnie, mój tez się troche rozpaprał po pierwszym czytaniu. nawet chciałem go oddać i zrobić sprzedawcy troche dymu. a poza tym grzbiecik jest żle ściśniety. doszedłem jednak do wniosku że to pierwszy album mandry i jeszcze nie mają doświadczenia tak jak kiedyś egmont z pierwszymi Slainami

Offline diefarbe

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 31, 2003, 01:07:50 pm »
A to po prostu miałem szczęście.
I tak przy okazji Pookie jesli to jest zboczenie to witaj wśród samych zboczków. :lol:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline graves

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 31, 2003, 01:25:16 pm »
W moim się odkleiła tylko tylna część okładki, ale czytałem tylko raz. Wiecej razy czytałem luźne kartki, które mam z Resetu  8)
A do tego grona co mówisz diefarbe to też się zaliczam :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline yoxik

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 31, 2003, 02:05:48 pm »
We wrocławskim empiku mozna jeszcze kupić 48str z pierwszego wydania niestety jak to w empiku bywa jesr troche zmordowany.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline Szwi

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 07, 2003, 04:17:24 pm »
Z tego, co wiem, to swego czasu w Resecie drukowali tyle ich prac, że spokojnie starczyłoby na dziesięć albumów. Dlaczego więc tego wszystkiego nie wydadzą? Jak widzę na okładce Ich nazwiska, to kupuję w ciemno. Chyba, że to kolejny reprint 48 stron:)
A co do jakości kleju w pierwszym wydaniu, to rozwal;i
    się dopiero, jak go pożyczyłem kumplowi. Tak sklejonych albumów nie rozchylam szerzej, jak 90 stopni... Kiedy w końcu europa zacznie wydawać komiksy jak należy? Patrzcie na takiego Usagiego, albo tytuły z JPF'u: Jeden tom - ok 200 stron, a cena ok 16zł. Ostatnio byłem w empiku i patrzę, seria XIII. Każdy album płaski jak naleśnik, za to okładki wypierniczone w cholerę: sztywne i grube jak (ahem... autocenzura obyczajowa), że same okładki są grubsze, niż suma stron pomiędzy nimi... Za to 20 zł... Ja wiem, że jakość, a nie ilość... Ale nie dajmy się zwariować!
    Dobra, to była taka offtopicowa dygrsja.
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Offline graves

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 07, 2003, 04:54:20 pm »
Cytat: "Szwi"
Z tego, co wiem, to swego czasu w Resecie drukowali tyle ich prac, że spokojnie starczyłoby na dziesięć albumów.

Z tego co wiem -a kupowałem wszystkie Resety -to nie zostało tak wiele już nie wydanych:
"48 stron", "drugie 48 stron", "gołota vs predator", "zielone ludziki z czerwonej planety", "Kto powiedział, że umarli nie zdradzają tajemnic", "Rezydent" i chyba jeszcze "zapałki". Większość nie wydanych (czy raczej nie wydanych w albumach ) to krótkie opowieści.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 08, 2003, 09:46:55 am »
To moze jakas antologie Adler/Piatkowski zamowimy u Mandry? :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 28, 2003, 01:43:25 pm »
może ktos tu bedzie sie ze mnie :lol:  że jestem zacofaniec jakowyś ale miesiąc temu przeczytałem po raz pierwszy jakiś zeszyt z komiksami  tego duetu .....PRAWIE 48 STRON .... mięsnie śmiehu nadwyrężone niesamowicie....a teraz czekam na zamuwionego białego kruka.....a co do zarzutuf że parodiowanie i cytowanie moze sie znudzić.....tu jusz fszysko w rękah ałtoruf
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline yaro444

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 28, 2003, 05:36:57 pm »
Fajnie by było zobaczyć Rezydenta w albumie, mógłby być nawet zbiór szortów, te dwa ostatnie z ŚK są całkiem spoko.
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline diefarbe

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 28, 2003, 06:56:48 pm »
A zapowiadali serię...
I co??  :wall:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline graves

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 29, 2003, 11:21:09 am »
Cytat: "diefarbe"
A zapowiadali serię...
I co??  :wall:

No jak to co. To, że format jest amerykański nie znaczy- że cykl wydawniczy też. W końcu mieszkamy w Europie ;) Seria znaczy -1 lub 2 albumy rocznie  ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline diefarbe

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 29, 2003, 01:07:54 pm »
niech Ci bedzie, ale ja i tak chciałbym zobaczyć w najblizszej przyszłości choćby pierwszy numer tej serii. :bite:  :bite:  :bite:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline yaro444

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 29, 2003, 02:51:54 pm »
Właśnie dziś przeczytalem na wak-u że następne 48 (a raczej 28...) stron wyjdzie dopiero w lutym, czyli pół roku po funky krovie (a miało być co 3 miesiące  :x )
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

 

anything