Autor Wątek: Adler i Piątkowski kontratakują  (Przeczytany 20844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Binareus

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 22, 2006, 10:27:59 am »
Gdybym kupował w ciemno to już bym miał KijBija na półce bo wcześniejsze  produkcje duetu Adler/Piątkowski trzymają niezły poziom,ale na szczęście przejrzałem go u kumpla i ochota na kupno uleciała w nieznane - po pierwsze właśnie rysunek to porażka  :shock:

Offline kas1

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 20, 2006, 02:45:11 pm »
:idea:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=151704368

Ciekawe czy znajdzie się chętny.

Offline Maciej

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 20, 2006, 02:51:49 pm »
Już kupuję!  :p
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 20, 2006, 03:12:49 pm »
Nawet jak się znajdzie chętny to będzie czekał dwa miesiące na wysyłkę paczki a i tak okaże się, że dostał nie ten egzemplarz co zamówił :lol:  Tak to jest kupować na aukcjach Mandry ;)

Offline freshmaker

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 20, 2006, 08:49:35 pm »
poczekam az bedzie po 50gr na zwrocie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline koko

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 01, 2007, 10:38:57 pm »
Mnie sie ten komiks podoba.Co prawda Adler momentami strasznie sie spieszy i rysunki wygladaja na nieco "odwalone" ale i tak widac,ze ma w lapie dynamit,ciekaw jestem kiedy go uzyje w 100%.Niezla robota.

Offline andruth

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 02, 2007, 01:45:26 am »
Cytuj
tak widac,ze ma w lapie dynamit


Ten dynamit mu, zdaje sie, w łapach wypalił ( może lont za krótki?) i "Kij Bija" narysował protezami :D .
Swoja drogą, trzeba być ślepym żeby w tym komiksie nie widzieć fuszerki wyzierajacej z każdego wręcz kadru :D

Offline Fomoraig

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 02, 2007, 10:21:41 am »
Na ALIASCONIE we Wrocławiu Adler otwarcie się przyznał do fuszerki w tym i poprzednim albumie "Prawie 48 stron". Tłumaczył to nie tyle brakiem czasu, co samą pracą storyboardera, która to strasznie podobno "wichruje" rękę. Przez wiekszośc czasu Adler rysuje uproszczone do maximum tła, stąd też takie potworki w komiksach.
Pan autor zapowiedział natomiast gruby album poświecony postaci Butcha (żadnych reedycji) i całkowicie pozbawiony humoru. Adler stwierdził, że jest już zmęczony tą śmiechową konwencją i z przyjemnością zabrałby się za coś powazniejszego. Album oczywiscie skończy rysowac, gdy zrobi sobie przerwę od pracy w reklamie... a nie wiadomo kiedy to nastąpi :roll:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 08, 2007, 04:19:12 pm »
O,o. Miło.

Offline ljc

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 08, 2007, 04:51:55 pm »
Cytat: "koko"
Mnie sie ten komiks podoba.Co prawda Adler momentami strasznie sie spieszy i rysunki wygladaja na nieco "odwalone" ale i tak widac,ze ma w lapie dynamit,ciekaw jestem kiedy go uzyje w 100%.Niezla robota.

Ty to tak na poważnie? że niezła robota?
tamtam!

Offline ponury_jay

Adler i Piątkowski kontratakują
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:11:36 am »
mimo ze to zdecydowanie najgorszy komiks adlera jaki znam (cala seria 48 stron, breakoff, overload) to i tak nie jest tak zle

najbardziej wlasnie odpycha brak dobrych teł (dobrego tła?)

adler jest mimo wszystko dobrym rysownikiem..

 

anything