trawa

Autor Wątek: Coś więcej niz gra  (Przeczytany 10605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vader_NH

Coś więcej niz gra
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 10, 2006, 08:20:10 pm »


Ten sam autor, ale juz troche inny klimat

teraz sami sobie poszukajcie :p Galerie

Offline Wercyngetoryks

Coś więcej niz gra
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 10, 2006, 08:24:03 pm »
A tutaj link do galerii:

http://ackegard.com/gallery/albums.php

Rysunki miażdżą głowe;)

Offline Ushabti

Coś więcej niz gra
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 11, 2006, 10:11:49 am »
Galerie bardzo sympatyczne, osobiście polecałbym jednak www.therionweb.de . Niewyżyte niewiasty też znajda coś dla siebie :P
Wprawdzie wśród tamtejszych artów warto byłoby zrobić porządną selekcję, jednak uważam tą stronę za najciekawszy (a na pewno najbogatszy) zbiór grafik fantasy w sieci.

Co do grania takimi bandami specjalnie do Lustri skonwertowaliśmy z lubą bandę Amazonek z ogólnie dostępnych części... szkoda, że nie udało się tego pomalować na tyle ładnie, żeby w 100% cieszyło oko... :(
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Ushabti

Coś więcej niz gra
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 12, 2006, 08:31:10 pm »
Sorki na drugiego posta, ale wziąłem sobie do serca słowa Naza bodajże i postanowiłem w Google wpisać "mordheim opowiadania" by trochę poczytać. Na początku wyskoczyła mi "Królowa", ale nie będę czytał przecież własnych niedoróbek, potem strona TH i poczytałem sobie tamtejsze opowiastki dla zabicia czasu (nie omieszkając skomentować ich bez logowania ;) ).

No i wszystko byłoby ładnie i pięknie, gdyby nie to, ze poza nimi nie znalazłem po polsku innych opowiadań... macie może namiary na jakieś inne cuda tego typu (bo mnie na nie głód niemały naszedł)?
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Kapitan_Hak

Coś więcej niz gra
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2007, 08:40:57 pm »
Twórczość Skavenblight z wykładów - Historia Wilhelma Tella (©by Schiller)  w klimatach Mordheim:

(kliknij, by powiększyć)



Wszelkie komentarze proszę pod adresem Skavenblight; ja tu tylko sporządzam mikrofilmy.

Offline Skavenblight

Coś więcej niz gra
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2007, 08:50:55 pm »
Aaaaaaaaaaaa!!! Coś Ty zrobił! Wydało się!!! Nieeee! Upadł mój autorytet dobrej studentki!!!

Dobra, to kilka uwag na mą obronę, przeczytać szybko i dokładnie!

1. Zabraniam czepiania się rysunków. Ja NIE UMIEM rysować, nie mam zdolności żadnych i dobrze to wiem; w moich komiksach liczy się treść. Więc nie psioczcie na rysunki, bo czy usłyszę po raz 100 czy 101 że nie umiem rysować, to mi różnicy nie zrobi ;)

2. To nie z wykładu, tylko z seminarium lekturowego, gwoli ścisłości.

3. Tak, piszę cholernie niewyraźnie. Kartę bandy wypełniam czytelniej.

4. Wiem, że zasada z inżynierem nie objęłaby Wilhelma, tak sobie narysowałam. Z powodów fabularnych pominęłam roll to wound na królu...

5. ...KTÓRY NIE BYŁ KRÓLEM, TYLKO GESSLEREM, ale wtedy [parę tygodni temu] w całej grupie Wilhelma przeczytała jedna osoba i to nie byłam ja. A zresztą król brzmi tu dramatyczniej :D

6. Coverem były włosy syna i obecny na rynku ALTDORFU [tak! tak się nazywało to miasteczko!] frenzied mob. :D

7. Tak naprawdę Gessler zginął dopiero jakiś czas później, na Hohle Gasse, a nie wtedy, no ale względy fabularne... ;)

Co Złego to nie ja  :oops:
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Coś więcej niz gra
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 12, 2007, 08:59:53 pm »
Spuchłem :shock:
Ciekawe co ja jutro będę robił na wykładach :badgrin:

 

anything