Autor Wątek: Full Metal Alchemist  (Przeczytany 26769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lothwen

Full Metal Alchemist
« dnia: Kwiecień 24, 2006, 12:16:04 pm »
Tutaj niech zrzeszą się fani tego najboższego pod słońcem anime i nieco mniej boższej mangi  8)
Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroizmie." Fiodor Dostojewski

Offline Krejt

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2006, 12:37:00 pm »
Od anime jest taki dział tam na dole.
A takie rzucanie tematu ("piszcie ziomy!") bez wyrażenia własnej opinii uważam za niegrzeczne i obraźliwe dla ewentualnych współdyskutantów.
Może po prostu nie masz niczego ciekawego do napisania?

Wracając do meritum: manga FMA (opinia na podstawie pierwszego tomu) to takie sympatyczne nico oferujące trochę dobrego humorku i (póki co) nic więcej. Ale ponieważ jest niedrogie, a na mangowym rynku panuje obecnie sroga posucha, można to kupić i poczytać bez zbytniego jęczenia.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2006, 02:24:08 pm »
zakupiłem pierwszy tomik, spodziewałem się chyba więcej, bo nie planuję kontynuacji
fakt, lekkie to, niewymagające, takie do szybkiej lektury, tylko bezżadnego 'wciągacza', a to minus

Offline Qraq

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2006, 10:28:18 pm »
A może by tak to przenieśc do działu MiA?
zresztą jest tam już coś o FMA:
http://www.noweforum.gildia.pl/viewtopic.php?t=11636[/u]

Offline Marius Magnus

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:04:49 am »
Może od razu z całym działem?  :roll:
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline petkopeet

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2006, 01:02:04 pm »
Jak zawsze to kwestia gustu.Mi się osobiście podobało anime, a manga tez niczego sobie...kwestia gustu...kwestia gustu.
   O   O   M               M   E   T   A   L

Offline Domin_kato

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2006, 02:58:06 pm »
jak tam po drugim tomie.?? jak wrazenia ??? mi sie osobiscie podoba...duzo wiecej akcji....

Offline misio141

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2006, 08:11:16 pm »
Mi osobiście pierwszy tom średnio przypadł do gustu, osobiście wole cięższe klimaty, a tu takie czytadło mi wpadło w ręce. Ale natomiast drugi tom mi sie bardzo już podobał. Ale nie będe kupował tej mangi (bo kumpel ją kupuje :D ).
Ass, gass and grass - nobody rides for free

J.K. Gordon III

  • Gość
Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2006, 04:03:38 pm »
Mi się alchemicy podobają.
Lubię klimaty stempunkowe, obrazki niczego sobie, historyjki niczego sobie.

nie będę kupował, bo siostra kupuje, ale według mnie warto i w charakterze czytadła sprawdza się znakomicie.

Offline Brudny Harry Potter

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2006, 03:39:44 pm »
Ja już zdążyłem oglądnąć całą serię i muszę powiedzieć że jest to jedno z przodujących tytułów na mojej liście, teraz jestem w trakcie czytania mangi, ostatnio skończyłem na 59 rozdziale i z niecierpliwością czekam aż kolejne  pojawią sie w internecie

Trzy sprawy:
1. Nie piszemy posów jeden pod drugim, tylko Edytujemy je.
2. Od rozmowy o anime jest dział Forum - Manga/Anime, tutaj rozmawiamy o komiksach/mangach.
3. Za umieszcanie linków do miejsc gdzie można ściągnąć pirackie filmy, anime lub skany - są Ostrzeżenia i Bany.
graves

Offline Maciejomens

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2006, 07:23:30 am »
Orientuje się ktoś, czy FMA będzie regularnie wychodził ?
o się stało się?

Offline True_Nuriel

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2006, 12:14:19 pm »
Oby. Powyzej 4-5 tomu robi sie mhrocznie :). Wiem co mowie, bo mialem okazje czytac w papierku.
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2006, 08:33:48 am »
Warto, naprawdę warto. Jestem w okolicy 14 tomu i jest naprawdę wciągające. Szkoda, że trochę autorka wodę leje, ale mam nadzieję, że Inu-Yasha się z tego nie zrobi :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline mangowiczka

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2007, 01:40:18 pm »
FMA to boska manga, anime jakie takie, znaczy się kreska-boska, muzyka-też ale te niepotrzebne dodatkowe wątki...
=.=
Ja siedzę gdzieś w okolicy 12-13...
I czytam dalej :D
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline bazui83

Full Metal Alchemist
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 12, 2007, 12:42:15 pm »
O Fullmetal można powiedzieć jedno - jest to historia która fatalnie się zaczyna i bardzo intrygująco kończy. Ja po pierwszym odcinku anime nie miałem najmniejszej ochoty oglądać serii dalej, był bardzo nijaki i typowy. Jednak za usilnymi namowami kolegi zmusiłem się. I muszę powiedzieć, ze warto było. Naprawdę. Co ciekawe, manga opowiada historię odbiegającą w kilku momentach od anime. Przewagą mangi jest też to, że osią akcji jest główna fabuła - nie ma wszelkich "zapychaczy" z anime.

 

anything