Autor Wątek: Osada (SPOILER)  (Przeczytany 16939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Seifu

Osada (SPOILER)
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 17, 2006, 01:33:52 am »
A moze "Rocco Invades Poland"? :p Ja daje osadzie 3/5. Niezla atmosfera na poczatku, ale miejscami nudnawo.
ere's a story of a kid - extremely alergic to fur
A story of what he did - he went where the animals were
Go to the zoo - a dumb thing to do
Turned out a lethal lesson
Logic overthrown by passion

Offline Sathain

Osada (SPOILER)
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 05, 2007, 02:34:42 pm »
Osada zalicza sie moim zdaniem do filmow ktore widzowi nic nie daja zadnego przeslania;dreszczyku; zapomina sie o nich wychodzac z seansu :!:
 coexist with the light
Hold the darkness in a contempt
I am free
I am nobody

Offline Dahak

Osada (SPOILER)
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 06, 2007, 10:42:27 pm »
Super film. Poszedłem ana niego do kina ze zwykłej ciekawości ale nie żałuje. Z wielką chęcią obejrzałbym go jeszcze raz. Było wiele ciekawych scena ale najbardziej zapadło mi parę ujęć.

1. Zaraz przed atakiem na wioskę kiedy to jeden chłopak stał na warcie nic się nie działo. Ale usłyszał jakieś odgłosy. A dlatego że znajdował się on na wierz[/color]y obserwacyjnej podniósł klapę w podłodze ale nagle zobaczył jak pod nim przebiega TEN.

2. Kolejną sceną scena był moment (już podczas ataku) kiedy przed niewidoma dziewczyną w odległości paru kroków stał TEN. Aż serce mi mocniej zabiło.

3. Jednak najbardziej zapadła mi w pamięć scena w lesie kiedy niewidoma stanęła na polu czerwony kwiatów (a ten kto oglądał OSADĘ wie że czerwony kolor zwabiał TYCH). Aż mnie wtedy zatkało.

 

anything