Autor Wątek: Polskie Centrum Sesji Internetowych  (Przeczytany 1506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline P_A_R_T_A_V_I_S

Polskie Centrum Sesji Internetowych
« dnia: Kwiecień 29, 2006, 09:49:38 am »
Pod adresem www.pcsi.prv.pl znajduje się moje stare, trochę zakurzone forum zainspirowane sesjami PBF (Play by Forum). Po założeniu forum mineło pare dni, aż w końcu musiałem je porzucić na rok (sprawa osobista). Lecz, pewnego dnia, przypomniało mi się o tym forum. Trochę je sprzątnąłem, ale jakoś teraz pusto jest tam, więc zapraszam wszystkich chętnych do grania PBF na moim forum. Forum luźne i mam nadzieję, że się rozkręci.

Zapraszam!
ówcie mi Part, Partavis, Party... Nie musicie P_A_R_T_A_V_I_S.

Popatrz (a najlepiej kliknij [tak, ty który to czytasz, do Ciebie też mówię ]) na mnie

***

  • Gość
Re: Polskie Centrum Sesji Internetowych
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2006, 10:40:06 am »
Cytat: "P_A_R_T_A_V_I_S"
Pod adresem www.pcsi.prv.pl znajduje się moje stare, trochę zakurzone forum zainspirowane sesjami PBF (Play by Forum). Po założeniu forum mineło pare dni, aż w końcu musiałem je porzucić na rok (sprawa osobista). Lecz, pewnego dnia, przypomniało mi się o tym forum. Trochę je sprzątnąłem, ale jakoś teraz pusto jest tam, więc zapraszam wszystkich chętnych do grania PBF na moim forum. Forum luźne i mam nadzieję, że się rozkręci.

To wcześniej było inaczej? :shock:

Offline P_A_R_T_A_V_I_S

Polskie Centrum Sesji Internetowych
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2006, 11:07:27 am »
Masz racje, źle to ująłem. Jeszcze raz zapraszam!
ówcie mi Part, Partavis, Party... Nie musicie P_A_R_T_A_V_I_S.

Popatrz (a najlepiej kliknij [tak, ty który to czytasz, do Ciebie też mówię ]) na mnie