Autor Wątek: Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"  (Przeczytany 11742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nahar

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2006, 01:13:27 pm »
Hehe Seba, aleś mnie pocieszył. Dla mnie Beasty są ABSOLUTNYMI faworytami.

No naprawdę jestem ciekaw rozpisek i rozgrywki!
paweł

Offline Wercyngetoryks

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2006, 01:37:30 pm »
No ja też jestem ciekawy rozpisek, turniej zapowiada się ciekawie;)

Jeśli ktoś jest już zdecydowany tak na 90% to prosze o wysłanie zgłoszenia, póki co może być bez  bandy, choć ta mile widziana. Chciałbym się zorientowac ile bedzie osób;)

Offline MiSiO

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2006, 04:20:54 pm »
Jakbym grał to bym Was zmasakrował Skavenami... nie ma lepszej bandy na te zasady :D Beasty to lipa. Zrobiłem taką masakryczną rozpiskę Skavenami, że aż się przestraszyłem i do teraz słabo sypiam :D

Offline Valten

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 12, 2006, 04:46:52 pm »
Cytat: "MiSiO"
Jakbym grał to bym Was zmasakrował Skavenami... nie ma lepszej bandy na te zasady :D Beasty to lipa. Zrobiłem taką masakryczną rozpiskę Skavenami, że aż się przestraszyłem i do teraz słabo sypiam :D



no ciekawe co wymysliłeś skoro ty tak muwisz to moze tak być :badgrin:  :roll:


a swoja droga czy gra ktos orkasami bo jestem ciekaw jak oni sie spisza czy w obec zielonej siły futrzasta siła da rade oczywiście animozja potrafi pomieszc szyki ale i na to jest metoda :D

a co  do ludzi to jak sie głebiej zastanowiłem to mozna faktycznie poświrowac bo z łatwościa taki np midenchaimczyk wyciąga 8 siły a i 10 da rade no masakre nie ma szans ale do routa mozna z łatwościa doprowadzić :lol:  8)
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline nahar

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 12, 2006, 08:05:32 pm »
Hehe Skaveny?

No mocne są. Ale są mocniejsi.

A swoją drogą to dlaczego Cię nie będzie Misiu?

Szkoda wielka.
paweł

Offline Nazroth

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 13, 2006, 10:52:03 am »
Michał jest w Irlandii... a Skaveny są... no mają super LD;]... i nie przemawia do mnie wiaderko skavenów proca/pałki...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 14, 2006, 12:47:27 pm »
Michał ma racje!

Skaveny i Beastmeny to właściwa czołówka w tym turnieju.
Dzieki skilom i truciznom mozna bardzo podkrecic ich mozliwości. Do tego dodajmy ze dzieki procom są bardziej mobilni niz beastmen.

Na obrone jednak beastmenów moge podac 4T! - i w tym tkwi siła tej bandy.
W starciu skaveny duzo łatwiej doprowadzić do routa.(sa za miekie).
Oczywiscie mam na mysli starcie Beasty & Skaven. Bo w przypadku innych band "futrzaki" je rozrywaja na strzępy!!


Orki???
Paweł sobie je bardzo ceni.. Ja osobiście uwazam że nie sa takie silne.
Natomiast kuszące jest połaczenie "niezatapialnego" dowódcy i trola!!:)
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 14, 2006, 04:34:46 pm »
A Twoje Beasty Kamilu już gotowe, z czym wystapisz?;) Bo nie wiem czy bede miał jakąś konkurencje :lol:  

Czekam na kolejne złgoszenia:P

Offline Nazroth

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 14, 2006, 10:39:25 pm »
tak straszycie, straszycie i chyba po prostu jako riposte wezmę swoich Undeadów na turniej... to będę miał argumenty ZA:P... na takim turnieju moge zarówno przepakerzyć wampira, aby miał w cobacie 5T, 5S, 3A, oraz leczył ziołąmi rany jak stoi wolny... ponadto nie muszę sobie żałowac modeli z T4 i STRACHEM, które wszyscy znamy i lubimy... mogę nawet kilogram piesków wystawić... masa możliwości... 15stka murowana...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 14, 2006, 11:12:12 pm »
Cytuj
tak straszycie, straszycie i chyba po prostu jako riposte wezmę swoich Undeadów na turniej... to będę miał argumenty ZA:P... na takim turnieju moge zarówno przepakerzyć wampira, aby miał w cobacie 5T, 5S, 3A, oraz leczył ziołąmi rany jak stoi wolny... ponadto nie muszę sobie żałowac modeli z T4 i STRACHEM, które wszyscy znamy i lubimy... mogę nawet kilogram piesków wystawić... masa możliwości... 15stka murowana...


A i owszem.. Ale mojego serca nie zmroziłes strachem.

Tym bardziej ze mnie nie będzie na tym turnieju (odpowiadając na pytanie Seby).
A co do beastów to mam juz pierwszego norsmena - Paweł miał zaszczyt przygladnac się brodaczowi - jak ich zrobie wiecej to wrzucę jakieś fotki.(ale to moze nastapić zaraz albo nigdy - mordheim mnie nieco zmęczył jak juz wszystkim wiadomo:)
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 15, 2006, 10:44:40 am »
to w co teraz grywasz? (wszyscy chyba przeżywamy taki DOSYT Mordheima:P)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 15, 2006, 11:53:28 am »
6 skaveńskich herosów z zabójczymi skillami i chorą siłą :D

Z każdej bandy da się zrobić moc.

Offline Nazroth

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 15, 2006, 08:30:51 pm »
jak tak dalej pójdzie to z żadnej bandy się NIC nie zrobi... frekwencja jest tragiczna... mówię o zgłoszonej frekwencji... i ja osobiście czuję się zawiedziony...bo człowiek się stara./.. tworzy coś orginalnego i szykuje wszystko - niczym na tacy podaje zasranym leniuchom gotowy turniej, a tu proszę... każdy się wypina... rozumiem osoby, które mieszkają daleko, które ni emogą...i nie można też wymagać od ludzi, aby przyszli skoro nie mają po prostu ochoty...ale mimo to czuję się po prostu do dupy z taką ilościa zgłoszeń... myślę, ze całe to zajście będzie dla mnei fantastyczna motywacją na przyszłośc...czyli spodziewajcie się conajwyżej wypięcia się dupa na jakakolwiek przyszła imprezkę.

pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 16, 2006, 08:08:21 am »
Heh w Lublinie jest podobnie ostatnio mało kto jest chętny na grę w Mordheim :? IMO taki okres matury, zbliżająca się sesja na studiach - zaliczenia, kolosy itp. Jak się robi ciepło to średnio się ludziom chce na turnieje chodzić i wolą piwko wypić w plenerze, albo wyjechać na weekend nad jakieś jeziorko. Nie ma się co łamać w kameralnym gronie też możecie się fajnie bawić, tak jak my ostatnio ;)
Pozdro ;)

Offline Nazroth

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 16, 2006, 08:44:50 am »
Kretku w kameralnym gronie trzech osób?! Możemy się tak bawić u mnie w domu i to na wiele sposobów, jeśłi dwie pozostałe osoby to kobiety... a z Sebą i Vaderem to możemy pograć w mordheim na zdecydowanie lepszym stole niż strychowy i ZA DARMO, bo na strychu salę trzeba wpierw opłacić;]... słono opłacić...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'