Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!

(1/5) > >>

Kosmaty:

Będzie kontynuacja bestsellerowej serii Origin! AmazingComics.org potwiedziło te doniedienia u samego Joe Quesady - rysownika, autora okładek do wszystkich części Origin, a zarazem jednego z szefów wydawnictwa Marvel Comics. Dowiedzieliśmy się także, że prace nad Origin 2 nie ruszą wcześniej niż w 2004 roku, ponieważ autorzy rysunków pierwszej serii, Andy Kubert (szkic) i Richard Isanove (kolory) pracują razem z Neilem Gaimanem [m.in. Sandman] nad nowym komiksem zatytułowanym 1602.

Niepokojące jest jednak to, że Quesada powiedział nam iż nie jest pewne czy to właśnie Jenkins, Kubert i <b>Isanove</b> będą autorami sequelu. Jako pierwszy o możliwości powstanie kontynuacji informował amerykański magazyn Wizard. Sugerował on także, że może się okazać, iż to Pies (jeden z głównych bohaterów) będzie przyszłym Sabretoothem.

Postanowiliśmy zapytać także polskiego wydawcę serii, firmę Mandragora, czy będzie się starać o sprowadzenie serii do kraju. Na tak zadane pytanie otrzymaliśmy tylko dopowiedź "No to super!". Można spekulować, że to jest dobry znak i Mandragora będzie chciała wydać Origin 2.

Na chwile obecną pewne jest jednak tylko to, że powstanie Origin 2. W końcu kto jak kto, ale Joe Quesada wie najlepiej!^^^^^^^^Wiadomość pochodzi z AmazingComics.org^^^^^^^^^^^

pookie:
Lubimy reklamować swój serwis, co? O powstaniu sequela Origin mówiło się już od dawna, chociażby na zagranicznych boardach. Wydanie w Polsce ? Jak na razie Mandra kombinuje, jak nie stracić na tym komiksie.
Poza tym, czy to aż taki "HOT NEWS"? Śmiem wątpić.

Kosmaty:
mo to nazwijmy to NICE NEWS ;-) No ale u nas o tym jeszcze nie pisano, no i nie wiem czy bylo potwierdzenie...

A co do reklamowania, skoro news z tamtąd pochodzi, to czemu by nie zareklamować, hmm ?

Macias:
eeee, poczekajmy do 2004 i sie zobaczy.pookie, czy Mnadrze naprawde tak slabio idzie z originem?z moich obserwacji wynika,ze komix sprzedaje sie najlepiej z zeszytowek.a swoja droga, jesli idzie im z tym tytulem slabo,to sam i troche wtopili,gdyz cena jest za wyskoa.fakt,wydanie niezle,ale mogloby byc nieco gorsze za mniejsza cene,to by ludzie moze kupowali

pookie:
Przemek Wróbel wyraźnie stwierdził, że wycofuje się z wydań zeszytowych. Jedynym wyjątkiem mają być przygody Górskiego i Butcha. Niestety Origin sprzedaje się kiepsko, co jednak nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że za komiks, który czyta się w max. 10 minut trzeba zapłacić 8 zł.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej