Autor Wątek: HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!  (Przeczytany 11698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kosmaty

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« dnia: Kwiecień 04, 2003, 02:42:25 pm »

Będzie kontynuacja bestsellerowej serii Origin! AmazingComics.org potwiedziło te doniedienia u samego Joe Quesady - rysownika, autora okładek do wszystkich części Origin, a zarazem jednego z szefów wydawnictwa Marvel Comics. Dowiedzieliśmy się także, że prace nad Origin 2 nie ruszą wcześniej niż w 2004 roku, ponieważ autorzy rysunków pierwszej serii, Andy Kubert (szkic) i Richard Isanove (kolory) pracują razem z Neilem Gaimanem [m.in. Sandman] nad nowym komiksem zatytułowanym 1602.

Niepokojące jest jednak to, że Quesada powiedział nam iż nie jest pewne czy to właśnie Jenkins, Kubert i <b>Isanove</b> będą autorami sequelu. Jako pierwszy o możliwości powstanie kontynuacji informował amerykański magazyn Wizard. Sugerował on także, że może się okazać, iż to Pies (jeden z głównych bohaterów) będzie przyszłym Sabretoothem.

Postanowiliśmy zapytać także polskiego wydawcę serii, firmę Mandragora, czy będzie się starać o sprowadzenie serii do kraju. Na tak zadane pytanie otrzymaliśmy tylko dopowiedź "No to super!". Można spekulować, że to jest dobry znak i Mandragora będzie chciała wydać Origin 2.

Na chwile obecną pewne jest jednak tylko to, że powstanie Origin 2. W końcu kto jak kto, ale Joe Quesada wie najlepiej!



^^^^^^^^Wiadomość pochodzi z AmazingComics.org^^^^^^^^^^^
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline pookie

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2003, 02:55:27 pm »
Lubimy reklamować swój serwis, co? O powstaniu sequela Origin mówiło się już od dawna, chociażby na zagranicznych boardach. Wydanie w Polsce ? Jak na razie Mandra kombinuje, jak nie stracić na tym komiksie.
Poza tym, czy to aż taki "HOT NEWS"? Śmiem wątpić.
 for Pookie

Offline Kosmaty

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2003, 03:20:17 pm »
mo to nazwijmy to NICE NEWS ;-) No ale u nas o tym jeszcze nie pisano, no i nie wiem czy bylo potwierdzenie...

A co do reklamowania, skoro news z tamtąd pochodzi, to czemu by nie zareklamować, hmm ?
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline Macias

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2003, 07:30:49 pm »
eeee, poczekajmy do 2004 i sie zobaczy.pookie, czy Mnadrze naprawde tak slabio idzie z originem?z moich obserwacji wynika,ze komix sprzedaje sie najlepiej z zeszytowek.a swoja droga, jesli idzie im z tym tytulem slabo,to sam i troche wtopili,gdyz cena jest za wyskoa.fakt,wydanie niezle,ale mogloby byc nieco gorsze za mniejsza cene,to by ludzie moze kupowali

Offline pookie

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2003, 09:02:55 pm »
Przemek Wróbel wyraźnie stwierdził, że wycofuje się z wydań zeszytowych. Jedynym wyjątkiem mają być przygody Górskiego i Butcha. Niestety Origin sprzedaje się kiepsko, co jednak nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że za komiks, który czyta się w max. 10 minut trzeba zapłacić 8 zł.
 for Pookie

Offline Killah

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2003, 09:31:48 pm »
Cytat: "pookie"
Przemek Wróbel wyraźnie stwierdził, że wycofuje się z wydań zeszytowych. Jedynym wyjątkiem mają być przygody Górskiego i Butcha. Niestety Origin sprzedaje się kiepsko, co jednak nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że za komiks, który czyta się w max. 10 minut trzeba zapłacić 8 zł.


No i co z tego? Ilu ludzi kupuje zachodnie, oryginalne komiksy, ktore także czyta się max. 10 minut, a które kosztują często po 20 albo i więcej zeta.
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline pookie

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2003, 09:40:11 pm »
Cytat: "Killah"
Cytat: "pookie"
Przemek Wróbel wyraźnie stwierdził, że wycofuje się z wydań zeszytowych. Jedynym wyjątkiem mają być przygody Górskiego i Butcha. Niestety Origin sprzedaje się kiepsko, co jednak nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że za komiks, który czyta się w max. 10 minut trzeba zapłacić 8 zł.


No i co z tego? Ilu ludzi kupuje zachodnie, oryginalne komiksy, ktore także czyta się max. 10 minut, a które kosztują często po 20 albo i więcej zeta.


Na pewno nie kilka tysięcy, a taki jest nakład Origin.
 for Pookie

Offline Kosmaty

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2003, 09:44:54 pm »
liczy się to, że ktoś wydał tą serię u nas, bo to byśmy dłuuuugo czekali
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2003, 10:19:03 pm »
eee Kosmaty jak czytasz inne fora ;-)
na wraku przy recenzji origina pisaliśmy o tym, że będzie w 2004. to nic nowego, ale faktycznie nice news hehe. no i oni znów że pies=sabre...co Wy na to?
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Kosmaty

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2003, 10:25:40 pm »
Mój problem polega na tym, że nie nawidze się rejestrować we wszelakich forach, za dużo ich, pare tu, kilka tam owszem, ale bez przesady :-) . Inna sprawa, że czasu mało, zwłaszcza że matura za pasem (w maju podobno). No i zdecydowałem się na tego newsa, bo moge się podeprzeć wypowiedzią jakiejś osoby, no i nie było to jeszcze napisane w formie newsa, a tylko na forach. A nie wszyscy czytają fora. Więc jakoś się usprawiedliwiam :-)

A co do PSAbretootha (copyright by kosmaty :wink: ) to byłoby sympatycznie, żeby nie powiedziećnaprawde ciekawie. Z drugiej strony, czym można nas zaskoczyć w sequelu?
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline freshmaker

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2003, 10:49:20 pm »
czy zauwazyliscie ze w nowym pielgrzymie i origin 5 dymki nie dotykaja dokladnie ramki i jest cienka szczelina? nie zeby mi to przeszkadzalo i zebym byl jakims detalisto-perfekcjonista. tylko takie moje spostrzezenie. specjalnie to?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Macias

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2003, 11:30:04 pm »
Cytat: "DevilRed"
eee Kosmaty jak czytasz inne fora ;-)
na wraku przy recenzji origina pisaliśmy o tym, że będzie w 2004. to nic nowego, ale faktycznie nice news hehe. no i oni znów że pies=sabre...co Wy na to?
jak dla mnie jedna wielka sciema.jesli pies=sabre to pieprze taka historie...nie wiem,musieliby tak skonstruowac scenariusz,zeby byl lepszy,niz wszystkie dziela f.millera,ennisa itd.zeby takie cos przeszlo....
jak dla mnie origin 2 powinien dziac sie w japonii,a potem w czasie 2 wojny sw. nastepnie, tak na koniec moment zaciagniecia logana do cia.i tyle

Offline Clayman_

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 05, 2003, 01:12:04 am »
gdyby pies okazal sie sabrem to zasmierdzialoby znowu typowo marvelowskim pojsciem na latwizne i nie trzymaniem sie faktow,przeciez texeira juz narysowal komiks w ktorym miedzy innymi bylo pokazane dziecinstwa sabra,zadupiasty texas,jak to planuja polaczyc z originem-nie wiem,ale przeciez wiadomo ze wszystko jest mozliwe,szczegolnie w x-men
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kosmaty

HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2003, 09:35:14 pm »
Tiaaaaa, wszystko możliwe. Pamiętaj jednak, że to tylko plotki i przypuszczenia. Jeszcze doczekamy czasów, gdy w Originie okaże się, że Pies okaże się przyszłym Stevem Rogersem, który się dopiero nawróci, a Smitty będzie Magnetem  :D
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
HOT NEWS: BĘDZIE ORIGIN 2 !!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2003, 12:04:06 pm »
zgadzam się z claymanem i maciasem -to będzie przegięcie jak z psa zrobią sabre'a qrde !!!
też chciałbym zobaczyć logana w japan, podczas wojny i jakieś misje dla cia z maverickiem i sabre'm :D
oglądaliście ten odcinek xmen evolution gdzie rogers z loganem wyzwalali obóz koncentracyjny w polsce- młody magnus tam był. łezka w oku się kręci: wolvie i cap w polsce...
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"