trawa

Autor Wątek: Dzieła naszych forumowiczów  (Przeczytany 162298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #990 dnia: Czerwiec 05, 2009, 07:11:46 am »
Fajnie wyszło.

Offline Dagu

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #991 dnia: Czerwiec 08, 2009, 01:46:27 am »
Lubię oszczędne grafiki z takimi efektami typu kleksy :)




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #992 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:41:13 am »
opowiadanie Szyszne, z nurtu anielskiego :)

http://www.sendspace.com/file/jrmdse

miłej lekturki
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Dagu

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #993 dnia: Lipiec 24, 2009, 11:31:59 pm »
A czy mogę pochwalić się... filmikiem? Bo tak się składa, że czasem coś klecę. Do tematu "AMV" tego nie dam, bo nazwa Anime Music Video jest zbyt szlachetna na to, co czynię :P Montażem zajmuję się tylko, jak mnie natchnie, mam za mało wolnego miejsca na dysku, żeby trzymać RAWy, tak więc oblatuję zagraniczne strony, załatwiam sobie włoskie OP-y (jak wiadomo, notorycznie robione są ze scen z anime, co ułatwia robotę) i jazda.

Z kilku tego typu sesji póki co czuję się na siłach pokazać tylko jeden filmik, najbardziej chyba udany:
Anime mix - Le danse les canards
Z góry przepraszam niektórych za podkład muzyczny, ale miałam (i mam) bzika na punkcie tej konkretnej wersji :P

Czekam radośnie na konstruktywną krytykę.




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #994 dnia: Lipiec 26, 2009, 09:39:13 pm »
Teledysk podoba mi się w... połowie ;)
Myślę że więcej serca wkładałaś do tego AMV na początku. Później tempo spada, wszystko nie jest takie dopasowane jak na początku. Wiem że łatwo gadać, a trudniej robić, ale sama wiem jak to jest, bo tez swojego czasu próbowałam robić teledysk.
Myślę, że im więcej ich zrobisz tym lepiej będzie Ci wszystko szło, a z czasem zaczniesz dodawać efekty itp. gadżeciki, byleby nie przedobrzyć ;)

Offline Hamtaro666

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #995 dnia: Lipiec 27, 2009, 03:58:58 pm »
Teledysk podoba mi się w... połowie ;)
Myślę że więcej serca wkładałaś do tego AMV na początku. Później tempo spada, wszystko nie jest takie dopasowane jak na początku. Wiem że łatwo gadać, a trudniej robić, ale sama wiem jak to jest, bo tez swojego czasu próbowałam robić teledysk.
Myślę, że im więcej ich zrobisz tym lepiej będzie Ci wszystko szło, a z czasem zaczniesz dodawać efekty itp. gadżeciki, byleby nie przedobrzyć ;)

Silent Angel dobrze gada. Niektórzy mają w sobie na tyle powera by zrobić rzecz od A do Z. Inni potrafią FANTASTYCZNIE zacząć, ale potem brak im sił i potrzebują by ktoś TO pociągnął dalej. OCZYWIŚCIE jak złapią oddech potrafią się WSPANIALE uzupełniać z resztą AŻ do sameko końca. OCZYWIŚCIE trzeba mieć DOBRY ZESPÓŁ :(

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #996 dnia: Luty 21, 2010, 09:18:35 pm »
4fun


Offline Ganossa

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #997 dnia: Luty 21, 2010, 09:29:32 pm »
Nie znam się na rysowaniu ale biust i nogi ma ładne.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #998 dnia: Kwiecień 17, 2013, 02:21:23 pm »

Nudziło mi się to zacząłem sobie szkicować A2C-tan dla Arma Coop Corps które to community kiedyś założyłem z 11 innymi znajomymi (sporo ludzi ogląda tam animce więc pomyślałem że można trzasnąć) :P



Wzorowane na tym logo:

Tak zamieszczam bo może coś podpowiecie jako że od wieków nie rysowałem...
Zastanawiam się np czy tego ogona nie trzasnąć w formie spódniczki.

Offline Hunter Killer

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #999 dnia: Kwiecień 17, 2013, 04:31:02 pm »
Głowa orła jako hełm/kapelutek może być, ewentualnie normalny hełm, ale z logo/głową orzełka. Ogonek albo tak jak jest, tylko przypięty do talii tak jakby spódniczka bez przodu. Albo całkowicie jako spódniczka.
No i oczywiście kamizelka taktyczna i parę bajerów na na niej (w sensie, kamizelce :wink: ). Można by dodać jakieś skrzynie, karabiny wsparcia na ziemi. :razz:

PS.
Z jakiego tabletu jedziesz? :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #1000 dnia: Kwiecień 17, 2013, 05:28:23 pm »
Mój stary Wacom bamboo Fun A6 ... ogólnie jestem zadowolony, ale korci mnie coby sobie Inturosa4 kupić, na uczelni mam i o ile Bamboo bardzo dobry to te nowe Inturosy wręcz wyśmienite, niestety cenę też mają swoją...

Co do postaci to właśnie taki wstępny szkic który sobie użyje jako podkład. Plan mam taki aby przerysować samą sylwetkę z kamizelką a potem na warstwach bawić się samym ogonem, głową i czapeczkami jak w jakimś dress up'ie.
Zrobię kilka wersji to podeślę do oceny.

Offline Hollow

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #1001 dnia: Kwiecień 17, 2013, 06:17:19 pm »
Czy mi się wydaje, czy panna ma deczko koślawe nogi? Czapka wygląda świetnie, ale też proponuję jakąś sukienkę z przodu jako ogonek, albo zapięty płaszcz...

Offline wyspa

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #1002 dnia: Kwiecień 17, 2013, 08:59:32 pm »
Pobawiłem się trochę i zrobiłem takie wstępne wersje, oczywiście dalej traktować jako szkice boć jak wybiorę ostateczny wygląd to będę robił już na gotowo w vektorach :smile:



EDIT2:
Zamieszczam w wersji nad której rozwinięciem się zastanawiam. Dodano szyję zmniejszono głowę, poprawiono nogi i spodenki jak i dodano cienie i karabin.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2013, 01:16:35 am wysłana przez wyspa »

Offline wyspa

Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #1003 dnia: Maj 02, 2013, 09:23:26 pm »
No to rysowania ciąg dalszy... A2Ctan skończyła na etapie gotowego conceptu... później może walnę art już w kolorze  i w innej pozycji


Ale z racji długiego weekendu i otwartej bety Neverwinter (MMO) narsowałem sobie swoją postać w stylu chibi.

Oto Rouge Tiefling którym biegam


EDIT:
Gotowe :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2013, 01:30:36 am wysłana przez wyspa »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzieła naszych forumowiczów
« Odpowiedź #1004 dnia: Maj 03, 2013, 11:06:12 am »
A2Ctan ma jedną skarpetę dłuższą z jakiegoś ważnego powodu czy "tak wyszło"?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)