trawa

Autor Wątek: Raczkowski  (Przeczytany 14411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diefarbe

Raczkowski
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 25, 2004, 11:35:12 am »
Oglądnąłem własnie kilka jego pasków w necie i stwierdzam że są genialne. :D
Najlepsze jest to że Raczkowski czasem poza świetną puenta udowadnia tez że jest świetnym rysownikiem (może bardziej by tu pasowało sprawnym) choc nie zawsze się stara. :x
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline hans

Raczkowski
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 25, 2004, 04:30:39 pm »
nie walnalem na sciane ulubionego paska (bo takiego nie mam ;) ).
mam za to na szafce "terminarz" na 2003 rok z Polityki (dwie strony okladki).
Piekna sprawa - przekroj dwoch wielkich domow skladajacych sie na 365 pokoji. Duzo pustych, ale tez w pozostalych mnostwo malych zartow rysunkowych :)

Anonymous

  • Gość
Raczkowski
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 26, 2004, 07:10:41 am »
pamiętam ten kalendarza. żeśmy w knajpie z kolegą godzinę nad nim siedzieli zaśmiewając się. :D
m

Offline Maciej

Raczkowski
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 26, 2004, 10:19:20 am »
Mnie rozwalił komiks o chłopczyku zbierającym psie kupy :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline burberry

Raczkowski
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 26, 2004, 03:45:15 pm »
Cytat: "murtaugh"

sytuacja wygląda tak:
to było akurat na świeżo po zamieszkach pomiędzy kibicami a policją w słupsku, co chłopak zginął, bitwy na ulicach były, te sprawy.


Pamiętam, co się wtedy działo. Jedno słowo: jazda.

Oglądam wiadomości w tv, a tam na pierwszym planie wśród kibiców biega mój znajomy i robi zdjęcia. Mam to nagrane. Koleś mieszkał w internacie; w czasie zamieszek zabronili wychodzić . Wszyscy siedzą przed tv, oglądają wiadomości, a tam ich kumpel na pierwszym planie biega i robi foty. Do dziś, jak sobie przypomnę, mam z tego beczkę.

Komiksy na stronie są świetne. :)
Bóg Cię kocha

Offline hans

Raczkowski
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 19, 2006, 08:14:20 pm »
w jakims kolporterze znalazlem wydanie specjalne "Przekroju" nr3 poswiecone Raczkowskiemu (zbior starych rysunkow) + koszulka. fajna sprawa dla osob czytajacych P od niedzieli (czyli dla mnie:). mnie ciekawi cos innego: na okladce jest napisane sierpien 2006.
kiedy to naprawde zostalo wydane? czy to sierpien na sierpien, czy tez zwyczajem komiksowym sierpien na wrzesien?

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Raczkowski
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 19, 2006, 08:56:09 pm »
O ile pamiec mnie nie myli to sierpien jako sierpien :)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Raczkowski
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 21, 2006, 04:52:19 pm »
Cytat: "hans"
w jakims kolporterze znalazlem wydanie specjalne "Przekroju" nr3 poswiecone Raczkowskiemu (zbior starych rysunkow) + koszulka. fajna sprawa dla osob czytajacych P od niedzieli (czyli dla mnie:). mnie ciekawi cos innego: na okladce jest napisane sierpien 2006.
kiedy to naprawde zostalo wydane? czy to sierpien na sierpien, czy tez zwyczajem komiksowym sierpien na wrzesien?


Ukazało się w sierpniu i wtedy kupiłem, ale miesiąc się nosiłem z napisaniem o tym newsa. Wczoraj takowego napisałem i załączyłem trzy przykładowe strony i okładkę.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline hans

Raczkowski
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 21, 2006, 05:27:00 pm »
jakos go przegapilem. ech, te wakacje... no, ale okazalo sie, ze wszystko jest do nadrobienia:)
a w newsie napisalbym "Całość kosztuje aż 9,90 zł!";)

Offline empro

Raczkowski
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 21, 2006, 06:00:45 pm »
ja nabyłem :)
śmieszne jak zwykle u Raczkowskiego :)
ale koszulką to można conajwyżej naczynia powycierać :)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Raczkowski
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 21, 2006, 09:21:39 pm »
Cytat: "empro"
ale koszulką to można conajwyżej naczynia powycierać :)


E tam, nie jest tak źle :-) Nie wiem czy na wszystkich jest taki sam obrazek, ale na mojej był ten z tablicą na której jest napis "Jest dobrze!" i kciukiem w dół. Zabawne było gdy dałem ją w prezencie urodzinowym koledze i w trakcie imprezy wszyscy obracali głowy tak jak ludziki na obrazku by zobaczyć kciuk w górę :D
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline empro

Raczkowski
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 21, 2006, 10:14:05 pm »
Cytat: "CD Jack"
Cytat: "empro"
ale koszulką to można conajwyżej naczynia powycierać :)


E tam, nie jest tak źle :-) Nie wiem czy na wszystkich jest taki sam obrazek, ale na mojej był ten z tablicą na której jest napis "Jest dobrze!" i kciukiem w dół. Zabawne było gdy dałem ją w prezencie urodzinowym koledze i w trakcie imprezy wszyscy obracali głowy tak jak ludziki na obrazku by zobaczyć kciuk w górę :D


no jest tragicznie jeśli chodzi o jakość, bo obrazek fajowy, ale ja mam ścierki do naczyń lepszej jakości :)

chyba nie lubisz za bardzo tego kolegi :P