Autor Wątek: komiksowy Poznań 56'  (Przeczytany 60666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 04, 2006, 01:39:09 pm »
...i juz sie zaczyna błoto i inne teges... :roll:

Anonymous

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 04, 2006, 01:39:55 pm »
Cytat: "Manis"
A co to za cenzura - domagam sie przywrocenia poprzedniej wersji mojej wypowiedzi !!!!!!

Jest wolnosc slowa i wolnosc zartu. Jesli ktos nie ma poczucia humoru, to nie moj problem.


niechcacy edytowalem zamaist cytowac

co do zartu: bardzo slaby..

komiks humorystyczny to tez niestety za duze dla ciebie wyzwanie:(

Offline Manis

komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2006, 01:42:20 pm »
Cytat: "karol_konw"


neichcacy edytowalem zamaist cytowac



to moze przywroc pelna moja wypowiedz, a nie tylko fragment

Anonymous

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 04, 2006, 01:43:37 pm »
Cytat: "Manis"
Cytat: "karol_konw"


neichcacy edytowalem zamaist cytowac



to moze przywroc pelna moja wypowiedz, a nie tylko fragment


niestety nie mam
ale
ty jako
specjal;ista od historycznych fabul
opowiesz nam o tym...

Anonymous

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2006, 01:45:27 pm »
Cytat: "Filon"
...i juz sie zaczyna błoto i inne teges... :roll:


ja sie nei znam
nei chcialem sie wtracac to nei moje buracvzki neich sie chlopcyy bawia

jakis wal wyciera sobie mna gebe to co mam robic:(

a michalski rysownikiem jest fajnym

Offline Manis

komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2006, 01:49:56 pm »
Cytat: "karol_konw"
Cytat: "Manis"
Cytat: "karol_konw"


neichcacy edytowalem zamaist cytowac



to moze przywroc pelna moja wypowiedz, a nie tylko fragment


niestety nie mam
ale
ty jako
specjal;ista od historycznych fabul
opowiesz nam o tym...


Cenzura i tyle - jak w historycznych czasach. Moderator moze smiac sie ze wszystkich i wszystkiego, zazartuj lekko z moderatora - to zaraz wytnie ci wypowiedz

Pelen tekst byl mniej wiecej taki:

Spodziewalem sie - a nawet bylem pewien - ze komiks o Poznaniu '56 zostanie przed premiera spalony na stosie, a jego prochy rozsypane na komiksowych forach. Tak widocznie - zdaniem wielu wypada.

Nie czekajac na kolege Karola postanoiwlem zatem napisac za niego recenzje tego komiksu ;)

a ja komiksu to nei czytalem
i nie przeczytam
bo wiTek nie przysyla gratisow
ale badziewny jest...
komiks, nie witek, ktorego nie lubie
co do komiksu,
to badziewny jest...
bo autorzy sa z bydgoszczy
a bydgoszcz jest blizej torunia, niz Pzonania
wiec co oni moga wiedziec o Poznaniu
jak komiks wyjdzie
to obejrze okladke
i pierwsze piec stron
i napisze recenzje do chiChotu
na rzie tyle....

Offline Mysza_

komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2006, 01:50:12 pm »
nie no zauważyłem,że przy każdej nowej produkcji z Zin Zina...ludzie na forum  więcej się kłócą chłe,chłe...
   komiksy z tego wydawnictwa są jak komety przelatujące  koło ziemi i wpływające na relacje między ludzkie :badgrin:

Anonymous

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 04, 2006, 01:52:53 pm »
aha do mateusza S.
oburzasz sie ze pogrzebal ktos komiks zanim wyszedl tere fere
cacy cacy
i masz rarcje
daltego nie pisnalem slowa bo nei wiem co to jest

ale nie dziw sie ludziom to juz 3 rocznica wg. Witka Tkaczyka i Manisa

malo tego
przypomne ci ten post jak sam bedziesz wlosy rwal z glowy ze znowu komiks polski jest ocenaniany przez pryzmat komiksow tkaczyka i traktowany jako
bzdurna dziecinna fanaberia

zupelnie jak teraz:(

chociaz czy to tylko ich wina?
w trakcie POPLITU szef najwiekszego wydawnictwa w Polsce powiedzial ze MAUS to taki komiks o zwierzatkach...zaden tam komiks historyczny:(

Anonymous

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2006, 01:54:59 pm »
Cytat: "Manis"

Cenzura i tyle - jak w historycznych czasach. Moderator moze smiac sie ze wszystkich i wszystkiego, zazartuj lekko z moderatora - to zaraz wytnie ci wypowiedz



samo cisnie sie na usta: ile ty masz lat?:D


hyhyhyhyhyhyhy

Offline Manis

komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2006, 02:01:29 pm »
Cytat: "Filon"
nie no zauważyłem,że przy każdej nowej produkcji z Zin Zina...ludzie na forum  więcej się kłócą chłe,chłe...
   komiksy z tego wydawnictwa są jak komety przelatujące  koło ziemi i wpływające na relacje między ludzkie :badgrin:


A widziales jak sie klocono na forum Wraka - gdy Jerzy Szylak byl atakowany przez stado wscieklych psow za jego komiksy, ktore wydala Mandragora.  Tam to dopiero sie dzialo.

Ale zjawisko jest typowe dla Polakow. Jak wyjdzie jakis badziewie z Finlandii czy Szwecji, to wszyscy bija poklony przed tym komiksem i pisza jakie to wspaniale. Jak ktos chce cos zrobic u nas w kraju - czesto za darmo, lub pol darmo, dla idei, dla pokazania sie czytelnikom (np. fajne wydane ostatnio "Opowiesci tramwajowe"), to latwiej zjechac z gory na dol, niz jedno dobre slowo powiedziec.

Wszyscy juz ocenili Poznan 56 - bo to Witek wydaje i promuje, bo ja jestem wspolautorem scenariusza.  A nikt nawet nie zauwazyl - moze nie chcial - ze wspolautorem scenariusza jest Wiktor Zwikiewicz - jeden z najlepszych polskich pisarzy s-f. Wymieniany zawsze w jednej czworce obok Stanislawa Lema, Adama Snerga-Wisniewskiego i Janusza Zajdla.

Anonymous

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2006, 02:08:07 pm »
Cytuj
Ale zjawisko jest typowe dla Polakow. Jak wyjdzie jakis badziewie z finlandii czy szwecji, to wszyscy bija poklony przed tym komiksem i pisza jakie to wspaniale.


bardzo bym sobei zyczyl zeby komiksy ZIN ZINU dorywnywaly tym badziewiom

to dorba okazja do porozmawiania o tym dlaczego komiksy polskie wygladaja jak wygladaja - czyli dalczego tak czesto kopiujemy innych czesto sami siebie:/- tak jak komiksy rocznicowe

gdzie tu sens w kolejncyh produkcjach rocznicowych?
inny poza finansowym?

Szymon Holcman na tym samym spotkaniu POPLITOWYM na ktorym padlo to stwierdzenie o Mausie mowil -pytal dlaczego nei "dorobilismy sie" komiksu historycznego o klasie i na miare persepolis lub louisa riela?

chcialbym aby Poznan takim komiksem byl...
 


Cytuj
Jak ktos chce cos zrobic u nas w kraju - czesto za darmo, lub pol darmo, dla idei, dla pokazania sie czytelnikom (np. fajne wydane ostatnio "Opowiesci tramwajowe"), to latwiej zjechac z gory na dol, niz jedno dobre slowo powiedziec.]


jezli mowisz to do mnei to neistety kochany kula w plot

KRL

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 04, 2006, 02:17:01 pm »
Widziałem te popiełuszki i takie tam- i mnie wydanie nie powaliło na kolana, rysunki też...ale swoja drogą to. Myslałem że z komiksami pana Tkaczyka to jest jak jest ( znaczy sie, że nikt ich nie trawi ostatnio ) po tym sławetnym tekście co go pan Wydawca napisał o sobie w trzeciej osobie...jaki to on zajebisty jest i w ogóle... bo mnie osobiście to własnie ten tekst odpycha od nowych tytułów Zin Zin Presa. I choćby tam sam Św.  pamięci Lem scenar napisał ...to mi by sie nie chciało...

Anonymous

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 04, 2006, 02:22:18 pm »
ehh
nie ma o cyzm gadac:/
zamiast czytac o nowych projektach zin zin presssu
wole poczytac ploty z www.pudelek.pl

wartosc dodana obu jest podobna
przy czym pudelek
jest przynajmniej zabawny...

KRL

  • Gość
komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 04, 2006, 02:25:38 pm »
To ja tez zofftopuję... z tym Pudelkiem...
Karol- nie dość, że zabawne to jak jest plota o Tomie Cruzie -to nawet jest ciekawie i  inspirująco... jak po dobrym komiksie z poje...ną fabułą...

Offline Manis

komiksowy Poznań 56'
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 04, 2006, 02:28:15 pm »
Cytat: "karol_konw"

Szymon Holcman na tym samym spotkaniu POPLITOWYM na ktorym padlo to stwierdzenie o Mausie mowil -pytal dlaczego nei "dorobilismy sie" komiksu historycznego o klasie i na miare persepolis lub louisa riela?


Przy okazji pytanie - odbiegajace znacznie od tematu.

Czy  ten Szymon Holcman, ktory recenzuje komiksy w "Przekroju" i innych pismach to ten sam Szymon Holcman z wywiadu jakiego udzielila Kultura  Gniewu "Ali komiksu"?????
- cytuje wywiad:
"Dzisiaj w stosunku do tamtego okresu zmienił się charakter publikacji, większą wagę przykładamy do jakości wydania, zwiększyła się również częstotliwość wydawania albumów. Obecnie wydawnictwo tworzą trzy osoby: Pawel Tarasiewicz, Szymon Holcman i wspomniany Jarek Składanek."

Czy to tylko zbieznosc nazwisk???