trawa

Autor Wątek: Dagorlad - CHALLENGER  (Przeczytany 15594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirdan

Dagorlad - CHALLENGER
« dnia: Maj 08, 2006, 05:51:44 pm »
W imieniu moim i Antosia, chciałbym Was wszystkich zaprosić na turniej Challenger Dagorlad, który odbędzie się 27 maja 2006 w Poznaniu :) . Będzie to impreza jednodniowa.

Turniej rozegrany zostanie w nowo otwartym poznańskim domie gier- cube. Na graczy czekją tam nowe i profesjonalnie zrobione makiety, słodki poczęstunek oraz dodatkowo ufundowane nagrody dla trzech pierwszych miejsc. Miła atmosfera, dogodne warunki do grania oraz komfort jaki oferuje poznański dom gier sprawiają, że jest to godne miejsce dla rozegrania pierwszego w Polsce turnieju klasy średniej- Challengera.
 
Regulamin

Pozdrawiam
Kirdan ;)

Offline Glorfindel

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2006, 10:08:10 pm »
ja się wybieram, prawdopobnie też GICO, ktoś jeszcze?
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Ismaril

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2006, 09:44:11 am »
Muszę się zastanowić, może się wybiore... Kurde teraz sobie przypomniałem, że w tym terminie sam turniej organizuję. Szkoda   :( nie pojawię się.
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Ezekiel-san

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2006, 12:02:19 pm »
Do kiedy rozpiski trzeba wysyłać? Bo będę wiedział dopiero w przyszłym tygodniu czy jadę.

I na jaką frekwencję własną liczycie? Bo cholera kilka dni później mam egzamin i jak się okaże, że challengera nie ma to  :evil:  :evil:

Nie po to jadę 350 km żeby sobie pograć  ;)   :p  :badgrin:  ;)  :p  :badgrin:

Offline Haldir z Lothlorien

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2006, 03:30:11 pm »
no są szanse , zę i ja sie pojawie,

Chciałbym w koncu spełnić prośbe niejakiego Antosia, który mi obiecywał, że mi  (uwaga cyctat) "Nogi z dupy powyrywa" ;)
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Kirdan

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2006, 08:43:52 pm »
Cytat: "Ezekiel-san"
Do kiedy rozpiski trzeba wysyłać? Bo będę wiedział dopiero w przyszłym tygodniu czy jadę.

I na jaką frekwencję własną liczycie? Bo cholera kilka dni później mam egzamin i jak się okaże, że challengera nie ma to  :evil:  :evil:

Nie po to jadę 350 km żeby sobie pograć  ;)   :p  :badgrin:  ;)  :p  :badgrin:


Im bliżej turnieju tym więcej osób pewnie się deklaruje, więc myśle że z frekwencją nie powinno być problemu, tym bardziej że w cubie jest jedna osoba w rezerwie, liczymy też na Was, graczy z innych miast :) Trzeba się wreszcie spotkać  ;)

Rozpiski? Hmm no nie wiem, ale to już do Anora, on sędziuje. Myśle że jeszcze nie, może tuż przed turniejem.

Offline Truten1

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2006, 06:31:11 pm »
My z Amandilem też chętnie byśmy się wybrali;)
Ale niestety nie jest to tylko nasza decyzja.

Do organizatorów.
Cytat: "regulamin"
6. Wojownicy wyposażeni w łuk/broń miotaną mogą stanowić maksymalnie 33% ogólnej liczby figurek.


Czy istnieje możliwość zmiany tego ograniczenia?
Gram Rohanem, więc chyba rozumiecie....;)

Offline Kirdan

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2006, 07:37:28 pm »
Cytat: "Truten1"
Cytat: "regulamin"
6. Wojownicy wyposażeni w łuk/broń miotaną mogą stanowić maksymalnie 33% ogólnej liczby figurek.


Czy istnieje możliwość zmiany tego ograniczenia?
Gram Rohanem, więc chyba rozumiecie....;)


Co, że niby chcesz 50% włóczni? :badgrin:
Zmienić niby można... jak się zwykle gra, na 50 czy na 33%?

Offline Herudaio

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2006, 07:53:24 pm »
IMO to nawet brak ograniczenia (my tak w Krakowie gramy) i tak to coś kosztuje 2 pkt :/
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Glorfindel

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 10, 2006, 11:56:29 pm »
Cytat: "Truten1"
My z Amandilem też chętnie byśmy się wybrali;)
Ale niestety nie jest to tylko nasza decyzja.


no to już chłopaki, negocjujcie ze "Starszyzną" - MKE Poznanie jeszcze nie zdobył ;)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Ezekiel-san

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2006, 10:58:41 am »
Grupa Szturmowa Łochów też zgłasza gotowość do podbicia Poznania. Ja jadę na 90%, a mój brat Kosa też pewnie pojedzie. Na 100% damy znać w sobotę lub niedzielę  :D

Offline Truten1

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2006, 01:36:46 pm »
Cytuj
Co, że niby chcesz 50% włóczni?  
Zmienić niby można... jak się zwykle gra, na 50 czy na 33%?


50% wystarczy ;) Ale głównie chodzi mi oto by limit na łuki był liczony oddzielnie, a nie razem z b.miotaną.

Cytuj
no to już chłopaki, negocjujcie ze "Starszyzną" - MKE Poznanie jeszcze nie zdobył


Czekamy na pozwolenie. Mam nadzieje, że 103. powietrzno-desantowa zjawi się w Poznaniu 8)

Offline Kirdan

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2006, 02:00:43 pm »
Wiadomo że limit oddzielnie ;) Ale fakt, zapomniałem że ostatnio graliśmy na 50% włóczni i było ok, więc chyba to zmienie.

O kurcze, widze że jeszcze troche i wyczerpie się limit miejsc :D A tak bałem się o frekwencję... ale luźno, tydzień przed turniejem wszystkich podlicze i spytam sie w cubie ile max. może być osób, chyba coś ok. 30 ale jeśłi usłyszą że będzie chciało przyjechać więcej luda to na pewno coś z tym zrobią ;)

Zapraszam zapraszam, pokarzcie jacy jesteście dobrzy, zobaczymy czy ktoś zdoła skopac nam ty...ły  :badgrin:

Offline Theoden91

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2006, 02:17:21 pm »
Ok...kto ma pożyczyć Saurona? Tego normalnego, of corse ;) Trzeba zrobić kolejny 4fun z jakimiś szansami ;) :P
Ponieważ jesteś młody!
Chcesz uciec od obłudy!
Twój ojciec nienawidzi Cię!" T.Love - "Dlatego", "I hate Rock'n'Roll"
Ja być Moryc - padawan i giermek Juliana XIII

Offline Glorfindel

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 11, 2006, 06:46:21 pm »
pytałem o to na priwie - nie można wystawiać ( podobno jest max 50% na bohaterów) - organizatorów proszę o potwiedzenie raz jeszcze

jak tylko zobaczyłem regulamin, to była moja pierwsza myśl :badgrin:

btw: Ania i Tomek się zastanawiają - będą wiedzieli za 2-3 dni :D
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]