trawa

Autor Wątek: Dagorlad - CHALLENGER  (Przeczytany 15573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Haldir z Lothlorien

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 28, 2006, 07:13:51 pm »
Lol kłóćcie się dalej a ja dam coś od siebie,

BYło fajnie, ale to nie zaleta "organizatorów", ani sędziów, którzy sami nie byli pewni co tam robią :(

Ustawienie terenów było tragiczne, w kostke?? WTF w końcu tereny są po to, żeby coś wnosić do gry, a nei kryć 4 rogi stołu :(

BArdzo ładna opraw, itd. ale za to gratulacje do CUBE'a -> super skle macie szczęśćie, że taki jest ;)

Cytuj
Co jak co, ale za część hobbystyczną tylko ja dostałem 29pkt., więc przynajmiej z tej strony jestem zwycięzcą


Kirdan to wiele nie znaczy ;) Widziałeś kiedyś wojaka, który miał meatliczne coś poza zbroją ??

Idąć tym tropem, ja też jestem zwycięzcą, bo tylko ja grałem Leśnymi ELfami, tak samo Ezekiel tylko Arnorem... ;) kiepski argument

Ogólnie do Poznaniaków...mogliście zamiast tych głupawych karteczek LOTR powiedzieć, żeby wpisali zamist tego nicki ;),b o np chciałem sobie pogadać z Kirdanem i Anorem, a nie wiedizełem ktorzy to (o Kirdanie się dowiedziałem jak wychodził )

Plusem jest też obiektywne ocenianie malowania ;) BTW był ktoś kto dostał 10 za malowanie??


Cytuj
eeeeeeeee mi się wydaje że to ja z kirdim organizowaliśmy turniej a cube nam uzyczyl miejsca  za co dziękujemy



No comment stary.. co to za organizzator który nie pojawia się na swoim turnieju bo pobił kogos w szkole???

Także ogólnie to się wszystko równoważy w ocenie.

BTW zacznijcie grać na cale nie CM to sa bardziej dokładne jednostki


P.S NA LITOŚĆ BOSKĄ KOWALCZUK
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Kirdan

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 28, 2006, 09:12:13 pm »
Haldir, nie rozumiem Twojej sztywnej zasady, że do ubrań nie można stosować metalicznych farb :? Równie dobrze można tu skrytykować NMM na metalicznych elementach zbroji. Ja jedynie starałem się zrobić je takie jakie były naprawde, jakie nosili statyści na planie bitwy TLA, zajrzyj sobie tutaj i zobacz, że miały kolor taki złocisto-srebrny. No tyle na ten temat. O tych 29pkt. wspomniełem jedynie dla jaj :) wiadomo że to nic nie znaczy, ale jednak to VP które się liczą, a fakt grania taką a taką armią już nie, no nieważne ;) Ja dostałem 10 za malowanie i sam to mówie, że to zdecydowanie za wysoka ocena.

Na karteczki nie miałem wpływu, podobnie jak na ustawienie terenu. Domyślałem się kto jest kto po armii jaką gra, Michał rzucał się w oczy zółtą koszulką, Anie rozpoznałem bo to kobieta ;)

Co do cali masz racje, lepiej się nimi gra

Offline Truten1

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 29, 2006, 12:00:31 pm »
Zabawa była super!
Dziękuję wszystkim moim przeciwnikom za emocjonujące bitwy, w szczególności Ani (który to już raz.... ;) )

Organizacja trochę nawaliła, to fakt. Najbardziej raziło to, że sędzia sam nie wiedział za ile kończy się bitwa :/ Każdemu mówił co innego a to powodowało nieustanny chaos...

Miejscówkę macie super, tylko pozazdroscić ;)

Pozdro
Truten

Offline Kosa

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 29, 2006, 01:53:25 pm »
Turniej był fajny. Atmosfera, też fajna. Dziękuje za gre wszytskim moim przeciwnkom, oraz ekipie z patrola za miłą atmosferę podczas jazdy.

Offline Anor

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 29, 2006, 03:24:02 pm »
Jak to zobaczyłem Kirdan to mi sie niedobrze zrobiło...

Cytuj
Gdyby nie ja turnieju w ogóle by nie było, a wiedziałem że w Cubie będzie wolny termin więc tam się odbył i tyle. A piszesz tak jakby oni to wszystko wymyślili


Hmmm...poza tym ,ze poustawiali stoły , dali nam miejsce do gry, zrobili te karteczki (które były przydatne), obliczali wyniki na kompie, ocenili malowanie, pilnowali porządku, dołożyli do nagród (bo pula wyniosła wiecej niz zakładali), porozdzielali stoły. Więc sorki ale to było po prostu chamskie co powiedziałeś szczególnie ,że mnie opierniczają teraz za rozstawianie terenów i pilnowanie czasu ,które do obowiązków sędziego nie należą.
Cytuj
Ustawienie terenów było tragiczne, w kostke?? WTF w końcu tereny są po to, żeby coś wnosić do gry, a nei kryć 4 rogi stołu



Cytuj
Ogólnie do Poznaniaków...mogliście zamiast tych głupawych karteczek LOTR powiedzieć, żeby wpisali zamist tego nicki


lol, jakbyście dokładniej słuchali to byś wiedział ,że każdy sam miał dopisać nick  :p


Cytuj
Najbardziej raziło to, że sędzia sam nie wiedział za ile kończy się bitwa


lol2 jak sie ktoś pytał to odpowiadałem ,a poza tym zawsze było mówione kiedy zaczyna sie bitwa to można było sobie policzyć  :)



ps. tak sobie gadam nie bierzcie tego jakoś do serducha ;F
img]http://img129.imageshack.us/img129/226/userbar344143nh.gif[/img]

Offline Theoden91

Dagorlad - CHALLENGER
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 29, 2006, 03:24:08 pm »
Sam żeś nam skołował tą "atmosferę", a teraz dziękujesz> :badgrin: :p Człowieku! Ty masz chyba gąbkę zamiast żołądka ;)
Ponieważ jesteś młody!
Chcesz uciec od obłudy!
Twój ojciec nienawidzi Cię!" T.Love - "Dlatego", "I hate Rock'n'Roll"
Ja być Moryc - padawan i giermek Juliana XIII