Autor Wątek: Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006  (Przeczytany 14516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ezekiel-san

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 21, 2006, 01:19:58 pm »
Cytat: "Guldurek"
Wiem Ezekiel ale fajnie mi się patrzyło jak masakrowałeś tamtego gościa :lol:


To trzeba było widzieć jak wygrałem z Darulusem miesiąc temu. Ale muszę przyznać, że to jest to naprawdę klasowy zawodnik i szybko się uczy. Ugrzązłem w jego masie orków, a Aragorn został przepięknie zneutralizowany przez Witch Kinga. Bitwy z nim to zawsze ciekawe i porywające wydarzenia. Najbardziej to mi szkoda ostatinej bitwy. Przegrać w 5 tur to się nazywa wynik. Nie będę się usprawiedliwiał, ale tak pechowych rzutów to w karierze jeszcze nie miałem. A Argaron poległ w jednej turze.

Tak czy siak, ten turniej utwierdził mnie w przekonaniu, że Dol Amroth powinno być oddzielną armią, a z resztą Gondoru tylko jako sojusz. Na pewne rzeczy nie ma się jednak wpływu, mogę tylko apelować do sędziów. Ale to i tak nic nie zmieni.

Offline Pablo_von_kozlow

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 21, 2006, 02:27:13 pm »
Cytuj
Tak czy siak, ten turniej utwierdził mnie w przekonaniu, że Dol Amroth powinno być oddzielną armią, a z resztą Gondoru tylko jako sojusz. Na pewne rzeczy nie ma się jednak wpływu, mogę tylko apelować do sędziów. Ale to i tak nic nie zmieni.


dobrze gada wódki mu dać.

p.s
jak wykląga sprawa w koszulkami MKE?? coś ustaliliście??
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Glorfindel

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 21, 2006, 02:38:35 pm »
raczej wyszykujemy je na Wrocław, zeby wszystko zrobić jak trzeba, przegłosować projekt itp,
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Valaraukar

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 21, 2006, 04:58:47 pm »
Żałuję, że mnie na turnieju nie było... Poobserwowałbym mojego trolla, jak sieje zamęt w rękach Theodena ;)

Co sądzicie, o założeniu tematu "Turnieje Warszawskie" wsawialibyśmy zdięcia i relację z każdego turnieju :?:  :?:

Offline potworek

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 21, 2006, 07:39:24 pm »
Jest już takie coś. Nazywa się LIGA LOTR - a Warszawa
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Kalins

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 21, 2006, 09:12:39 pm »
Witam,

pozwolę sobie i ja podziękować za świetny Turniej, gdzie odniosłem historyczne zwycięstwo  :D  - nawet Rodzina z Radomia dzwoniła z gratulacjami - myśleli, że gram w Turnieju o Mistrzostwo Świata !w Czymś Tam! :D  :D
Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że zawdzięczam je bestii, którą malowałem w wolnych momentach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, czyli Mumaczkowi. Muszę Wam powiedzieć, że walka z użyciem Mumaka niesie ze sobą niezłe emocje  8)
Miło było zobaczyć wszystkich znajomych z Ligi, ale szczególnie dziękuję Thorinowi za interesującą bitwę, Gico za emocje związane walką samotnego Mumaka z Isildurem i Elendilem oraz za walkę walk z Maćkiem.
Nie będę opisywał bitwy, ale krótko powiem, że ja w dzielonym scenariuszu wybrałem Mumaka + kilku z piechoty, a Maciek wystawił samą kawalerią - Dol Amroth (około 6-8 rycerzy, ponadto kilku rycerzy z Minas Tirith, sztandar, a to wszystko pod wodzą napakowanego Imrahila. Zacięta bitwa spowodowała, że Mumak rozjechał praktycznie całą kawalerią i zanim padł Imrahil nie miał już mightów, fatów i została mu jedna rana. Wtedy weszły posiłki i zaczęła się nowa bitwa ....
To tyle o bitwach i mam nadzieję, że ciacho Wam smakowało - ciacho było z okazji rozpoczęcia nowego sezonu jak i tego, że Turniej odbył się w sobotę.
Jestem zdecydowanie za graniem z użyciem 250 pkt. wydanych na specjalne jednostki i uważam, że punkty strategiczne są świetnymi scenariuszami jak i pomysł z pożogą. Co prawda możnaby się pokusić o powrót do starych "God save the queen", "Skarby" i nie granych lub pomysleć o całkiem nowych - mnie marzą się scenariusze, że ktoś się broni, a ktoś musi atakować.
Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że rozumiecie bo radość gości w sercu mym  ;)  

Serdecznie pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Maximus from Rome

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 21, 2006, 09:24:06 pm »
Było super  chodż to jeden z moich gorszych turnieji :badgrin: .
Na przyszłość mam nadzieje że będą ciekawsze scenariusze :D
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Darulus

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 22, 2006, 07:06:01 am »
Po pierwsze scenariusze takie jak na ostatnim turnieju sa bardzo wymagające pod względem taktycznym więc są OK, jednak urozmaicenia są mile widziane.
Po drugie format turnieju z klauzulą 250pkt to bardzo dobry pomysł, który spowodował ruch w rozpiskowym interesie, ja bym poszedł za ciosem i w związku z wysypem nowych drogich bohaterów (biała rada, pajączki, kasztelani itp.) proponowałbym dalsze mutacje tego formatu (lipiec/sierpnień) np. 350 na 800, w tym co najmniej jeden sztandar. Bitwa jest ciekawsza gdy się ma doczynienia np. z taką zdzir... jak Arwena.

Offline potworek

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 22, 2006, 07:26:21 am »
Cytuj
Bitwa jest ciekawsza gdy się ma doczynienia np. z taką zdzir... jak Arwena.

Dokładnie! Wystawianie niezbyt popularnych bohaterów jest bardzo miłe i dla oka i dla rozgrywki. A z Arweną spotkałem się dwa razy, raz z krytycznym skutkiem, raz z bardzo dobrym  8)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Gabryś

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 22, 2006, 05:58:08 pm »
Popieram przedmówce :D
Pomysł z tym ograniczeniem to ciekawa sprawa (ile można gapić się na tego imrahila ;p)
Odnośnie tego co powiedział Darulus 350 w bohaterach na 800 pkt. to też jest fajny pomysł
 Masz problem ??
- Zadzwoń !!!

-Nie masz telefonu ??
- Masz problem :D

Offline Valaraukar

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 22, 2006, 07:15:11 pm »
A co sądzicie o np jakiemuś  wprowadzeniu do scenariusza, jakieś opowiadanie czy coś. fajnie by było. Ja mogę napisać coś, przy odgrywaniu jakieś akcji się fajniej wtedy gra....

Offline Guldurek

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 22, 2006, 07:26:48 pm »
I co to da jak przed bitwą przeczytasz sobie stronę bazgrołów???
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Gabryś

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 22, 2006, 08:02:44 pm »
Klimat ,człowieku , klimat :D
 Masz problem ??
- Zadzwoń !!!

-Nie masz telefonu ??
- Masz problem :D

Offline Gil-Galad

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 22, 2006, 08:07:52 pm »
Problem polega na tym, że nie zawsze jest czas na czytanie przed bitwą. A raczej zwykle nie ma czasu. Nie każdy czyta dostatecznie szybko [i nie mam tu na myśli siebie (ani oczywiście Ciebie, bo skąd mam niby wiedziec)] aby takie przedsięwzięcie mogło byc sprawnie przeprowadzone. I kolejna sprawa: aby miało to jakiś sens wartośc literacka takich tekstów musiałaby byc... powiedzmy ogólnie "jakaś". Mówiąc inaczej, musiałyby coś sobą reprezentowac.

Offline Kirdan

Turniej Ligi Mazowieckiej - Warszawa 20 maja 2006
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 22, 2006, 09:34:43 pm »
Cytat: "Gabryś"
Odnośnie tego co powiedział Darulus 350 w bohaterach na 800 pkt. to też jest fajny pomysł


Ja tez mialem podobny pomysł na turniej w Poznaniu, który chyba zorganizuje, z tą różnicą że zamiast robnić limit na bohów lepiej zrobić limit jednostek, żeby nie tylko w bohaterów ładować, ale też w dorgą konnice (Elniath), sztandary (też miałem pomysł żeby były obowiązkowe), machiny oblężnicze i ogólnie w to wszystko, na co nam zawsze szkoda było punktów, a nie wydawaliśmy ich na marne ponieważ priorytetem była liczebność ;)