Autor Wątek: komiks WILQ  (Przeczytany 200485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

komiks WILQ
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 11, 2005, 07:48:16 pm »
o co ci chodzi :?: , nic do ciebie nie mam a czasami nawet czytam te wasze komiksy tylko przestańcie z tym wzjemnym słodzeniem sobie, Szyłak pochwali Minkiewicza, Minkiewicz Szyłaka i tak w kółko, kiedyś nawet Kowal to zauważył
ja rozumiem że chcecie reklamowac ten wasz komiks ale bez przesady, forum to nie miejsce na takie rzeczy

pozdro

N.N.

  • Gość
komiks WILQ
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 11, 2005, 08:10:54 pm »
Cytat: "spidey"
przestańcie z tym wzjemnym słodzeniem sobie, Szyłak pochwali Minkiewicza, Minkiewicz Szyłaka i tak w kółko, kiedyś nawet Kowal to zauważył
ja rozumiem że chcecie reklamowac ten wasz komiks ale bez przesady, forum to nie miejsce na takie rzeczy

pozdro


Ciebie to chyba całkiem po****ało, jak napisał Szyłak na całkiem innym forum, kierując tę uwagę do zupełnie kogo innego. Przecież to Ty swoimi uwagami o tandecie zacząłeś tę rozmowę. My słodzimy sobie nawzajem, ty słodzisz wydawnictwu Marvel Comics.  My jednak możemy się czasem z tymi, którym słodzimy, wódki napić. A Ty co?

Gilbaert

  • Gość
komiks WILQ
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 11, 2005, 08:42:33 pm »
Cytuj
prawda jest taka ze polacy nigdy nie mieli zbyt duzych zdolnosci artstycznych a świadczy o tym np to że w tej chwili w Polsce nie ma żadnego studia produkującego filmy animowane.

a ci ktorzy narzekają że Rosiński niesamowicie słabo zaczął rysować w najnowszych Thorgalach - on po prostu podporządkował się do waszego poziomu  wielkich "TFÓRCÓW" komiksu polskiego  

bzdury pleciesz smyku. Te twoje superbohaterskie tasiemce, które tak hołubisz to za to idealny przykład wielkich zdolności artystycznych.
Polski komiks może Ci się nie podobać, ale nie pleć bzdur jakoby polskim rysownikom brakowało zdolności.

N.N.

  • Gość
komiks WILQ
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 11, 2005, 09:30:14 pm »
Cytat: "waliSLEDZZ"
kochany admin wlasnie zmienil tresc mojego postu.... "Ciebie to chyba całkiem poj***ało" byl to cytat N.N. bzmial on dosadnie... nie kolko wzajemnej adoracji?  :lol:  :lol:


Treść mojego postu też zmienił, ale to nie znaczy, że będę się z tobą solidaryzował w czymkolwiek...
Problem w tym, że jak z twoich postów wytną bluzgi, to już nic nie zostanie, a w moich i owszem, jest jeszcze trochę treści...

Offline waliSLEDZZ

komiks WILQ
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 11, 2005, 11:03:47 pm »
hehehehehe otoz to! ty mowisz ze pseklinam i moje zdania to tylko pseklenstwa, a co w waszych "swietych" komiksach jest glownym tematem? najpospolitsze pozcucie humoru... jak sam MACIEJ stwierdzil cytaty z wilka, i kto tu jest prymitywem czytajac i zachwycajac sie czyms takim? mowisz ze jestem tepy... ok ... ale dlaczego nie odpowiadasz na proste pytania? zatyka cie po prostu i nie masz co odpowiedziec to piszesz o  samolotach a w rzeczywistosci to kropka , a jak juz nie masz co powiedziec o samolocie to mowisz o wielkim ptaku, albo jak jest zkonstruowany. :oops:

Offline spidey

komiks WILQ
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 11, 2005, 11:38:16 pm »
Cytat: "N.N."
Przecież to Ty swoimi uwagami o tandecie zacząłeś tę rozmowę.


Ja zacząłem więc ja mam prawo skończyć. Koniec tego biadolenia co jest lepsze a co gorsze. Koniec rozmowy zrozumiano :!:

Offline Julek_

komiks WILQ
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 12, 2005, 09:43:43 am »
kurde, siedziałem w pracy do 9 i mnie taka dyskusja omineła .eh. kapota.
spidey okreslił sie jako fan komiksu i to jest wystarczajacy powód abym przestał go szanować. jeah.

słuchaj. ludzie (niektórzy) chwalą Rewolucje bo są dobre. Kaczka dostaje nagrody, Otto poszedł we Francji, pójdzie Zelig, jest Glinno.
ludzie (niektórzy) jeżdzą po Barbarzyncach, po szortach z Próbówki i Wojny, po Gailu, po niesławncyh Wizjach Gałka.
niektórzy mogą wysnuc wniosek, ze istnieje pewna forumowa mafia, kółko wzajemnych kiziaczy i poklepywaczy i tak dalej.
może istniej, może nie. nawet jeśli cóż z tego? mnie to nie razi tak bardzo,a Ciebie truely tu nie trzyma. wypowioadaj, bron logicznie swoich racji, dyskutuj. i już. po srawie.
i nie pisz bzdur.

N.N.

  • Gość
komiks WILQ
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 12, 2005, 09:57:01 am »
Cytat: "spidey"
Cytat: "N.N."
Przecież to Ty swoimi uwagami o tandecie zacząłeś tę rozmowę.


Ja zacząłem więc ja mam prawo skończyć. Koniec tego biadolenia co jest lepsze a co gorsze. Koniec rozmowy zrozumiano :!:  ;)


Komiksowa scenka:
Obrazek pierwszy. Górską ścieżką idzie małolat. Właśnie ożłopał się kawą, więc końcówki nerwów mu iskrzą.
Obrazek drugi: Małolat rozgląda się dokoła krytycznym wzrokiem.
Obrazek trzeci: Małolat krzyczy na całe gardło: Te polskie góry to TANDETA!
Obrazek czwarty: Z gór rusza lawina.
Ruszaniu lawiny towarzyszy onomatopeja: JEBUDU!!!
Obrazek piąty: Małolat patrzy na zbliżającą się falę śniegu i mówi: wracaj na miejsce, ale już....
Obrazek szósty: pusta, biała ramka. Gdyby komiks był rysowany na kolorowym papierze, ramkę tę trzeba zamalować na biało...

Offline waliSLEDZZ

komiks WILQ
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 12, 2005, 10:31:01 am »
ok koniec rozmowy... skonczyly sie wam argumenty wiec sie czepiacie innych zeczy, bronicie tego, czego nie ma   :lol:  :lol:  :lol:

do uslyszenia!

Offline turucorp

komiks WILQ
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 12, 2005, 04:04:40 pm »
ale jaja 8)

Offline krytyk

komiks WILQ
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 12, 2005, 04:42:36 pm »
Spidey fatalnie sie stało że cie tak poniosło, dałeś tylko argumenty przeciwnikom. Teraz bedą mogli powoływac sie na ten tekst by twierdzić że krytcznie nastwieni do sporej części polskiego komiksu są na niskim poziomie kulturalnym. I jak tu teraz powiedzieć że cześć z tego co piszesz jest słuszna, skoro taka forma MUSI przysłonić treść wypowiedzi. Rada edytuj lepiej ten post i spróbuj przkazać jego treść w kulturalnej formie.
Nie daj sie zapedzić w kozi róg, bo twoi adwersaże są naprawde dobrymi w szermierce słownej i potrafią podpuszczać niedoswiadczonych.

Offline Maciej

komiks WILQ
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 12, 2005, 04:51:36 pm »
och, taki fajny post poleci  :roll:
Chyba też sobie go skopiuję  ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

komiks WILQ
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 12, 2005, 05:03:38 pm »
hyhyhy, skopiuj i wklej to moze dostaniesz 3 ostrzezenie ;)

BTW Krytyku, naprawde sadzisz, ze ktokolwiek bedzie tutaj schodzil do poziomu uzywania argumentow o "niskim poziomie coponiektorych czytelnikow"?
przeciez oni sami sie podkladaja :roll:

Offline Maciej

komiks WILQ
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 12, 2005, 05:19:22 pm »
Cytat: "turucorp"
hyhyhy, skopiuj i wklej to moze dostaniesz 3 ostrzezenie ;)

Trzecie to BAN :lol:
Czyżbyś chciał mnie wrobić?  :roll:

Ah, mam nowego WilQa no i jest kilka niezłych akcji.
hmmm tylna strona okładki rozwaliła mnie na łopatki.  8)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline adro

komiks WILQ
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 12, 2005, 05:21:59 pm »
ojojojojojojoj
spidey przegiales , to juz jest przesada
Ja sklaniam sie do tego co wczesniej powiedzial Maciej
Jak ukaze sie pierwszy tom niezlej serii to na dwojke trezba czekac i czekac , a to zniecheca czytelnikow . Duze nadzieje wiazalem z Dogmatem pomimo tych rysunkow, ale kontynuacji ani widu ani slychu
To samo ze Statusem 7 , w tym przypadku mysle , ze zawinil brak promocji tego tytulu  ze strony egmontu, stad taka slaba sprzedaz , bo sam komiks jest bdb  
Nastepna ciekawa propozycja to Odmieniec , ale nie wiem czy bedzie jakas kontynuacja , nastepny oneshot bez ciagu  dalszego  
Artystowskie pitu pitu jest dobre od czasu do czasu , ale szkoda ze nie ma kogos takiego jak powiedzmy Wroblewski
Niby na takich komiksiarzy srodka nadawaliby sie chocby wspomniani Adler i Piatkowaski , Sledziu  , Oleksicki , Chmielu
Komiksy Prosiaka tez moglyby odniesc spory sukces tylko niestety przecietny fan nie ma pojecia , ze taki gosc istnieje
Ja tez dowiedzialem sie o nim przez przypadek
Promocja , promocja , promocja to podstawa
 Brakuje mi wlsanie takich porzadnych komiksow sensacyjnych z jakimis elementami teorii spisku i takie tam
Tylko czy ktos bedzie chcial wydac cos takiego skoro sporo takiego stuffu importujemy z zagranicy
pozdro
Maly EDIT
Zapomnailem jeszcze  o Clarencie i Josephine , naprawde dobry komiks , ale kontynuacji ponoc juz niestety nie bedzie
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!