trawa

Autor Wątek: W co fajnego ostatnio grałeś/aś?  (Przeczytany 106302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dejwut

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 14, 2006, 04:44:01 pm »
jest ok, ale mogą się ładunki skończyć, a ja po prostu lubiłem latać z tym mieczem :D
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline Faith

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 14, 2006, 07:15:17 pm »
COUUNTER STRIKE 1.6    no comet xD ale skoro macie mi skasowac post to dlatego ze to "najlapsiejsza" gierka online xD I mozna postrzelac do "niemcof"

i jeszcze Hitman2 moza sie  poukrywac albo jak sie ma all bronie i all misjie pograc dla jaj ( Hitmanska masakra siekierą niemotorową)
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Deytonus

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 14, 2006, 07:23:53 pm »
Niemcy w CSie?  :shock:  Coen, uciekaj! =p
Nie gram, ale tam są chyba terro i ct, ajt?
 :o

Offline ibera!es

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 14, 2006, 07:47:29 pm »
Cytat: "dejwut"
jest ok, ale mogą się ładunki skończyć, a ja po prostu lubiłem latać z tym mieczem :D


Jest ok, ale baton robi doklądnie to samo, tyle, ze bez ładunków.
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

gość1

  • Gość
W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 14, 2006, 07:50:34 pm »
heretyk, heretyk! na stos z nim!

'niemcof' masz w et a nie w cs`ie xD w cs`ie ct i terr0. a gra sie dla tych elo elo farciarskich hedow w locie z awu ^_-

tak na przyszlosc: nie rob bledow w tytule, ktory masz w podpisie =p pisze sie COUNTER-STRIKE ^^

Offline Idaan

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 14, 2006, 08:05:17 pm »
Cytuj
Bo to taka niedorobiona wersja miecza świetlnego  Ja go nie używałem. Obezwładniacz jest lepszy (electric prod czy jakoś tak)
Ja tam cały czas z mieczem chodziłem. Zawsze podkradałem się pod żołnierzy MJ12 i wyskakiwałem im przed twarz z włączonym :badgrin:
A pałka to był Riot Prod.

Cytuj
I mozna postrzelac do "niemcof"
Sikret jakiś normalnie...

A ja w ramach oczekiwania na nowego kompa na którym pójdzie Oblivion gram sobie znowu w Morrowinda. Miodzio. Pościągałem sobie modów i gram, gram, gram. Nawet w podstawce wciąż są rzeczy o których nie miałem pojęcia. Grafika ciągle mi się podoba, a tło fabularne rozwala.

Offline Grand Admiral Thrawn

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 14, 2006, 08:25:47 pm »
Cytat: "Cholek"
I mozna postrzelac do "niemcof"



potraktuję to jako ponury żart
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Wojtek_Krz

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 14, 2006, 08:59:45 pm »
Coen spoko  on nei wie co mówi błądzi :D Może jak wejdzxie na niemeicki serwer to sobie postrzela do niemiaszków.

Offline dejwut

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 14, 2006, 11:48:14 pm »
Ale apropos niemców, to faktycznie Enemy Territory jak dla mnie bije CS'a na głowę.

5 klas postaci, każda z czymś innym, lecz zawsze świetnie pasującym do cech innych członków drużyny.

Mój ulubiony sposób - Killer-Medic - byle by na początku zebrać pare skrzynek amunicji i w pole! Jak tylko dostanę parę kulek, rzucam pod siebie apteczki, kilka sekund i znów jestem zdrowy. Czasem bywa tak, że po pół godzinie gry mam fragów 25, a śmierci 2... No i sama radocha ze wspierania członkó drużyny - podnoszenie rannych, leczenie i takie tam. Najlepsza klasa w najlepszej grze!

Ktoś inny mógłby to samo napisać o dowolnej innej klasie, i to jest właśnie siłą tej gry - mistrzowska specjalizacja poszczególnych klas, by razem dojść do zwycięstwa.

Współpraca, współpraca, współpraca! Atta way, baby!

A wracając do Deusa - składany kijaszek nie podobał mi się wizualnie - tak jakbym kogoś wędką okładał, albo linijką w klasie... wolałem właśnie Proda (to był Prod, bo magazynki nazywały się Prod Charger  ;) ).

No i wszczepy - kiedy przechodziłem za 3cim razem miałem koszmarnie podpakowaną najprzydatniejszymi wszczepami postać - upadki z dużych wysokości, podwodne oddychanie, leczenie, syntetyczne serce, podnoszenie ciężarów (z tym jest trick - można na lotnisku La Guardia(i w kilku innych miejscach) odpowiednio manewrując skrzyniami wejść do budynku straży przez okno :P). Ehhh, długo by opowiadać :D
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline ibera!es

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 15, 2006, 06:32:57 am »
Haha. Niby tak.
Rzecz w tym, że kiedy starasz sie, jedna z ciekawszych form przejscia, obezwaładniać wszytkich jedynie, nie zabijać - baton staje się nieoceniony.
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

Offline Strax

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 15, 2006, 08:16:26 am »
Ja ostanio gram w Knights & Merchants: TPR. Gra nie jest najnowsza, ale  super strategia. Gra dzieje się w czasach średniowiecza. Tworzy się armie i idzie się na siedzibę wroga. Polecam tym graczom, którzy lubią strategie. Pewinie się wam spodoba.

Wcześniej grałem w Fable: The Lost Chapters. Napewno o niej słyszeliście. Przeszedłem ją 2 razy.

Offline Grand Admiral Thrawn

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 15, 2006, 08:26:54 am »
Cytat: "ibera!es"
Haha. Niby tak.
Rzecz w tym, że kiedy starasz sie, jedna z ciekawszych form przejscia, obezwaładniać wszytkich jedynie, nie zabijać - baton staje się nieoceniony.



Prod moim skromnym zdaniem jest lepszy pod każdym względem. Może dlatego że nie mogłem nigdy się 'wbić' w ofiarę batonem  :lol:  I snajperka...one shot one dead.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline ibera!es

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 15, 2006, 09:07:26 am »
Bo batonem trzeba umieć.  :p
Kolejny powód żeby się nim bawić...
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

Offline dejwut

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 15, 2006, 09:57:23 am »
Cytat: "ibera!es"
Bo batonem trzeba umieć.  :p
Kolejny powód żeby się nim bawić...


no właśnie a ja skradałem się za delikwentem, sru! a on i tak dawał nogę!  :x

I kolejna z zestawu dejwutowych gier kultowych - Jagged Alliance 2

Gra TOTALNIE nieliniowa - jedyną liniowością jest to, że zakończeniem zawsze jest śmierc dyktatorki. Świetny engine fizyczny - w momencie, kiedy pocisk wymierzany prosto w głowę wroga ociera się o budynek i trafia w beczkę, która wybucha i powala dwóch innych wrogów stać gracza tylko na ciche "o kur**". Wielkie ilości najemników, i sieć ich wzajemnych powiązań - jeden lubi tamtego, ale nie znosi tego. JEśli źle złożysz ekipę, wszstko Ci się posypie.

Gigantyczne ilości broni, ekwipunku, możliwości. No moment, kiedy uda się perfekcyjnie skoordynować akcję i zaatakowani przeciwnicy leżą martwi przy minimalnych stratach własnych - ahhh!

Grandma Gontarsky blesses me from above with great riches! - Bobby 'Steroid' Gontarsky - (Polak z pochodzenia, najsilniejsza postać w grze :))
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline ibera!es

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 15, 2006, 10:00:53 am »
Coś mi mówi, ze podobne upodobania mamy - fajka, JA2 i Dx...  :D
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

 

anything