Autor Wątek: Mordheim na konwentach w Lublinie  (Przeczytany 5854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:55:56 am »
Oby otchłań studiów nie pochłonęła nas bardziej, niż to konieczne.
A to, że się rozochociłam, to fakt niezaprzeczalny :) Btw. możliwe, że skombinuję transport samochodowy, bo koleżanka zmotoryzowana jest skłonna pojechać  :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:16:57 am »
Cytat: "Skavenblight"
Btw. możliwe, że skombinuję transport samochodowy, bo koleżanka zmotoryzowana jest skłonna pojechać  :D


Magicy! Nie wierzę! Chyba wiem, która to koleżanka i już się boję tego transportu !

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:20:02 am »
Boisz się? Ma prawo jazdy od ponad roku i jeździ b. ostrożnie [jeździłam z nią nieraz, to wiem]. Dużo ostrożniej niż inni znani nam młodzi kierowcy [jeśli wiesz o kogo chodzi].
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:28:21 am »
Cytat: "Skavenblight"
Boisz się? Ma prawo jazdy od ponad roku i jeździ b. ostrożnie [jeździłam z nią nieraz, to wiem]. Dużo ostrożniej niż inni znani nam młodzi kierowcy [jeśli wiesz o kogo chodzi].


Że ja się niby boję? Ja sam wzbudzam strach ;)!

A przy okazji, pogadaj jeszcze z koleżanką, to może zawiezie nas też na OMTH  :badgrin:?

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:31:32 am »
Eeee... ją nie interesują turnieje. Większa szansa jest z Falkonem, bo to konwent, a nie sam turniej, i mogłaby znaleźć coś dla siebie. Poza wszystkim Lublin jest bliżej.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline vader_NH

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:43:04 am »
Cytat: "Skavenblight"
Poza wszystkim Lublin jest bliżej.


A my mamy autostradę  :badgrin:

Offline MiSiO

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:58:55 am »
Cytuj
A przy okazji, pogadaj jeszcze z koleżanką, to może zawiezie nas też na OMTH Bad Grin?


Cytuj
Eeee... ją nie interesują turnieje. Większa szansa jest z Falkonem, bo to konwent,


Mówią  ... nie chwal dnia przed zachodem słońca ... to samo się tyczy oceny oMTH przed ogłoszeniem całości atrakcji/terminów itp.  ;)  8)

Bols. Na oMTH musisz się dostać niezależnie od tego czy na piechotę czy rowerem.

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 06, 2006, 12:17:47 pm »
MiSiU, obawiam się, że z oMTH będzie krucho... trzeba wyłożyć sporą kasę na samo dostanie się do Krakowa, a i termin październikowy jest taki sobie [niektórzy tu zaczynają studia, inni mają postanowienie, żeby się studiami poważniej zająć w nadchodzącym roku]. Na Bazylu będziemy na pewno i na Falkonie raczej też.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2006, 12:36:15 pm »
... jakby w Krakowie i TH nikt nie studiował :D:D

Mnie tam październikowy termin pasuje :D:D Tak czy siak mówi się trudno.

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2006, 12:38:12 pm »
Nie mówię, że brak u Was studentów, tylko, że dla Was to jest ZAZWYCZAJ drugi koniec miasta. Dla nas zaś - drugi koniec Polski.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2006, 12:47:21 pm »
Cytat: "MiSiO"

Bols. Na oMTH musisz się dostać niezależnie od tego czy na piechotę czy rowerem.


Może z racji, że na najbliższych kilku turniejach najprawdopodobniej pozostanę przy zielonoskórych, odpowiedniejszy byłby Snotling Pump Wagon ;) (niem: Kurbelwagen, włoski: Wagonetta di Pumpa - uwielbiam te nazwy)?

Z drugim końcem Polski to bym nie przesadzał - w końcu to nie z Gdańska do Zakopanego ;), ale rzeczywiście - tak jak pisze Skavenblight - z paru przyczyn niestety nasz przyjazd na OMTH stoi pod znakiem zapytania :(. Poczekajmy jednak jeszcze na rozwój wydarzeń; jak się sprawy ułożą - w końcu do OMTH jeszcze trochę czasu.

Offline vader_NH

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 06, 2006, 01:01:33 pm »
Z tymi studiami to nie przesadzajcie.

Październik jest akurat takim miesiacem, ze na studiach wiecej sie imprezuje niz uczy. Poza jednym wyjątkiem, gdy ktos ma problemy jeszcze z sesją letnią

Offline Kapitan_Hak

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 06, 2006, 01:13:36 pm »
Nie wiem, dlaczego wałkowana jest tu jako najważniejsza kwestia studiów - to sprawa drugorzędna (no chyba, że na kierunku Skavenblight od początku zacznie się niezły, za przeproszeniem, zapieprz - oby nie ;)).

Głównymi przeszkodami są tu: "jednodniowość" turnieju (trzeba się nagimnastykować, by przejazdy w dwie strony i turniej zmieścić w jednym dniu), wysokie koszty dojazdów (przynajmniej jeżeli chodzi o Intercity, a to jest przy jednodniowym turnieju jedyne słuszne rozwiązanie, jakie w chwili obecnej widzę), ewentualne kolizje terminów (ponoć 14-15.X. jest Bazyliszek) itp. itd.

Jak już jednak napisałem - pożyjemy, zobaczymy i oby się sprawy pomyślnie ułożyły.

Offline Skavenblight

Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 06, 2006, 02:45:59 pm »
Ok, nie przesądzajmy.
Aczkolwiek o germanistyce różne rzeczy słyszałam  :evil:
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Mordheim na konwentach w Lublinie
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 06, 2006, 05:05:35 pm »
Cytat: "BOLS"
Głównymi przeszkodami są tu: "jednodniowość" turnieju (trzeba się nagimnastykować, by przejazdy w dwie strony i turniej zmieścić w jednym dniu)

Spoko - w zeszłym roku rozłożyliśmy sobie wyjazd na dwa dni. Dworzec Główny nocą jest nawet bezpieczny :D. O przygodzie przeczytać można w zeszłorocznym temacie o oMTH. O tu!