trawa

Autor Wątek: Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"  (Przeczytany 11729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 17, 2006, 10:48:00 pm »
No, szkoda, że turniej się nie odbędzie. Mi - w przeciwieństwie do Zielonego "One off game" się nawet podoba - można trochę poeksperymentować itd. Termin nam niestety zupełnie mi nie przypasował. Z resztą, nie grałem w Mordheim od około miesiąca – z powodu matur Zielonego właśnie. Impas zapanował lekki.

Offline Motorek

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 18, 2006, 09:51:45 am »
Cytat: "Zielony"
jak bedziemy mieli tereny jzu pomalowane to z checia zaprosimy!
Oj Boziu nie ma się co wstydzić w Lublinie też nie wszystkie tereny są wykończone i nie każdy ma pomalowane figsy. O proxach nie wspomnę u niektórych graczy bo nie wypada.
Pozdro ;)

Offline Zielony

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 18, 2006, 03:15:49 pm »
wiesz ale ja chce zeby było tak jak w krakowie ;)  tam jest wszysztko ładne i pomalowane... ale to jeszcze dluga droga![/img]
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 18, 2006, 10:25:23 pm »
U nas tez kiedyś było biednie..

Natomiast polecam jednak otworzyc się na przyjezdnych. Nic tak nie fascynuje i mobilizuje "młodych"jak ujzenie ładnie pomalowanych band i zrobionyc terenów(napewno ktoś by cos ze soba przywiózł) starych wyjadaczy.
Pozatym dochodzi element prestizowy zagrania np. z takim MiSiE-m!
Kamil. (miszczu)

Offline Zielony

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 21, 2006, 10:04:12 am »
No i u nas po turnieju! razem z musleyem zniszczyliśmy wszystko naszymi zwierzętami (WH/Kislev) co zaowocowało 1 miejscem. Teraz czekamy na jakiś turniej w grodzie kraka!
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Turniej ONE OFF "Dzień Przypadkowych spotkań"
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 21, 2006, 11:19:03 am »
Jaka była frekwencja ??

Cytuj
Teraz czekamy na jakiś turniej w grodzie kraka!


Turniej par??
Hmm.. Całkiem mozliwe. Coprawda odwidziało mi sie granie ale organizowac imprezy lubie.

Z tym ze to mogło by sie odbyc dopiero po mojej sesji (mam ją do 23 czerwca). Czyli wakacje. A jak wiadomo w wakacje ludziska wyjezdzaja i moga byc problemy z frekwencją.

Jeli jednak postanwie wziasc sie za to to przypuszczam ze bedzie to powtórka z rozrywki czyli MDK. (jestem tam omówiony z derektorem na wszelakie turnieje :)) A co za tym idzie kolejny dwudniowy turniej w kraku:) z noclegiem dla przyjzdnych po smiesznej cenie (ok 15 zł)
Róznica jedynie bedzie poległa na tym ze tym razem nie dam sie wrobic w role gracza i ustale system "bay". W przypadku nieparzystej liczby par ktos bedzie musiał pałzować :(. Za to organizacja i SEDZIOWANIE bedzie przebiegac sprawniej.
Kamil. (miszczu)