Autor Wątek: Pytania początkujących  (Przeczytany 24982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -rebi-

Pytania początkujących
« dnia: Maj 19, 2006, 09:42:51 pm »
MAm sprawe nie moge nigdzie znalesc przelicznika figurek na punkty... Trudze sie zbieraniem LORDA od kiedy w kioskach pojawiły sie pierwsze gazety z tej serii. Teraz kiedy juz mam znaczne jednostki chcialbym poznac ile by tego wyszlo na punkty (do takich podstawowych starc potrzeba ok 700/800 punktow --> chcialbym sprawdzic czy tyle uzbieralem)...Mozecie poratowac linkiem?  

ZA wszyskie odpowiedzi wielkie dzieki!!
-REBI--

Offline Valaraukar

Pytania początkujących
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2006, 09:46:31 pm »
Osobiście radzę to na PW załatwiać. Wejdź na Śródziemie
http://www.srodziemie.sfan.pl    Tam znajdź program Army Builder, ściągnij, zainstaluj. Znajdziesz tam statystyki, punkty, możliwości dokupywania broni itd. Albo zakup prdręcznik cały ( wydatek ok. 230 zł) i tam masz jeszcze zasady. Do tego poszukaj w necie,m na pewno coś znajdziesz

Offline -rebi-

figsy..
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2006, 08:23:56 am »
Dzieki bardzo! Programik  juz mam -,,ARMY BUILDER,, Tylko szkoda ze ma ograniczenie do 500 punktow. :(
-REBI--

Offline Valaraukar

Pytania początkujących
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2006, 09:55:29 am »
Nie ma ograniczeń, bynajmniej wersja 3.1

Offline -rebi-

figsy
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2006, 10:25:24 am »
oki to znajde wersje 3.1 a sa moze jeszcze jakies inne programy tego typu :?:
-REBI--

Offline Valaraukar

Pytania początkujących
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2006, 12:12:01 pm »
Pewnie są, ale ja się z nimi nie spotkałem.

Offline antos

Re: figsy
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2006, 12:15:48 pm »
Cytat: "-rebi-"
oki to znajde wersje 3.1 a sa moze jeszcze jakies inne programy tego typu :?:
0

Sa ale niestety nie są uakutalniane (czy jak to sie tam pisze :) ) niestety... AB jest teraz najlepszy

Offline caher

Zestaw dla nowego...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2006, 11:12:29 pm »
Witam.Chciał bym zacząć przyodę z LotR'em.Będe raczej je zbierał niż grał ale może pograc się i zdaży...A więc przejdźmy do tematu:Co kupić na początek?Kusi mnie oferta cytadeli(10 farbek , pędzel , broszura)
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=069x&sid=33d4c966
figurki wedle uznania czy sa jakieś łatwiejsze , dobre na początek.Lubię elfy.Co jescze dokupić?Ew.jaki podręcznik?
Pzdr
ps.czy figurki maluje się wedle uznania czy są jakieś wzorce?
ystem Of A Down-Lonely Day
And if you go
I wanna go with you
And if you die
I wanna die with you
Take your hand and walk away...

Offline Pablo_von_kozlow

Pytania początkujących
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2006, 11:44:57 pm »
jak zamiwrzasz bardziej zbierac niz grac to podrecznik za 200 zeta mozesz sobei spokojnie odpuścić
kiedyś cytadela miała takie bocy ze były i figurki i farmy ale chyba juz tego nie ma. pomysł nei głupi z tymi farbami a ptoem jakies proste modele na poczatek typu wariors of minas tirith

co do wzorców kwestia gustu. widywałem ludzi malujacych trzymających zdiecie modelu np z gazety white dwarf a bywają tez różowi orkowie  :?
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline caher

Na cytateli są...6
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2006, 10:26:48 am »
na cytadeli sa jescze takie.Bodajże 12 orków i 6 farbeki.Ale to chyba nie wystarczy.Nie ma tańszych podręczników?Jak szybko zużywacie farbki?te w zestawie są 4ml(czy to norma?).gdzieś mi świrnęło , że w LotR'rze odgrywa się scenariusz z filmu...Czy tak jest?jeżeli nie to jakie są w przybliżeniu zsay(o to pytam z ciekawości)
Pozdrawiam-ciekawski caher ;)
edit:Jezeli bym je zbierał , a by mnie naszła chęć na pogranie sobie.Jakie elfy kupować?Czy jest gdzieś W MIARE TANI poradnik jak rozwijać armie?
ystem Of A Down-Lonely Day
And if you go
I wanna go with you
And if you die
I wanna die with you
Take your hand and walk away...

Offline Maximus from Rome

Re: Na cytateli są...6
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 11, 2006, 06:18:31 pm »
Cytat: "caher"
na cytadeli sa jescze takie.Bodajże 12 orków i 6 farbeki.Ale to chyba nie wystarczy.Nie ma tańszych podręczników?Jak szybko zużywacie farbki?te w zestawie są 4ml(czy to norma?).gdzieś mi świrnęło , że w LotR'rze odgrywa się scenariusz z filmu...Czy tak jest?jeżeli nie to jakie są w przybliżeniu zsay(o to pytam z ciekawości)
Pozdrawiam-ciekawski caher ;)
edit:Jezeli bym je zbierał , a by mnie naszła chęć na pogranie sobie.Jakie elfy kupować?Czy jest gdzieś W MIARE TANI poradnik jak rozwijać armie?



W elfach zabardzo nie masz wyboru w jednostkach.

Musisz sobie kupić 12 Włóczni, 12 łuków, 12 Mieczy i E&E na początek, zeby coś mieć!!!!:)

Pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Guldurek

Pytania początkujących
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 11, 2006, 06:59:59 pm »
Moim zdaniem przygodę z LoTR'em powinienneś odbyć w ten sposób:
1)obczaj jakiś turniej
2)pojedź na niego
3)oblookaj fajną armię
4)sprawdź jak nią się gra
5)w czasie przerwy spytaj właściciela co w tej armii opłaca się wystawiać
6)w wolnym czasie zagadaj z sędzią o armiach
7)walnij kilka "noobowskich" pytań
8)uzbieraj kasę
9)kupa armię i wygrywaj
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline caher

Z gry rezygnuje...
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 11, 2006, 10:04:59 pm »
Grac nie będe ze wzgęldu na duże koszta podręczników , ale będe sobie malował figsy...Czy hobbici są łatwi do malowania?? :?: Czy próbować na poczatku cieniować?
Pzdr
ps.proponuje przylepic ten topic
Moderatura rozważy tą prozopozycję negatywnie w przeciagu 2 tygodni ;)
A tak na poważnie, jak jest potrzeba to ten topic jest zawsze u góry, ale 80% czasu nie jest a zajmuje przyklejone miejsce nie będąc też żadnym "ogłoszniem"
ystem Of A Down-Lonely Day
And if you go
I wanna go with you
And if you die
I wanna die with you
Take your hand and walk away...

Offline Maximus from Rome

Re: Z gry rezygnuje...
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 12, 2006, 12:12:56 pm »
Cytat: "caher"
Grac nie będe ze wzgęldu na duże koszta podręczników , ale będe sobie malował figsy...Czy hobbici są łatwi do malowania?? :?: Czy próbować na poczatku cieniować?
Pzdr
ps.proponuje przylepic ten topic
Moderatura rozważy tą prozopozycję negatywnie w przeciagu 2 tygodni ;)
A tak na poważnie, jak jest potrzeba to ten topic jest zawsze u góry, ale 80% czasu nie jest a zajmuje przyklejone miejsce nie będąc też żadnym "ogłoszniem"



Nie musisz mieć podręcznika :!:
Możesz se też załatwić podręcznki na kompa!!!!

PZDR
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Guldurek

Pytania początkujących
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 12, 2006, 01:23:22 pm »
Ściąganie z internetu jest nielegalne :lol:  Nie potrzebujesz w ogole podrecznika (i tak wiekszosc statsów sie pamięta)!!!
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

 

anything