trawa

Autor Wątek: Pytania początkujących  (Przeczytany 25399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BuXi

Pytania początkujących
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 11, 2007, 06:49:23 pm »
Krasnoludy z LOTRa mi się wybitnie nie podobają. Natomiast elfy brzmią całkiem przyjemnie. Tylko jakie kupować ? Te leśne czy te wysokie ?? Czy ten : http://www.bard.pl/bard/index.php?site=aboutGame&id=28286 zestaw będzie dobry na początek ??

Offline Maximus from Rome

Pytania początkujących
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 11, 2007, 07:37:49 pm »
zależy które ci sie bardziej podobają, leśne maja niską obrone ale jest ich więcej, mogą mieć broń miotana, zaś wysokich jest mniej ale maja wyższą obrone. na poczatek tak :D
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline BuXi

Pytania początkujących
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 11, 2007, 07:41:36 pm »
Kurcze, trudniej tu z wybraniem armii niż WFB :( może elfy... a może nie... ludzie też są fajni... omg :(

Offline Maximus from Rome

Pytania początkujących
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:16:49 pm »
Cytat: "BuXi"
Kurcze, trudniej tu z wybraniem armii niż WFB :( może elfy... a może nie... ludzie też są fajni... omg :(


sam zbieram gondor i jestem nim zachwycony :D  8)
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Calittus

Pytania początkujących
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:30:23 pm »
Jeżeli grasz 4 fun to zbierz sobie armię, którą ma mało ludzi: Numenor, Arnor, Wschód.
Na początek polecałbym Isengard. Box uruków, box orków, command, szaman i armia gotowa :)
My jesteśmy konno, a oni pieszo. Stu konnych a tysiąc pieszych to wszystko jedno"-rycerz francuski przed bitwą pod Courtrai 1302

Prawie jak Mitril

Offline prutas

Pytania początkujących
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:39:22 pm »
Cytat: "Calittus"
Jeżeli grasz 4 fun to zbierz sobie armię, którą ma mało ludzi: Numenor, Arnor, Wschód.
Na początek polecałbym Isengard. Box uruków, box orków, command, szaman i armia gotowa :)


Fakt ... ale nie kazdy lubi Isengard ... Przemysl sobie co chcesz zbierac i zbieraj ... OSOBISCIE POLECAM ELFY.

Na turniejach Własnie elfami Amandila ugrałem najwięcej mówie tu o elfach wysokiego rodu :D

Aczkolwiek teraz jest taki wybór ze hoho...

Wybór nalezy do ciebie :D
***************POZDRO*********************

Offline sebmor

Pytania początkujących
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 30, 2007, 05:18:44 pm »
Witam mam kilka pytanek...
Dopiero zaczynam moją przygode z LOTREM. Kiedyś kupiłem 3 zestawy Gier strategicznych w śrudziemiu. Ale teraz zaczynam tak na poważnie. Jednym z numerów był numer z Gimlim.... I tu się sprawa nakręca bo właśnie chciałbym zbierać Krasnoludów. Wiąże się z tym jednak kilka ale.

1. Czy krasnoludowie są "łatwi w prowadzeniu"
2. Czy można wogóle mówić o krasnoludzkiej sile ognia (czy na łuczników wogóle można liczyc)
3. Jakie są ceny pkt wojowników.
4. CZy mogę wystawaić np Balina i Gimiliego pomimo iż Flufowo razem nie ztoczyli żadnej bitwy.
5. Czy mógłby mi kotś podesłać linka ze stronką polskiego Kodeksu zasad (i o ile jest to też krsnoludów)

Z góry dzięki za odpowiedź i za wsparcie mnie w moich trudnych początkach. :D

Offline roodzik

Pytania początkujących
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 30, 2007, 05:30:48 pm »
Krasiami..gram..od..niedawna..ale.. juz..troche...wiem:
1.Nie...jest...to..armia..latwa..w. .prowadzeniu..z..powodu..braku
wspierania...wiekszosc..jednostek.. ma..przez..to..tylko..jeden..atak
(przydatny..sztandar)
2.W..dotychczasowych..bitwach..mi.. sie..nie..sprawdzali..ale
niekotorzy..boja..sie..tej..sily..3
3.Patrz..podrecznik ;) Moim..zdaniem..sa..tanie..w..przeli czeniu..na..
jakosc
4.Mozna..osobiscie...staram...sie.. trzymac...klimat..historyczny
5.???????

Offline Pablo_von_kozlow

Pytania początkujących
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 30, 2007, 05:34:30 pm »
krasnale sporo zyskały z osatnim dotatkiem. obecnie maja spory wybór jednostek i rozpiske mozna wreszcie złozyc pod swoja osobe. trudne nie są ale pomysleć troche przy nich trzeba  :)
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Truten1

Pytania początkujących
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 30, 2007, 06:20:30 pm »
Cytuj
krasnale sporo zyskały z osatnim dotatkiem. obecnie maja spory wybór jednostek i rozpiske mozna wreszcie złozyc pod swoja osobe. trudne nie są ale pomysleć troche przy nich trzeba


Ten dobrze gada! ;)

Offline roodzik

Pytania początkujących
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 30, 2007, 06:43:22 pm »
.




Usunąłem wszystko niemerytorycznie związane z tematem z tego postu.
Pozdrawiam
Herudaio

Offline sebmor

Pytania początkujących
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 03, 2007, 12:37:08 am »
Czy mógłby mnie kotś poratować listą przelicznikową na pkt :?:  Bo niestety army Builder mi nie pali  :!:  :cry:  I jeśli można chciałbym zaczerpnąć porady. Jaką jednostkę kupić (najlepiej w ilościach 1-3) żeby:
a) Łatwo było je pomalować
b) Były dobre punktowo (wydajne)
c) I były ruwnież fajne "z wyglądu" będą to moje pierwsze jednostki więc chciałbym dażyć je pewnym sentymentem  :D

zastanawiam się między:
DWARF COMMAND (dość tródni do pomalowania)
IRON GUARD (łatwiejsi do pomalowania ale nie wiem czy przydatni w boju)
KHAZAD GUARD ( w sumie łatwi do pomalowania i chyba bardzo przydatni w boju  :p )

I jeszcze jedno czy te ich "kubraczki" moge malować na czerwono :?: Jakoś do krasnali mi ten kolor bardziej pasuje... w sumei to nawet są
KRASNELUDY ... :lol:

Z góry dzięki za odpowiedzi.... :)

Offline Herudaio

Pytania początkujących
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 03, 2007, 08:11:15 am »
Najrzadziej z tych trzech będziesz wystawiać Dwarf Command, pozostałych raczej tak ;)

Co do kolorystyki: czerwony fajna idea :) jak długo będzie to fajnie i estetycznie wyglądać to wybieraj kolory jakie chcesz.
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline sebmor

Pytania początkujących
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 04, 2007, 08:34:38 am »
Dalej nie potrafie odnaleść listy armii do krasnoludów.... mógłby mi ktoś podesłąć jakiś link :?:
I jescze jedno... cały czas zastanawiam się nad wyborem armii. Krasnoludy mi się podobają ale są drogie (złotówkowo) Elfy są tańsze ale mają słaby klimat... Mógłby mi ktoś opisać zalety i wady obydwy ras :?:
 
Z góry dzięki.... ;)

Offline roodzik

Pytania początkujących
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 04, 2007, 04:27:03 pm »
Kraski
wysoki..def
stosunkowo..duza..walka
silowo..tez..jest...niezle..
brak..wspierania.. :?
Zreszta..krasie..teraz..sa..plastik owe(czesc)
wiec.tak..zle..nie..wychodzi ;)
A...elfow..to..ja..sie..nie..dotyka m ;)