trawa

Autor Wątek: Lotr Mordor na 900  (Przeczytany 5103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valaraukar

Lotr Mordor na 900
« dnia: Maj 21, 2006, 10:14:17 am »
- Shagrat+Shield
- Grishnak
- Witch King+Horse
- Shaman
- Siege Bow+flaming arrows
- 6 Warg riders
- Mordor Troll
- 3 Morannon orcs
- Orc+banner
- Orc capitan
- 38 orcs


Co sądzicie, wiem, że dużo punktów na bohaterów poszło, ale furia szamana sprawia, że nie zdają testów męstwa. Do tego stand fasty i jest fajnie ;)  ;)  ;)  ;)

Offline Ugluk

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2006, 11:00:43 am »
Rozpiska nie jest zła, bohaterowie i trol jakoś zrekompensują małą liczebność, ale z niektórymi rozpiskami PG nie masz szans.

Offline antos

Re: Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2006, 11:01:39 am »
Cytat: "Valaraukar"
- Shagrat+Shield
- Grishnak
- Witch King+Horse
- Shaman
- Siege Bow+flaming arrows
- 6 Warg riders
- Mordor Troll
- 3 Morannon orcs
- Orc+banner
- Orc capitan
- 38 orcs


Co sądzicie, wiem, że dużo punktów na bohaterów poszło, ale furia szamana sprawia, że nie zdają testów męstwa. Do tego stand fasty i jest fajnie ;)  ;)  ;)  ;)


I tutaj jest pytanie czy twoje wszystkie jednostki (wargi morannony i orki) sa bez niczego ?

Jeżeli tak to ja bym wywalil Grishnaka i bym zamiast jego wszystkim orka dal wlucznie morannonora tarcze i wlucznie i kapitanowi orkow tarcze

Offline Kubbek1

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2006, 01:18:14 pm »
Nie widzę sensu dawanie płonącej amunicji MSB? Masz zamiar prowadzić oblężenie, że chcesz przerzutów jedynek na Batter chatcie?

58 jednostek to zdecydownie za mało jak na taką ilość pkt. Możesz zwyczajnie nie dojść do wroga.
b]Padłeś? Powstań! Mitril[/b]

Offline Ugluk

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2006, 01:48:41 pm »
Hmm zmieniam zdanie. Z większością jakichkolwiek rozpisek nie masz szans.

Offline Guldurek

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2006, 05:08:29 pm »
Zmień rozpę, ta jest do pupy IMO. Masz za dużo bohaterów, a zamało "zwykłych" jednostek. czytaj orków
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Valaraukar

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2006, 05:10:13 pm »
Morannoni z tarczą i włócznią.

Z elfami nie mam szans bo mnie wystrzelają, a SB wystrzelam wroga.Bohaterowie coś jednak zrobią;)  Tą rozpą rozwaliłem Gondor (co prawda był na MT, ale to już inna historia) SB zabił Gandalfa (zapomniał rzucić "Światełko") Boromira i Aragornowi zdiął dwa życia

Offline Guldurek

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2006, 05:29:13 pm »
Widocznie twój przeciwnik był baaaaaaaardzo głupi
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Kubbek1

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2006, 05:44:51 pm »
Załogę MSB można łatwo zdjąć z łuków. Naco Ci ta machina jak z salwy pójdzie Ci załoga.
b]Padłeś? Powstań! Mitril[/b]

Offline Valaraukar

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2006, 05:47:47 pm »
On mi nie strzelał w załogę :badgrin: !!
Myślałem że w SB nie można strzelać z łuku, tylko można rozwalic w walce wręcz

Offline Maximus from Rome

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2006, 09:39:29 pm »
Cytat: "Guldurek"
Zmień rozpę, ta jest do pupy IMO. Masz za dużo bohaterów, a zamało "zwykłych" jednostek. czytaj orków


POPIERAM, POPROSTU: "mAŁONAS, MAŁO NAS, DO PIECZENIA CHLEBA"

Moim zdanie nie masz szans z większością rozpisek PG i wogóle.
Za dużo pkt wydałeśna bohaterów. Ta armia IMO polega na liczebności a nie na jakości!!!!
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Darulus

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2006, 12:18:20 pm »
Co to jest rozpiska PG? 8)  A co do tej rozpiski to brakuje w niej myśli przewodniej. Na 900pkt można  poszaleć i stworzyć naprawdę super rozpiskę Morodoru. Na taką ilość punktów muszą w niej być co naimniej 2 Nazgule oraz Gothmog i co najmniej 1 szaman, a reszta to dodatki. Przy konstruowaniu rozpiski pomyśl co może za 900 pkt wystawić np. Hard albo Gondor, wtedy będziesz miał odpowiedź co zrobić aby z nimi wygrać.

Offline Maximus from Rome

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 23, 2006, 06:07:48 pm »
Cytat: "Darulus"
Co to jest rozpiska PG? 8)  A co do tej rozpiski to brakuje w niej myśli przewodniej. Na 900pkt można  poszaleć i stworzyć naprawdę super rozpiskę Morodoru. Na taką ilość punktów muszą w niej być co naimniej 2 Nazgule oraz Gothmog i co najmniej 1 szaman, a reszta to dodatki. Przy konstruowaniu rozpiski pomyśl co może za 900 pkt wystawić np. Hard albo Gondor, wtedy będziesz miał odpowiedź co zrobić aby z nimi wygrać.



PG-Power Gaming, to jest ktoś kto gra bardziej dla wygrywania niż dla przyjemnoci. Gra rozpiskami typu Gondor z F4 i O6+
taki np. ja, nie zgadzam sięz tym że TYLKO gram aby wygrać(choć nie zawsze mi się udaje :D) ale przecież się gra żey wygrywać i żeby ci to sprawiało przyjemnośća nie że ty mu zabiłeś 10 figurek a on ci wszystkie.
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Valaraukar

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2006, 12:15:00 pm »
Draulus, no to grając z takim Maximusem musze się przygotowac na FG FR KoDA i WoDA. A trgo Mordorem nie da się pokonać, naprawdę. Według mnie Gondor jest za bardzo przypakowany

Offline Darulus

Lotr Mordor na 900
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2006, 11:33:16 am »
Trochę więcej wiary, Gondor jest dobrą armią ale Mordor, przy umiejetnej rozpisce i taktyce robi znim co chce. Od zawsze gram Mordorem i uważam, że jest bardziej elastyczny oo Gondoru. Jeżeli nie macie limitu jednostek to na 900pkt, wystaw Gothmoga, Wich Kinga na 140pkt tj. max woli, 3 M i 1F, Nazgula oraz kilku kapitanów i szamana przyda się jeżeli będziesz zdawał testy męstwa a reszta to orkowie, dużo orków, w tym trackersi, ewentualnie jak nie masz tylu orków to trola ale do niego obowiązkowo sztandar i jedziesz. Co do orków to wystaw jak najwięcej tych za 5pkt. są najbardziej w takim starciu opłacalni, za 1 FG masz ich 2. Taktyka jest prosta idziesz i zalewasz masą. Nie przejmuj się stratami, od tego aby armia Ci się nie rozbiegła masz bohaterów, kapitanów i szamana. Gothmog kontruje heroiki (master of battelfild), więc go trzymasz z przodu za nim szaman po bokach kapitanowie, na końcu Wich King i Nazgul, którzy bez problemów niwelują wszystkich przypakowanych bohaterów Gondoru, jak będą na koniach (ci z Gondoru) to lepiej masz ich jak na widelcu. Dodatkowo wystaw dużo łuczników, są szczególnie dobrzy na rangersów. Reszta to już tylko kości. Mi osobiście marzy się pojedynek Mordor versus Gondor na 1000pkt. ale kto wystawi taki Gondor?

 

anything