Autor Wątek: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa  (Przeczytany 241741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:53:45 pm »
Czyli rozumiem, że najnowsza wydanie na nowe kolory i zawiera ten klasyczny rysunek, co pierwsze wydanie, ale po liftingu. :smile:
Tak, widocznie wydawnictwo zadecydowało, że nie warto dawać okładki z Juliuszem Cezarem (jeden kadr w komiksie).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Death

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:55:38 pm »
Tak, widocznie wydawnictwo zadecydowało, że nie warto dawać okładki z Juliuszem Cezarem (jeden kadr w komiksie).

Właśnie! O tym samym wczoraj pomyślałem...co tam robi Cezar? Czyli on jest choć na jednym kadrze? Ja myślałem, że w ogóle go nie ma w tym komiksie.

Offline Spik

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 12, 2013, 09:45:40 am »
No właśnie gadają o nim wiele ale bezpośrednio się nie pojawia jeśli nie liczyć jednej kwestii z przysłowiowego "offu" w ostatnimy kadrze komiksu...

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 12, 2013, 11:08:58 am »
Właśnie czwarta okładka jest nowa (w sensie - różni się od wcześniejszych), a piąta jest niemal taka sama, jak trzecia. No i w sklepie Gildii czwarte wydanie też ma okładkę piątą. Więc to czwarta okładka nigdy nie została wydrukowana.
Jeśli chodzi o resztę, to się zgadzam:)

łat?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline hans

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 12, 2013, 11:52:37 am »
Mówiąc prosto - w sklepie Gildii jest wersja piąta z okładek pokazanych przez Deatha. Stąd wnosiłem, że tak wygląda najnowsze wydanie. Ci którzy posiadają najnowsze wydanie, wyjaśnili już sprawę: w sklepie Gildii jest zła okładka, a kolejne wersje Asteriksów odpowiadają kolejnym okładkom wrzuconym przez Deatha. End of story.

Offline Spik

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 24, 2013, 11:04:47 pm »
Taki mały artykulik o moich odczuciach i spekulacjach co do nadchodzącego Asteriksa...
http://panmilus.blogspot.com/2013/05/asteirx-u-piktow-asterix-chez-les-pictes.html

...ale mniejsza o niego. Kliknijcie na link w tytule na samym dole i zapraszam do (mam nadzieję) lektury :D  Starałem się by było śmiechowe ;)

Offline peta18

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 25, 2013, 07:28:29 am »
Taki mały artykulik o moich odczuciach i spekulacjach co do nadchodzącego Asteriksa...
http://panmilus.blogspot.com/2013/05/asteirx-u-piktow-asterix-chez-les-pictes.html

...ale mniejsza o niego. Kliknijcie na link w tytule na samym dole i zapraszam do (mam nadzieję) lektury :biggrin:  Starałem się by było śmiechowe :wink:
Poczekamy, przeczytamy, zobaczymy :)
Zmien prosze kobzy na dudy, Wiem, ze przyjelo sie, ze narodowy instrument szkotow to kobza, ale tak naprawde kobza to instrument ala gitara, a wiadomo ze chodzi o szkockie dudy -bagpipes :)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2013, 07:31:30 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline miki2001

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 25, 2013, 07:29:42 am »
Jeśli do Asteriksa u Słowian byłby pełen scenariusz to chętnie bym go narysował.

Offline Spik

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 25, 2013, 05:21:11 pm »
Jeśli mówisz serio to mogę chętnie przerobić moje opowiadanie na scenariusz ;)

Offline horror

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 26, 2013, 10:27:18 am »
czy Asteriks: Jak Obeliks wpadl do kociolka... jest juz wydawany w takiej edycji jak najnowsze asteriksy?

Offline picemi

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 26, 2013, 11:11:22 am »
Jeśli mówisz serio to mogę chętnie przerobić moje opowiadanie na scenariusz :wink:
Jeśli do Asteriksa u Słowian byłby pełen scenariusz to chętnie bym go narysował.
Jeśli serio uważasz, za dobry pomysł współpracę, w tworzeniu komiksu, z 12 latkiem (2001 to prawdopodobnie data urodzenia - [size=78%]http://komiksydisneya.pl/kaczor-donald-2013-08-sklad/#comments[/size] - coś na potwierdzenie moich słów - maksymalnie 15 lat choć dużo bym postawił na 12), to gratuluje, na pewno doczekamy się kolejnego dzieła polskiej sceny komiksowej

Offline peta18

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 26, 2013, 11:27:45 am »
czy Asteriks: Jak Obeliks wpadl do kociolka... jest juz wydawany w takiej edycji jak najnowsze asteriksy?
chyba tak? kupilem sobie jakis czas temu ten "komiks", jak wpadniesz do mnie to sobie zobaczysz :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 26, 2013, 12:52:24 pm »
Jeśli serio uważasz, za dobry pomysł współpracę, w tworzeniu komiksu, z 12 latkiem (2001 to prawdopodobnie data urodzenia - [size=78%]http://komiksydisneya.pl/kaczor-donald-2013-08-sklad/#comments[/size] - coś na potwierdzenie moich słów - maksymalnie 15 lat choć dużo bym postawił na 12), to gratuluje, na pewno doczekamy się kolejnego dzieła polskiej sceny komiksowej

To może być kolejny Doogie Howser.

Offline Spik

Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 26, 2013, 02:30:28 pm »
Jeśli serio uważasz, za dobry pomysł współpracę, w tworzeniu komiksu, z 12 latkiem (2001 to prawdopodobnie data urodzenia - [size=78%]http://komiksydisneya.pl/kaczor-donald-2013-08-sklad/#comments[/size] - coś na potwierdzenie moich słów - maksymalnie 15 lat choć dużo bym postawił na 12), to gratuluje, na pewno doczekamy się kolejnego dzieła polskiej sceny komiksowej
Ajjjj... Na datę urodzenia nie zwróciłem uwagi! [Klepnięcie się w czoło!!]

Choć biorąc pod uwagę, że to i tak fanowska parodia z neta (chyba, że ktoś by mi skombinował prawa autorskie do "Asteriksa" i dystrybucję w Egmoncie...  :wink: ) poziom jakości rysunków by mi wisiał nieco... :wink:   
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2013, 02:33:46 pm wysłana przez Spik »

N.N.

  • Gość
Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 26, 2013, 02:37:22 pm »
Ajjjj... Na datę urodzenia nie zwróciłem uwagi! [Klepnięcie się w czoło!!]

Choć biorąc pod uwagę, że to i tak fanowska parodia z neta (chyba, że ktoś by mi skombinował prawa autorskie do "Asteriksa" i dystrybucję w Egmoncie...  :wink: ) poziom jakości rysunków by mi wisiał nieco... :wink:   

Sądząc po innych wpisach mikiego2001, nie wydaje mi się, by picemi miał rację w kwestii wieku tego użytkownika.