trawa

Autor Wątek: PRIEST  (Przeczytany 15309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: PRIEST
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2008, 11:51:08 am »

Offline Radagajs

Odp: PRIEST
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 29, 2008, 12:03:44 am »
Nie za duża.

Offline Hollow

Odp: PRIEST
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2009, 10:04:27 am »
Jak to napisał Pilipiuk:
Nadzieja matką... wynalazku.  ;-)

Offline Hollow

Odp: PRIEST
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2011, 03:40:44 pm »
Obejrzałem zwiastun filmu Priest i muszę powiedzieć jedno. Ten film to totalna lipa. Niby jest na podstawie mangi, ale poza tytułem nie ma z nim nic wspólnego.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: PRIEST
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2011, 07:49:04 pm »
Obejrzałem zwiastun filmu Priest i muszę powiedzieć jedno. Ten film to totalna lipa. Niby jest na podstawie mangi, ale poza tytułem nie ma z nim nic wspólnego.
A ja trochę liczyłem na to, że w związku z premierą filmu pojawią się u nas kolejne tomy "Priesta". Wiem, wiem - bez szans... :sad:

Offline Hollow

Odp: PRIEST
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:27:07 pm »
Gdyby chociaż film był trochę powiązany fabułą z komiksem to może by go wydali, aby było wiadomo o co chodzi. A że jedyne co mają wspólne to tytuł i krzyż na czole bohatera to Szans na to nie ma. A szkoda.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: PRIEST
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 18, 2012, 10:10:36 pm »
Obejrzałem film. To drugi wspólny projekt Scotta Stewarta i Paula Bettany'ego, i trzeba przyznać, że jest postęp w porównaniu z "Legionem". Mimo to film czysto techniczny, nie potrafił wykrzesać ze mnie żadnych emocji. Plusy to sugestywna wizja świata i fajnie wymyślone wampiry (naprawdę niezłe z nich wstręciuchy). Moim zdaniem "Ksiądz" byłby lepszy, gdyby reżyser dostał dodatkowe 30 minut i wiedział, co z nimi zrobić.

Kurde, ale bym chciał, żeby w Polsce jakieś wydawnictwo pociągnęło dalej "Priesta"...

 

anything