Autor Wątek: kamikaze kaito jeanne  (Przeczytany 4771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yumi

kamikaze kaito jeanne
« dnia: Maj 13, 2005, 12:50:16 pm »
KtO POGADA ZE MNĄ O JEANNE YUMI
TO POGADA ZE MNĄ?

Offline Puchiko0007

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2005, 07:54:56 am »
na forum, czy prywatnie? :roll:

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2005, 07:48:50 pm »
Czy jakiś życzliwy fan mangi mógłby mnie poinformować, jak oficjalnie wymawia się ostatni wyraz w tytule "Kamikaze Kaito Jeanne" - z angielska: [dżi:n], czy z francuska: [ża:n]?

Szczęśliwego Nowego Roku!

Offline Beryl

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2006, 11:57:44 am »
Zdaje sie, ze z francuska  - tak przynajmniej było w wersji z niemieckim dubbingiem
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2006, 02:27:44 pm »
Merci, Beryl!

Specjalne pozdrowienia dla Yumi!

Offline Kagy-chan

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:58:35 pm »
Ja Yumi:D ale odezwij się;)heh...kofam Kamikaze Kaito Jeanne:)to moja pierwsza ulubiona manga;)poprostu mnie urzeka i fabuła i kreska;)
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"

Offline Deedlith_Anthy

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2008, 02:49:52 pm »
Kamikaze Kaito ? Czytałam. Pierwszy tom zapowiada świetną historie, niestety reszta to tragedia...Im bliżej końca, tym fabuła coraz bardziej głupieje.
Co najgorzej zapamiętałam?
Cytuj
Przejście Finn Fish na "drugą stronę mocy", a konkretnie jej "grzech obcięcia włosów". Wyglądało to tak, jakby ona sama je sobie obcieła, a nie ten zły mężczyzna...Widać autorka nie wiedziała, jak sensownie uzasadnić przejście Finn na złą stone :roll:
Nie mówiąc już o tym, że do tej pory zastanawiam się, czy Finn była naprawde siostrą złego, czy tak sobie tylko krzyknęła, żeby go wystraszyć.
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2008, 03:41:58 am »
Osobiście polecam obejrzeć anime. Manga IMHO traktuje kilka spraw bardzo po łebkach. Dopiero w anime rozwinęli pewne wątki po ludzku. Inna sprawa, że niektóre istotne dla fabuły pominęli...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Deedlith_Anthy

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2008, 08:17:26 am »
Oooo :) No proszę, widzę, że odpisała mi osoba, której teksty za czasów starego, dobrego Kawaja bardzo lubiłam czytać :)
Skoro mówisz, że anime warto obejrzeć, to chyba spróbuje. Lubię Magical Girls, Sailorka jest jedną z moich ulubionych serii...ostatnio zresztą chciała jakąś serię o magicznej pannie obejrzeć, ale nie bardzo wiem jaką, bo nie chce żadnej, której bohaterką jest 13latka, a raczej odrobinkę starsza dziewczyna(w SM Usagi na początku miała 14 lat, ale seria miała nieco poważniejszy klimat, nie taki cukrowaty jak np właśnie CCS). Może Jeanne się nada :D
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2008, 10:57:27 am »
Jak miło w końcu przeczytać coś takiego po całej tej fali krytyki...
Anyway, Jean oglądałem niedawno, a od czasu Kawaii trochę się jednak człowiek zmienił i gusta mu się wysublimowały. I mimo tego upływu czasu bardzo mi się podobała.
Poleciłbym ci Kaitou Saint Tail, ale momentami bywa zdeczko niepoważny i zwyczajnie niestrawialny dla przeciętnego widza - trzeba to naprawdę bardzo lubić, żeby się przy tym anime doskonale bawić. A z nowszych MG koniecznie Shugo Chara! - dosyć świeże spojrzenie na temat, troszkę wnosi do nieco skostniałego gatunku (przemieniający się faceci na przykład). Na początku nie byłem w stanie tego ścierpieć, ale teraz już przywykłem i całkiem dobrze się na tym bawię.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Syber

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 17, 2008, 02:26:24 pm »
Moje Kochanie to oglądało i jej się podobało - wiec COŚ w tym jest ?? Ja nie wiem bo jakoś nie miałem czasu na ta pozycje :P no i teraz odkryłem ze jestem w posiadaniu KKJ Mangi............ LOL
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Deedlith_Anthy

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 17, 2008, 04:54:27 pm »
To mi miło, że Tobie miło  :D ja zawsze pochłaniałam Twoje recenzje i jeszcze wiele razy je czytałam ^_^
Hm, Saint Tail chyba trudno dostępna jest, ale spróbuje.
Shugo Chara czytałam pierwszy tomik mangi, całkiem fajny był  :) anime jak za długie nie będzie, to obejrze. Dzięki za porady  :)
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2008, 05:23:10 am »
Heh, wszystko jest dostępne jeśli się chce. Oczywiście mowa o anime, bo mangi to na oczy nie widziałem, choć długo i wnikliwie szukałem.
Shugo Chara! nie czytałem - powiem ci szczerze, że jakoś bardziej wolę anime od mang. Są kolorowe, ruszają się i gadają głosami ulubionych seiyuu. A do tego wszystkie te świetne piosenki i podkłady... Anyway, jak już mówiłem - nie czytałem, więc ciężko mi porównywać do mangi. A czy długie... Well, wczoraj obejrzałem najnowszy, 19 odcinek; w planach mają ponoć koło 80. :)
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Deedlith_Anthy

kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 18, 2008, 02:46:57 pm »
Nie..to chyba Shugo Chara odpada jak narazie xD Za dużo odcinków, oj za dużo..Ja z kolei wolę mangę, więc może jak utrafię więcej tomów, to przeczytam.
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
kamikaze kaito jeanne
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 18, 2008, 07:28:24 pm »
Cytat: "cpt. Misumaru Tenchi"
A czy długie... Well, wczoraj obejrzałem najnowszy, 19 odcinek; w planach mają ponoć koło 80. :)

Na MALu wklepali że mają być dwa pełne sezony (51 epów).
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright