Autor Wątek: Blankets  (Przeczytany 128199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skil

Odp: Blankets
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 13, 2008, 09:27:40 pm »
heh, nowe sc można mieć w normalnej cenie - 100zł ;-)
ale nie o to chodzi. w tym wydaniu "blankets" to dla mnie dosyć... delikatny komiks. wolałbym kupić hc.
co do samego komiksu, chyba powiedziano już o nim wszystko. dla mnie jeden z najlepszych jakie miałem okazję czytać.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Kuba Jankowski

Odp: Blankets
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 13, 2008, 09:37:28 pm »
Blankets, Blankets... e tam. tzn. fajny komiks, ale Good Bye Chunky Rice jest jego dużo zajebistszym streszczeniem.
ttp://www.przypadkiem.blogspot.com/

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Blankets
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 14, 2008, 09:06:48 am »
Blankets, Blankets... e tam. tzn. fajny komiks, ale Good Bye Chunky Rice jest jego dużo zajebistszym streszczeniem.

Z calym szacunkiem do GBCR, to jednak Blankets to dzielo wiekszego formatu. Choc trzeba przyznac, ze trcohe sie nakladaja na siebie stylistycznie. Ich porownanie pewnie zalezy mocno od tego, ktorego przeczytalo sie najpierw.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Kuba Jankowski

Odp: Blankets
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 14, 2008, 09:24:13 pm »
ja najpierw przeczytałem Blankets. Uważam, że to dobry komiks, ale Chunky Rice podobał mi się bardziej. I tak, Blankets to dla mnie dzieło większego formatu, ale tylko w sensie fizycznym, tzn. objętościowym. Chunky Rice jest bardziej alegoryczny, symboliczny, ładniej spuentowany, ale jak dla mnie mniej naiwny niż Blankets.
ttp://www.przypadkiem.blogspot.com/

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Blankets
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 15, 2008, 01:04:51 am »
ja najpierw przeczytałem Blankets. Uważam, że to dobry komiks, ale Chunky Rice podobał mi się bardziej. I tak, Blankets to dla mnie dzieło większego formatu, ale tylko w sensie fizycznym, tzn. objętościowym. Chunky Rice jest bardziej alegoryczny, symboliczny, ładniej spuentowany, ale jak dla mnie mniej naiwny niż Blankets.

No to chyba ja sie stalem w miedzyczasie pourym cynikiem, bo Blankets mna wstrzasnal, a Chunky Rice juz tylko lekko zakolysal. To jest dobry komiks, zgoda na alegorie, ale po tworcy Blankets oczekiwalem, ze narysuje cos innego niz Blankets w swiecie zwierzat...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline haen

Odp: Blankets
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 15, 2008, 06:22:36 pm »
Witam wszystkich.

Mam kilka pytań odnośnie wersji HC (i nie tylko):

a) jak się przedstawia jakość tłumaczenia (jeśli ktoś porównywał...)?
b) czy coś wiadomo o dacie planowanego wydania wersji HC? Czy jest wystarczająco dużo chętnych? Pytam, bo dostałem polecenie przygotowania listy prezentów od TW Mikołaja.
c) czy zostaną poprawione błędy z SC (tzn. z lektury tego wątku pamiętam tylko jedną literówkę, ale może coś tam jeszcze było...)?

but I'm still alive, still alive, still trying to sell my soul for a ticket to the moon and the stars

Offline kas1

Odp: Blankets
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 15, 2008, 07:18:52 pm »
A ja mam jedno pytanie. Czy pytania się wzajemnie nie wykluczają?

Cytuj
a) jak się przedstawia jakość tłumaczenia (jeśli ktoś porównywał...)?
b) czy coś wiadomo o dacie planowanego wydania wersji HC?

 :lol:

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Blankets
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 15, 2008, 10:33:39 pm »
b) czy coś wiadomo o dacie planowanego wydania wersji HC? Czy jest wystarczająco dużo chętnych? Pytam, bo dostałem polecenie przygotowania listy prezentów od TW Mikołaja.
To wpisz co innego na listę. Chyba, że robisz już na rok 2009.

Offline Dembol_

Odp: Blankets
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 15, 2008, 11:06:17 pm »
b) czy coś wiadomo o dacie planowanego wydania wersji HC? Czy jest wystarczająco dużo chętnych? Pytam, bo dostałem polecenie przygotowania listy prezentów od TW Mikołaja.
Spoiler: pokaż
Mikołaj nie istnieje. To rodzice kupują prezenty i podrzucają je w nocy.

Offline Raf Fariszta

Odp: Blankets
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 16, 2008, 10:25:57 am »
Spoiler: pokaż
Mikołaj nie istnieje. To rodzice kupują prezenty i podrzucają je w nocy.

Spoiler: pokaż
Załatwił go Lobo....

Również czekam na info o Blankets.....ale KINGPIN ma rację że to raczej plan 2009r.....może WSKa.....
Nocy Matko Dnia

Offline haen

Odp: Blankets
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 16, 2008, 11:36:22 am »
A ja mam jedno pytanie. Czy pytania się wzajemnie nie wykluczają?

 :lol:

How so? Czyżby każde nowe wydanie wymagało tłumaczenia od nowa?

Mikołaj nie istnieje. To rodzice kupują prezenty i podrzucają je w nocy.

Pfff, i wy w to wierzycie...

To wpisz co innego na listę. Chyba, że robisz już na rok 2009.

Rozumiem. Cóż, szkoda, ponieważ Blankets to idealny prezent, ale czasu bardzo mało, więc raczej nie spodziewałem się innej odpowiedzi.
but I'm still alive, still alive, still trying to sell my soul for a ticket to the moon and the stars

Offline Kuba Jankowski

Odp: Blankets
« Odpowiedź #641 dnia: Listopad 19, 2008, 04:31:15 pm »
No to chyba ja sie stalem w miedzyczasie pourym cynikiem, bo Blankets mna wstrzasnal, a Chunky Rice juz tylko lekko zakolysal. To jest dobry komiks, zgoda na alegorie, ale po tworcy Blankets oczekiwalem, ze narysuje cos innego niz Blankets w swiecie zwierzat...


ale patrząc na kolejność tworzenia i wydania, to raczej by trzeba napisać, że Blankets to Chunky Rice narysowany w świecie ludzi...
ttp://www.przypadkiem.blogspot.com/

Offline bąbielek

Odp: Blankets
« Odpowiedź #642 dnia: Marzec 31, 2009, 06:47:17 pm »
To ja mam niusa: "Blankets" HC będzie w grudniu 2009. Najbardziej prawdopodobne ceny: 150 zł na okładce, 120 zł w przedsprzedaży.

Klick me up, klick me down.

Offline skil

Odp: Blankets
« Odpowiedź #643 dnia: Marzec 31, 2009, 07:03:18 pm »
hura! to jest jedyny komiks, którego żałuję, że nie kupiłem.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline niceman

Odp: Blankets
« Odpowiedź #644 dnia: Marzec 31, 2009, 07:13:26 pm »
blankets hc, v for vandetta hc, maus integral. co za rok, popłaczę się ze szczęścia!
Człowiek bezdomny.