Autor Wątek: FAQ 2.1  (Przeczytany 151179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Harun

FAQ 2.1
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 28, 2006, 07:58:07 pm »
Mam pytanie. Ponieważ nigdy mnie to nie interesowało bo gram Tau a oni z cc nie maja nic wspólnego to wierzyłem na słowo kumplowi, że kiedy strzelę z Pistoletu to jednostka nie dostaje dodatkowego ataku w assulcie. Na dzisiejszym turnieju grałem z BT i koleś który nimi gra mówi że dostaje atak jak strzeli przed assultem. Więc powiedzcie mi jak to jest czy dostaje ten atak czy nie proszę o odwołanie do rulebooka bo ja tego znaleźć nie umiem albo rzeczywiście jest tak jak mówił grać BT.

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 28, 2006, 08:47:55 pm »
Oczywiście dostaje. Pistolet jest dodatkową bronią cc a więc daje dodatkowy atak, zasady pistoletów pozwalają strzelić raz po ruchu i szarżować albo dwa razy stojąc nieruchomo i nieszarżować i to jest jedyna restrykcja strzelania wobec cc.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Robal

FAQ 2.1
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2006, 12:20:13 pm »
chlopaki takie pytanko :)  czy mozliwe jest aby w obstawie inkiego lorda WH bylo 3 serviotorow i 3 warriorow bo jezeli sie nie myle to jest jakas zasada ktora to ogranicza?

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2006, 01:42:45 pm »
warrior to klasa ogólna w której skład wchodzą servitorzy walczacy, strzelajacy i crusadzrzy i ogolnie mozesz miec trzech w dowolnej konfiguracji
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Somgoku

FAQ 2.1
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 29, 2006, 03:36:19 pm »
To ja mam nastepne pytanie: Deamon prince ma wykupione 2 Chaos Choundy. I teraz jest w combacie ale nie styka sie z zalozmy Chaplainem ale jest 2" od pieskow ktore sie stykaja z Chaplainem to czy Deamon Prince moze bic ?? Taka samoa sytuacja tylko Chaplain bije, zalozmy trafia 3 ataki wounduje 3 razy i teraz 2 pieski gina i Prince dostaje Wounda czy jak to jest ?

Offline Bartuul

FAQ 2.1
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 29, 2006, 03:49:34 pm »
Psy i DP są osobnymi celami w CC, więc nadprogramowe rany zadane jednemu nie przenoszą się na drugie. DP aby bić musi stykać się z wrogiem, tak samo psy.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline MarcinB

FAQ 2.1
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 29, 2006, 06:05:50 pm »
Czy Monolit Necronów może robić deep strike bezpośrednio na wrogie modele?

Offline jachu_ka

FAQ 2.1
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 29, 2006, 07:14:41 pm »
nie. ale niezla proba :p

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline MarcinB

FAQ 2.1
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 29, 2006, 07:53:10 pm »
jachu_ka:
Wypraszam sobie. a dlaczego napisze Ci ładnie na pw. Podobno ma tu nie być off topu, a sam go tworzysz. :p

Offline Possessed

FAQ 2.1
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 29, 2006, 08:58:07 pm »
1. Czy jak indep jadący pojazdem w jakimś unitem to musi wysiadać razem z nimi lub czy może lecieć dalej sam :?:
2. Czy oddział z dedykowanym transportem może przy wystawianiu siedzieć oddzielnie lecz HQ startować będzie w środku pojazdu :?:
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2006, 09:02:17 pm »
1. Może zostać w pojeżdzie jeśli nie jest to transport dedykowany dla oddziału który właśnie wyszedł.

2. Może wystawić się osobno ale nikt inny w tym pojeździe być nie może.

Transport dedykowany jest tylko dla danego odziału i ewentualnie dołaczonego bohatera.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline MarcinB

FAQ 2.1
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2006, 11:15:14 pm »
A ja mam pytanie troszkę dziwne pewnie: czemu organizatorzy turniejów piszą, że zabronione jest wystawianie Super Heavy Tanks?

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 29, 2006, 11:35:48 pm »
Bo są dziwni:-). Imho argument o niezbalansowaniu zarówno superheavy stworków jak i flyerów i trudności z nimi walki jest absurdalnym argumentem. Gdyby były dopuszczone i się pojawiały to gracze zaczeliby wystawiać odpowiednie przeciwdziałające im użądzenia. Flyery Vs bronie AA....a same super heavy pojazdy są przecież banalne do rozmontowania w cc...

Irracjonalne to dla mnie ale cóż.

Inna odpowiedź to ' bo są organizatorami '
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline MarcinB

FAQ 2.1
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 29, 2006, 11:44:22 pm »
Zly:
Abstrahuję od przegięcia, bądź jego braku Super Heavy Tanks. Dziwi mnie fakt, iż są one wystawiane jako oddzielny detachment. Detachment rządzący się swoimi szczególnymi prawami ot tak dla przykładu:
"można mieć jeden detachment super heavy na każdy jeden normalny detachment"

Czyli na moją małą główkę:
-na turnieju można mieć 1 detachment.
-dopiero drugi detachment może mieć super heavy tanks
-nie ważne czy będzie zapis czy nie to i tak super heavy nie będzie dozwolone

Tak więc po co? :?

Offline jachu_ka

FAQ 2.1
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 30, 2006, 07:24:28 am »
to nie jest pytanie o zasady gry tylko o zasady turniejow. pytaj o to organizatorow, nie tutaj.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.