trawa

Autor Wątek: FAQ 2.1  (Przeczytany 151165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asmodean

FAQ 2.1
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 30, 2006, 08:39:15 am »
Pytanie do Tauów - nie wiem czy pamietacie, ale w starym kodeksie było, że Drone zawsze rusza się używająćc jetpacka. Ponieważ w nowym tego typu zapisu nie znalazłem, a przy dronach pisze Type : as Unit to wychodzi na to, że jeżeli oddział idzie z buta to drone też(nie rzuca czy się rozbije) :? czy dobrze rozumuję :?:

EDIT : i pytanie nr 2 - czy z flamera można zdjąć modele poza LoS :?: chyba nie ale wolę się upewnić
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Possessed

FAQ 2.1
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 30, 2006, 12:11:36 pm »
Czy moge otworzyć WWP Darków po ruchu? W podręczniku pisze że "instead of moving and shootinq" i czy moge wybrać tylko instead of shooting czy musze obydwu naraz restrykcji na ture przestrzegać?

PS. wiem że gdzieś już było odpowiadane na tym forum lecz nie moge tego znaleść :?
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline zikreg

FAQ 2.1
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 30, 2006, 12:14:46 pm »
co do dronow to z podrecznika wychodzi ze niemusisz testowac terenu dla nich jesli sa np. w oddziale warriorow wchodzacym w teren bo beda sie liczyc jako troops. Ale musisz testowac jesli sa w oddziale np. gun dronow lub crissiow wskakujacych w teren. Czyli mozna powiedziec ze dobrze rozumujesz... chyba ze obaj zle rozumujemy ale jestem pewien swego...
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Offline jachu_ka

FAQ 2.1
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 30, 2006, 12:16:17 pm »
portal mozesz otworzyc tylko jesli sie nie ruszales i nie strzelales.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Possessed

FAQ 2.1
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 30, 2006, 08:55:32 pm »
Thx, ale byłem naiwny że tak nie dziła ;)

Teraz pytanie, jeżeli Inqvizytorowi zginie jeden z jego towarzyszy np. Sage, to czy traci on +1 do BS który mu daje Sage? Gdzieś słyszałem że ten "bonus" dla inqa zostaje po stracie Saga :?
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline krawat

FAQ 2.1
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 30, 2006, 09:01:02 pm »
Cytat: "Possessed"
Thx, ale byłem naiwny że tak nie dziła ;)

Teraz pytanie, jeżeli Inqvizytorowi zginie jeden z jego towarzyszy np. Sage, to czy traci on +1 do BS który mu daje Sage? Gdzieś słyszałem że ten "bonus" dla inqa zostaje po stracie Saga :?

nie nie zostaje, tak samo dzieje sie w przypadku gdy zginie jakikolwiek inny hetchmen z obstawy inkwizytora (sage, mistic, warrior, familiar, hierophant)
ZAPINAMY

Offline jachu_ka

FAQ 2.1
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 31, 2006, 03:52:32 am »
geeez, zaczyna sie...
bonusy od henchmenow dzialaja przez cala gre, nawet jesli dany henchmen zginie.
RTFM!

@ Zły: skad wziales ino, ze jesli transport nie jest dedykowany to indep moze zostac, jesli oddzial wysiada?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 31, 2006, 07:22:39 am »
No stąd, że nigdzie nie napotkałem ograniczenia by inep nie mógł jeździć transporterem nie dedykowanym. A przecież może się w dowolnej chwili odłączyć od oddziału a i oddział od niego więc dlaczego nie w momencie opuszczania pojazdu.

Indep będąc w pewnym sensie unitem nie powinnien mieć problemu w jeżdzeniu nie dedykowanymi taksówkami.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline jachu_ka

FAQ 2.1
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 31, 2006, 08:23:52 am »
bo w podreczniku stoi, ze indep moze wysiasc sam, ale nie moze zostac jesli oddzial wysiada. nie ma zapisu o tym, ze inaczej jest w przypadku niededykowanych pojazdow. a co nie jest dozwolone jest zabronione.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline mlodyrs

FAQ 2.1
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 02, 2006, 08:26:09 am »
Ile kosztuje runic stuff :?:

W kodeksie Wilków jest napisane, że 10 pkt. Potem w FAQ 3.1 stało, że 25 pkt, z wyjaśnieniem, że tyle kosztuje psychic hood w C:SM. Tyle, że ten FAQ już nie obowiązuje.

Teraz jest nowy C:SM, psychic hood jest wliczony w cenę modelu, a nowy FAQ do Wilków nic nie mówi o cenie runic stuff'u.

Offline Yedli

FAQ 2.1
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 02, 2006, 08:29:23 am »
Z założeniem że ten FAQ w całości już nie obowiązuje to ja bym się nie spieszył - tym bardziej że w tym zakresie bardziej była to errata, a zmiana edycji na wartości punktowe bezpośredniego wpływu nie miała.

Według mojej oceny RS obecnie kosztuje 25 pkt.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Asmodean

FAQ 2.1
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 02, 2006, 08:48:16 am »
ja ponawiam pytanie o dragi i flamera
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Yedli

FAQ 2.1
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 02, 2006, 08:58:21 am »
Nie mogę znaleźć pytania o drugi, mógłbyś powtórzyć?

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Asmodean

FAQ 2.1
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 02, 2006, 09:02:26 am »
1. Kiedy dokładnie rzucamy za dragi Wychów :?: przed czy po rozstawieniu :?
2. czy z flamera można zdjąć modele poza LoS :?: chyba nie ale wolę się upewnić
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Yedli

FAQ 2.1
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 02, 2006, 09:33:35 am »
1. Wykrętną odpowiedź dam wieczorem - nie ma przy sobie kodeksu.
2. Na moje oko można - skoro można blastem, to czemu nie templatką ?

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain