trawa

Autor Wątek: FAQ 2.1  (Przeczytany 151175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asmodean

FAQ 2.1
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 02, 2006, 10:18:44 am »
w codexie jest napisane "at the beginning of the battle" i tyle
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Yedli

FAQ 2.1
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 02, 2006, 10:32:33 am »
Na pierwszy rzut oka to po rozstawieniu.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Bartuul

FAQ 2.1
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 02, 2006, 10:52:41 am »
Przed rozstawieniem, tak jak rzuty na DC u bladzi.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 02, 2006, 10:56:02 am »
możesz uzasadnić jakoś, najlepiej podręcznikowo:-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Asmodean

FAQ 2.1
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 02, 2006, 11:38:19 am »
Cytat: "Bartuul"
Przed rozstawieniem, tak jak rzuty na DC u bladzi.


tylko że u nich jest to napisane wprost:

Cytat: "Codex: BA p. 4"
"...at the start of the battle, before armies are deployed.."
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Yedli

FAQ 2.1
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 02, 2006, 06:01:25 pm »
Z tego co napisano w podstawce wynika, że gra się zaczyna gdy wszystko jest już rozstawione.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Somgoku

FAQ 2.1
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 03, 2006, 10:10:30 am »
to ja mam pytanko. Jak mam Deamon Prince z Mark of Slaanesh dołącza sie do oddziału Flesh Houndów i razem szarżują na Chaplaina. To czy Deamon Prince z Marka Slaanesha obniza Chaplainowi inicjatywe jak Psy bija czy tylko jak Prince bije ?

Offline Bartuul

FAQ 2.1
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 03, 2006, 12:31:04 pm »
AFAIR nie możesz mieć Slaaneshowego generała i Khornowych zabawek i demonów.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Somgoku

FAQ 2.1
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 03, 2006, 02:23:59 pm »
No ok to dołancza się do Furii :P
Aha i gdzie to pisze ? :>

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 03, 2006, 03:24:04 pm »
nie pisze ale jest napisane to raz, a dwa to przeczytaj fragment na początku kodeksu a propos łączenia w armii marków i ancient enemies.

A co do istoty Twojego pytania to obniża tylko tym z którymi jest btb i jeśli jednocześnie walczy z nimi ktoś inny to też korzysta z obniżonej I przeciwnika.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline dejwut

FAQ 2.1
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 03, 2006, 05:10:04 pm »
Cytat: "Zly"
... kodesku...


 ;)

A ja mam pytanie dot. budynków. Gram wg. reguł 40k, nie cityfight. Czy budynki są wysiwyg, znaczy:

1. jeśli jednostka jest widoczna/widzi, czy może być zastrzelona/strzelać, czy też może być trafiona zawsze z odpowienim cover save?

2. wchodzenie i wychodzenie z budynków oraz szturmy - poza ruinami, gdzie muru zwyczajnie nie ma czy wszystko musi lecieć przez drzwi? A w przypadku terminatorów Grey Knightów, którzy choćby bardo chcieli to przez drzwi się nie przecisną.

3. ruch w budynku i włażenie pościanach. jesli jednostka podchodzi do budynku zuzywając 2 cale ruchu to może, rzucając test trudnego terenu wdrapac się maks na 4 cale? Jak to wygląda wewnątrz zrujnowanych, wielopoziomowych budynków?
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 03, 2006, 05:41:30 pm »
Rozumiem, że stawiasz na równi litrówki z nieumiejętnością wyrażania się poprawnego...

1. Area terrain zaslaniają albo po obrysie podstawki wszystko do wysokości trzy niezależnie od kształtu albo jeśli wysiwigowo to dokładnie tak jak widać. Cover dostaje się bedąc w budynku(zawsze) lub za nim ( jeśli widać nas nie więcej niż 50% ).

2. Nie ma znaczenia czy jest ściana czy drzwi, wejść i wyjść można zawsze i w dowolnym miejscu.

3. Liczysz tylko odległość w poziomie, na pietro można niejako wejść automatycznie. Lub możesz grać tak jak napisałeś doliczając wysokość do odległości. To kwestia ustalenia z przeciwnikiem.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Barto

???
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 03, 2006, 06:08:48 pm »
Takie pytanko czy Wargeare Chaplaina (MasterOfSanciitity czyli ten lepszy) jest jakoś ograniczony punktowo ????
img]http://images21.fotosik.pl/158/37a23079002ed978m.jpg[/img] Fear the allmighty power of mind :P czyli Barto i jego Tysiąc Synów

Offline Zly

FAQ 2.1
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 03, 2006, 06:10:38 pm »
Każdy bohater SMów ma 100pkt limitu, które może wydać na wargear i/lub moce psychiczne.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline dejwut

FAQ 2.1
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 03, 2006, 06:25:55 pm »
Cytat: "Zly"
Rozumiem, że stawiasz na równi litrówki z nieumiejętnością wyrażania się poprawnego...


Broń mnie Wielki Żabo! "Poszłem", "nas czworo facetów" i inne takie niszcze ogniem i mieczem. Słowo "kodesk" po prostu uroczo brzmi :P

Dzięki za odpowiedź. Z tą odległością w pionie jednak mnie uwiera - my gramy z budynkami, które w pionie mają dobre 10 cali...
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com