Autor Wątek: Kolejny upadek Warzone i Chronopi  (Przeczytany 9066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bambusek

Kolejny upadek Warzone i Chronopi
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 02, 2006, 09:59:22 pm »
Tylko skad Repulsar Lorda dostać. Bo w boxie Temporal Masters mamy Knight Exemplar, a w Firstborn Champions jest Earl The Noble Swordmaster.

Offline Burton

« Odpowiedź #31 dnia: Maj 03, 2006, 09:16:38 pm »
Na stronie Wargamera napisano że w Temporal Masters jest min. Repulsar Lord a Knight Exemplar w Firstborn Champions. Jeśli jest inaczej to nie wiem dlaczego.

Offline Bambusek

« Odpowiedź #32 dnia: Maj 04, 2006, 05:53:18 pm »
Exe sam nie wiedział, co gdzie ma ;) A Wargamer podaje to, co według wydawcy powinno być

Offline Cardinal Boras

« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2006, 05:54:43 pm »
Buahaahhyhaaa   bo widzicie koledzy to jest figurka widmo.... nie ma jej poprostu wyszła tylko na niemcy szwecje i włochy :lol:   Bywa

A tak wougle to ja sie strasznie ciesze ze exe straciło prawa do systemu... Mam 3 powody po pierwsze nabyłem teraz nowy podrecznik i cóz merytorycznie i fluffowo dobry ale wydanie to jest kiepskie na maksa mało kolorowo i jak juz sa to moim zdaniem słabo dobrane kolory... I gdy tak wziałem do reki pierwszoedycyjne upadłe krainy czy kraine dwóch rzek to az mnie scisnęło gdzie sie podziały te zajeb.....te grafiki Adriana Smitha (wougle ksiąki jakieś fajniejsze są) po drugie wizerunek chronopi i warzona podczas rządów EXE tragedia.... i tu wchodzi wszystko dupiate malowanie figsów (pozal sie boże ta kolorystyka i styl nie no zupełnie mi sie to nie podobało), brak absolutny reklamy raczej przecietne nowe wzory figurek - no oprócz zjadacza zółtego lotosu i tego ksiecia od obsydianowego weza bo ci dwaj to jak z pierwszej edycji młotka wyglądali koszmarstwo i szmira) no i po trzecie ten cały burdel który juz został tu wspomniany... denna aktualizacja mierne forum itp.

I tutaj musze przyznać ze w całym tym sajgonie z dobraj strony pokazał sie wargamer który pręznie to rozprowadzał i stworzył przyjazną ludziom stronę
lways outnumbered Never defeated

www.advancedtautactica.com  A PLACE TO BE !!!

Offline Cardinal Boras

« Odpowiedź #34 dnia: Maj 23, 2006, 01:59:31 pm »
Wygląda na to panowie że już definitywnie możemy pożegnać sie z figurkami do Chronopii.... Podobno ci kr5etyni z EXE zniszczyli WSZYSTKIE matryce z wzorami........ Wiecej na  http://forum54.oli.us

Jest tylko jeden plus niestety cieżko przechodzi mi przez zacisnięte zęby... Nowy wydawca (jesli wougle) bedzie musiał zrobić nowe wzory może lepsze
lways outnumbered Never defeated

www.advancedtautactica.com  A PLACE TO BE !!!