trawa

Autor Wątek: Windows Vista  (Przeczytany 47680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek_Krz

Windows Vista
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2006, 11:20:11 pm »

Offline Ryba

Windows Vista
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2006, 07:41:22 am »
Ale Mac OS to całkiem inna działka. Nie można tak porównywać z windą.

***

  • Gość
Windows Vista
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 19, 2006, 03:24:13 pm »

Offline Ryba

Windows Vista
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 19, 2006, 03:30:18 pm »
To się zgadza. Jak gracze to przezyją  :roll: :(

***

  • Gość
Windows Vista
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2006, 02:48:32 pm »
Screen I
Screen II
Screen III
Screen IV
Screen V
Screen VI
Screen VII
Screen VIII
Screen IX
Screen X
Screen XI
Screen XII
Jak widać screeny pochodzą z: dobreprogramy.pl
Więcej screenów możecie zobaczyć tu.

Jak wam się podoba? Według mnie wygląda całkiem... Ciekawie...

gość1

  • Gość
Windows Vista
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 26, 2006, 02:52:15 pm »
wyglada jak jakas stara winda z nakladka... po screenach nie ocenisz jakosci programu ^_=

Offline Dereq

Windows Vista
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 26, 2006, 02:53:30 pm »
ladne


jak bede mial 2giga ramu to rozwaze.

edit:

>>Coen fakt,faktem

wyglada jak ulepszona skorka na xpeka.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

***

  • Gość
Windows Vista
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 26, 2006, 02:58:54 pm »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
po screenach nie ocenisz jakosci programu ^_=

Ale ja nie chcę oceniać programu, tylko wygląd :p Na ten zwracam uwagę w pierwszej kolejności ;)

gość1

  • Gość
Windows Vista
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2006, 05:34:56 pm »
Cytat: "Norsefir"
Cytat: "Deathscythe aka coen"
po screenach nie ocenisz jakosci programu ^_=

Ale ja nie chcę oceniać programu, tylko wygląd :p Na ten zwracam uwagę w pierwszej kolejności ;)


masz moj pulpit i zobacz jak moze xp wygladac. jeszcze jakbym nad nim popracowal to by przypominal viste xD



***

  • Gość
Windows Vista
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:28:09 pm »
Cytat: "dobreprogramy"
Znane już są ceny Windows Vista jakie będą obowiązywać w Kanadzie. Należy się spodziewać, że w innych krajach będą podobne. Nie ma różnić pomiędzy wersjami 32- i 64-bitowymi. Ceny zostały podane w dolarach kanadyjskich.

Najtańsza edycja kierowana do klientów domowych - Home Basic, kosztować będzie 259 dol. (ok. 720 zł) za pełną wersję i 129 dol. (ok. 360 zł) za uaktualnienie. Flagowa edycja domowa - Home Premium, to wydatek odpowiednio 299 dol. (ok. 830 zł) i 199 dol. (ok. 550 zł). Edycja przeznaczona dla firm - Business, kosztować będzie 379 dol. (ok. 1050 zł) w pełnej wersji i 249 dol. (ok. 690 zł) jako uaktualnienie. Na razie nie podano ceny drugiej edycji biznesowej - Enterprise, która będzie dostępna tylko w programach licencjonowania grupowego. Najbardziej rozbudowana edycja Windows Vista - Ultimate to wydatek 499 dol. (ok. 1385 zł) za pełną wersję lub 299 dol. (ok. 830 zł) za uaktualnienie.

Jeżeli w dalszym ciągu utrzymana zostanie polityka Microsoft w zakresie cen systemu w wersjach OEM, to właśnie one będą najtańszym sposobem na zakup Visty. Obecnie koszt Windows XP Home Edition OEM to ok. 70% ceny wersji upgrade. W przypadku Windows XP Professional wersja OEM kosztuje tylko 60% ceny wersji upgrade. Jeżeli ta proporcja zostałaby zachowana to należałoby się spodziewać orientacyjnych cen na następującym poziomie: Home Basic OEM - ok. 250 zł, Home Premium OEM - ok. 385 zł, Business ok. 420 zł, Ultimate ok. 500 zł. Koszt najtańszej edycji systemu będzie więcej sporo niższy niż obecnie (ok. 350 zł za Windows XP Home Edition OEM). Podkreślamy jednak, że w przeciwieństwie do opublikowanych powyżej cen wersji "pudełkowych" są to jedynie nasze spekulacje.

Dlaczego Microsoft nie może prowadzić takiej polityki jak wydawcy gier? :p Polska wersja= (normalna) tańsza wersja, a nie równowartość dobrej karty graficznej :? Gdyby to jeszcze było bardziej niezawodne...

Offline Saladyn

Windows Vista
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:33:04 pm »
A kto ma zamiar kupić oridżinal werszyn? :|
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Ryba

Windows Vista
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 30, 2006, 06:11:52 am »
Nikt kto nie ma grubego portfela  :shock: Pojda piraty i tyle. Ja zostaje przy XP i Ubuntu i nie inaczej!!

Offline Ryba

Windows Vista
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 30, 2006, 06:17:49 am »
Komiks o viscie http://privatebeta.free.fr/BT/N3/comicsLQvo.png

A co do visty
Cytat: "dobreprogramy.pl"
Microsoft zdecydował się udostępnić najnowsze wydanie Pre-RC1 oznaczone numerem 5536 nie tylko dla testerów, ale dla wszystkich zainteresowanych! Radzimy jednak się pospieszyć - pobieranie zostanie zamknięte po przekroczeniu 100 tysięcy kopii.

Wygląda na to, że Microsoft chce przetestować Akamai - jednego z partnerów świadczących usługi w zakresie łącz. To właśnie za pośrednictwem Akamai korporacja udostępni build Release Candidate 1, co ma nastąpić już za kilka dni, po 4 września.


Nie sciagam bo mi sie nie chce nawet przy moim necie  :badgrin:

***

  • Gość
Windows Vista
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 07, 2006, 10:08:08 pm »