trawa

Autor Wątek: Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??  (Przeczytany 9378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mazol

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 19, 2007, 10:06:34 pm »
Wygrywa Skąd sie bierze woda sodowa- do tego stopnia ze mam teraz 3 egzemplarz bo 2 sie rozpadły.
Resztę Baranowskiego, Tytusy (szczególnie pierwszą księgę oraz Pierwsza wyprawę na wyspy nonsensu, tą z duszkiem, tą o wkrętaczu i tą o poprawce z geografii), Thorgale do 19 tomu, Wróblewskiego sensacyjne i Legendy wyspy labiryntu, co poniektóre Żbiki(bo kilku mi brakuje), Piloty Śmiglowca Rosińskiego, wszystkie Klossy, Kwapiszony i Legendy, pierwsze Yansy, Szninkiela, Danikeny a nawet Kleksy to po kilkanaście razy na pewno. Tak jak mówi Tiall kiedyś było dużo czasu a mało komiksów nowych, stąd właśnie te a nie inne.

Offline yurek1

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 20, 2007, 08:47:18 am »
jak miałem 6 lat namiętnie czytałem Kajki i Kokosze. potem awansowałem na Tytusy i następnie na Baranowskiego, którego moje ukochane Na co dybie w wielorybie czubek nosa eskimosa przeczytałem chyba z 500 razy.
potem Szninkiel oczywiście, i Funky Koval i Yans, zwłaszcza pierwszy.
natomiast teraz zauważam, że czytam komiksy po dwa, trzy razy z dużymi przerwami, po parę miesięcy albo więcej. niemniej od momentu wydania kilka lub nawet kilkanaście razy przeczytałem genialne 48 stron plus Corto Maltese i Usagiego.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Spajder

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 20, 2007, 08:25:19 pm »
O takich komiksach jak twory Rosińskiego, Baranowskiego, Polcha itp. nie będę wspominał, bo rzeczy czytane były wielokrotnie. Ale był taki komiks, którego już nie mam. To był któryś numer Supermena, kiedy to pan Kent postanowił opuścić Ziemię. Wyczerpany wylądował na jakiejś planecie, gdzie z braku słońca powoli opuszczała go moc. Akcja była przeplatana z wydarzeniami na Ziemi już po jego powrocie, gdzie Kent zaatakowany amnezją spotyka w mieście swojego młodego przyjaciela z redakcji. W ciągu wakacji, przeczytałem ten komiks wielokrotnie. Nie był może komercyjnie wciągający, ale klimat miał niepowtarzalny.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline tolman

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 20, 2007, 08:33:08 pm »
Wydaje mi się, że to co się działo na Ziemi to nie był prawdziwy superman z amnezją po powrocie tylko jakieś urządzenie z kryptona co go udawało. Przepraszam za ten brutalny offtop.

Offline F... YOUR HEROES

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 20, 2007, 09:53:27 pm »
Jak byłem dzieciakiem to najczęsciej meczyłem Daredevila man without fear(około 15 razy to czytałem  :) ) i Spider-mana Torment, tez tak koło 10 razy.Teraz najczęsciej wystarczy mi jedno czytanko,ale później lubie sobie pokartkowac.

Offline donTomaszek

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 21, 2007, 01:27:30 am »
Thorgal
Łucznicy

Ten kadr z odstrzeleniem reki starszemu panu przez Kriss - hmm, poezja.
 :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Damian xyz

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 21, 2007, 04:01:20 pm »
Pewnie Rork - Fragmenty i Przejścia. Od `89 roku do dnia dzisiejszego wracam do tej serii co jakiś czas. A jak tylko Manzoku wyda Powrót znów wrócę.

Offline mykupyku

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 21, 2007, 09:34:05 pm »
odpowiadam: 2
opyright by mykupyku

.zent

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 21, 2007, 10:04:59 pm »
Kurdwa, a ja żadnego chyba komiksu nie przeczytałem nawet dwa razy. Każdy przeczytałem raz i to wszystko.

Może Thorgale, Kajki jakieś i Asterixy za młodu, a i jakieś TM-Semici, które teraz mam w Omnibusach-srusach.

Ale żeby tak przeczytać raz i musieć drugi raz, to nie. Chce się do wielu wrócić, ale czasu na to nie ma, a i inne/nowe komiksy na to nie pozwalają.

Aha, tak w ogóle, to głupi temat.

Offline Kiamil

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2007, 10:33:41 pm »
gupi, gupi.

PS. Ja to Żbiki, Tytusy, Thorgale i KiK czytałem przynajmiej dziesiątki razy i nawet odgrywałem moimi żołnierzykami
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Offline BOUNCER

.......
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 22, 2008, 08:30:29 pm »
obecnie ze względu na brak czasu czytam komiksy po razie ale w dawnych czasach wielokrotnie wracałem do tej samej pozycji.
Aż łezka w oku się kręci na wspomnienie o Relaxach, Kajku i Kokoszu czy baranowskiem, które męczyłem wielokrotnie , czasami aż do zniszczenia komiksu.
A teraz... może sobie przypomnę raz jeszcze serię Thorgala....

Offline bufaloxxx

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 24, 2008, 09:22:05 am »
Hmm... Chyba Tytusy, Asteriksy, Thorgale, a z z innej beczki Kaznodzieja i Sandman.
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...